Etos winkel in Hoekstuk volledig vernieuwd Geslaagden computertypen Spierings Thomas van Beest van Van Der Steen in reclame H E I L O O INGEZONDEN MEDEDELING Ontmoetingsmiddag Lezing ANWB Dineren Artis Kennismaken met kleur INGEZONDEN BRIEF Willem Gomes VI Campinafabriek Glad Vakantie Frans Ketting maken Getuigen gezocht Tegengeluid NCPN Lezing Kunstgeschiedenis Pech Onderweg Musical en Operette OUD PAP IE R POLITIEBERICHTEN Alcoholverbod op straat Hennepkwekerijen aangetroffen welzijnheiloo.nl Ouderenadviseur Zondag UITKIJKPOST 10 FEBRUARI 2010 HEILOO - Na een verfrissende metamorfose heropent de Etos-winkel in het Hoekstuk 8 in Heiloo op donderdag 11 februari haar deuren. Franchisenemer Teunis van den Haak is trots op het resultaat: „Het is altijd spannend zo'n verbouwing. Gaat het lukken om alles op tijd af te hebben? En hoe zullen de klanten reageren op de nieuwe winkel? Gelukkig is alles goed verlopen en zijn we enthousiast over het resultaat! De winkel heeft nu een veel frissere uitstraling en is een stuk ruimer en overzichtelijker geworden. Etos staat al jaren aan de top op gebied van service, keuze én lage prijzen, daar is gelukkig niets aan veranderd. Bovendien hebben we voor elke porte monnee de allergrootste keuze, zowel op gebied van gezondheid, beauty en dagelijkse verzorgingsproducten, maar ook met een uitgebreid assortiment babyverzorging én de leukste cadeau-artikelen." De klanten van Etos aan de Hoekstuk 8 worden tijdens de opening op donderdag 11 februari getrakteerd op diverse speciale aanbiedingen en cadeaus. „De eerste 25 klanten worden extra door ons verwend en ontvangen bij besteding vanaf 5,- gratis een gevulde toilettas. Ook hebben we '2 halen 1 betalen' acties op producten als Nivea Deospray, Etos luiers, Etos geziehtsreiniging en Andrélon Shampoo en ontvangen de eerste 1000 klanten een Etos Max Volume Mascara of Etos Xtra Strong gel. We vieren deze feestelijke dag met onze klanten!" aldus Teunis van den Haak. Kijk voor meer informatie op www.etos.nl. HEILOO - Op de examens van 28 januari 2010 bij Spierings Opleidingen slaagden voor het diploma computertypen/ tekstverwerken afgenomen door de VSLM: Lukas van der Blom, Lue Coffeng, Max Kareis, Anoek Klerk, Lars van der Laken, Milan Luik, Daniël Smit, Montana Smit, Mike Wesselink. HEILOO - Eerste Autotechnicus Thomas van Beest van Van der Steen Autobedrijf Heiloo is uitgekozen om op de website van de Bovag de Bovag Pechhulp en Bovag Autoverzekeringen te promoten. De foto betreft een jonge dame die met pech staat en weer snel op weg wordt geholpen door deskundig ingrijpen van eerste Autotechnicus Thomas. De foto van Thomas is op linnen afgedrukt en siert de wand in de kantine bij Van der Steen Autobedrijf Heiloo. Directeur Joop van der Steen: „Wij zijn er trots op dat één van onze autotechnici is uitgekozen om deze jonge dame weer snel op weg te helpen, het kan u ook gebeuren, wij zijn er klaar voor. Van der Steen Autobedrijf Heiloo, uw mobiliteitspartner in uw eigen regio!" Donderdag 11 februari vanaf 13.30 uur is er in het Trefpunt weer een gezellige ontmoetingsmiddag van de Gezelsehapsbank. De Gezel- sehapsbank brengt mensen met elkaar in contact die samen op vriendschappelijke basis wat met elkaar willen ondernemen. Deze middag zal iemand van de kring loopwinkel Dorcas iets vertellen over hun activiteiten. Entree leden 2,-; belangstellenden 3,-, inclu sief consumptie. Informatie: Claudia Spit tel. 072-5331297. Dinsdag 16 februari van 14.00 tot 16.00 in het Trefpunt lezing over Veiligheid Auto en Verkeer door de ANWB. Wat komt er kijken om veilig met de auto aan het ver keer deel te nemen. Wat moet, wat is verstandig, wat handig. De ANWB geeft inzicht, maar wil ook weten wat er bij u speelt. Toegang 3,- inclusief consumptie. Vrijdag 19 februari om 18.00 uur echt winters dineren voor 12,- in het Trefpunt. Het menu bestaat uit tomatensoep, zuurkool- en boeren koolstamppot met rookworst, des sert. Reserveren 072-5331297. Zondag 