Heiloocontact Plastic inzameling overtreft verwachting Meer informatie? Bel! Bouwen en wonen Evenementen 17 FEBRUARI 2010 UITKIJKPOST nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Het gemeentehuis is bereikbaar op 072 535 66 66