28 februari om 14.00 uur lezing in het Trefpunt door dhr. Covers over zijn ervaringen als ver zorger in de dierentuin Artis. Entree 4,-. Woensdag 3 maart van 09.30- 12.00 uur. Sandra Bolten geeft een workshop met een persoonlijk advies over welke modekleuren bij u passen. De kosten zijn 15,-. Uw brief mag niet meer dan 200 woorden bevatten, geen op personen gerichte verwijten en aanvallen bevatten, politieke partijen mogen hun discussie in de raad niet voorzetten via de Uitkijkpost. Uw inge zonden brief mag niet al eerder in andere media zijn geplaatst en anonieme brieven worden niet geplaatst. Tenslotte behoudt de redactie zich immer het recht voor om brieven in te korten, gedeeltelijk - of niet te plaatsen. Is dat beleidvoeren? Dat raadslid Hiemstra van het CDA Heiloo tegen collega raadslid W Gomes van NCPN ook uit Heiloo, gaat zeggen wat hij wel en niet mag zeggen? Sinds wanneer is de wet, vrije meningsuiting vervallen? Als burger van Heiloo zou ik graag deze man op het goede pad willen zetten! Dan moet hij op de werkvloer beginnen! Lees Willem Gomes I, II, III, IV en V in de Uitkijkpost van 27 januari 2010 nog een keer, dat Is de werk vloer! N. Niele Heiloo De Campinafabriek 'moet' een monument worden - althans, als het aan de Monumentencommissie en andere lobbyisten ligt - vanwege 'onschatbare waarde'. Nooit heb ik - toegegeven, leek op dit gebied - in die fabriek een monument gezien. De buitenkant was mijns inziens daartoe ook geen aanleiding, en de interieurfoto onlangs in de Uitkijkpost een bouwval tonend, bevestigde die (ja, vooringenomen) indruk. Alvorens mijn definitieve oordeel over de wens van de Monumentencommissie c.s. te kun nen vaststellen - en wellicht ook ter onderbouwing van de besluitvor ming door de gemeenteraad over het wel of niet behouden van een fabriek - stel ik voor dat via een 'open dag' ik en wie nog meer geïn teresseerd is, de gelegenheid krij gen de 'onschatbare waarde' vast te stellen. Over waarde gesproken: een toelichting wat een en ander gaat kosten aan renovatie en exploi tatie hoort daar bij. B. Izaks Heiloo We hebben een barre tijd achter de rug, sneeuw en gladheid. Hoewel de gemeente de hoofdwegen goed schoon hield, zou het toch fijn zijn als de gemeente de wegen waar met name veel ouderen wonen ook schoonhouden. Nu zijn er veel ouderen, die bijna vier weken Zondag 28 februari vanaf 13.30 uur is ons zondagmiddagcafé in het Trefpunt weer geopend, met o.rn. klaverjassen en bridgen en andere gezelsehapspellen. Bel 072- f5331297 voor gratis vervoer op zondag van huis naar het Trefpunt met de Buurtbus Maandag 8 maart tot en met 26 april van 19.30 tot 21.00 start Louk Messing met de cursus Frans voor op vakantie. Voor beginners die meer willen weten van het alledaag se Frans. Kosten: 51,- voor 7 les sen exclusief boek van 10,-. Dinsdag 9 maart van 09.00 tot 12.00 uur. Met Will Dekker maakt u geheel naar eigen smaak een ket ting. U kunt kiezen uit diverse binnen hebben moeten zitten en dan duren vier weken heel lang. Zelfs bij een centrum voor ouderen, het Trefpunt aan de Abraham du Bois-hof was de weg niet gestrooid. Ouderen glibberden en gleden alle kanten op. Ook bij Hoog en Laag was niet gestrooid. Kan de gemeen te hier svp rekening mee houden en ervoor zorgen, dat ouderen in ieder geval risicoloos het Trefpunt kun nen bereiken? Het is een kleine moeite en men doet er veel ouderen een groot plezier mee. H.M. Marcusse Heiloo Vrijdagochtend 5 februari om ongeveer 11.00 uur ben ik per ambulance afgevoerd naar het zie kenhuis na een scooterongeval op het voorrangsfietspad Kennemer- straatweg, hoek Van Forreestlaan te Heiloo. Zijn er mensen (automobi listen) die dit voorval hebben zien gebeuren? Ben namelijk een stukje uit mijn geheugen kwijt en hoop meer inzicht te krijgen van wat en hoe dit ongeval heeft plaatsgevon den. Hierbij bedank ik ook alle hulpverleners uit de buurt en (ik meen) twee dames die mij fan tastisch geholpen hebben met een dekentje onder mijn hoofd en over mij heen. Een van deze dames is zelfs voor mij naar de chiropractor gegaan om te melden dat mijn afspraak helaas niet door kon gaan. Nogmaals mijn hartelijke dank en ik hoop dat ook deze dames mij iets meer kunnen vertellen omtrent dit bizarre ongeluk met mijn scooter. Tineke van Erk Alkmaar m.erk2@upcmail.nl Na de vele ingezonden brieven van de NCPN in deze krant vind ik het nu tijd worden voor een gezond tegengeluid. De NCPN is continue bezig, in de aanloop naar de verkie zingen, de publieke opinie te beïn vloeden met propagandistische stukjes die vervolgens door de eigen kandidaats raadsleden in deze krant met veel gejuich worden beantwoord. In het manifest van de Nieuwe Communistische Partij Nederland staat het volgende: 'De NCPN is antikapitalistisch van karakter. Ze baseert zich op het marxisme-leninisme, de weten schappelijke wereldbeschouwing waarvan Marx en Engels de grond leggers zijn en die door Lenin en anderen verder ontwikkeld is.' Maar wie kent het marxisme-leninisme waarop deze partij haar ideeën modellen. De kosten zijn 20,- inelusief alle materialen. Dinsdag 9 maart van 14.00 tot 16.00 geeft Anja kalis over 'De gou den eeuwen van Andalusië' een lezing. Kosten: 5,- inclusief een kopje koffie. Voor deze lezing gaar ne wel opgeven. Woensdag 10 maart van 10.00 tot 12.00 uur workshop cursus Pech onderweg door Veilig Verkeer Nederland. U leert onder andere alles over het dashboard, olie meten en u krijgt een demonstratie wiel wisselen. Kosten: 5,- Woensdag 10 maart om 14.00 uur in het Trefpunt zang en muziek baseert? En kent u de geschiedenis van Lenin? Mocht u nog steeds uw stem willen geven aan de NCPN, dan is dat uiteraard uw democra tisch recht. Mijns inziens zijn er echter voldoende andere partijen in de Heiloose politiek die zich base ren op een gedegen verkiezingspro gramma en zijn gericht op de toe komst van Heiloo en op u als burger in plaats van op een antieke, mis lukte ideologie uit de vorige eeuw. M. de Groot Heiloo Tweede zaterdag van de maand Muziekvereniging Eensgezindheid, huis-aan-huisactie in het Blockhovepark en plan Oost. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rol- emmerverzamelplaatsen langs de weg, voor 09.00 uur. HEILOO - In Heiloo is er nog geen verbod op het drinken van alcohol op straat of het bij zich heb ben van aangebroken flessen of blikjes alcohol. Burgemeester en wethouders hebben nu besloten om dit verbod ook in Heiloo in te voe ren. Het verbod maakt het de politie mogelijk om op te treden tegen hin derlijk alcoholgebruik op straat. Ook vanwege de recente overlast in het stationsgebied. Het verbod geldt niet voor het drinken van alcohol op een horeeaterras, of op plaatsen waar een ontheffing van de Drank en Horecawet geldt, bijvoorbeeld tijdens een evenement. HEILOO - Vrijdag 5 februari werd in een woning aan de Holleweg en in een bijbehorende schuur hennep kwekerijen aangetroffen. In de woning werd op de zolder een kwe kerij aangetroffen met 290 planten. In de schuur werden 175 planten ontdekt. In een ruimte grenzend aan de schuur werd een man aangetrof fen. Hij werd aangehouden. Er wordt onderzoek gedaan naar ande re mogelijke verdachten in deze zaak. De kwekerijen zijn inmiddels ontmanteld. De kosten van de ont manteling zullen door de gemeente verhaald worden op de daders. van Gerda Govers (zang) en Wil Luiken (piano, accordeon). Zij brengen een veelzijdig repertoire van musical- en operetteliedjes. Entree 5,-. Wegens drukke werkzaamheden en personeelswisseling heeft de ouderenadviseur van Stichting Welzijn Heiloo enige achterstand opgelopen in het verwerken van telefonische aanvragen, onder meer voor de personenalarmering en mantelzorg. Men verwacht met iedereen binnen twee weken con tact opgenomen te hebben. Meer informatie: Stichting Welzijn Heiloo, Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 Heiloo, tel. 072-5331297, www.welzijnheiloo.nl, stichting@welzijnheiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 7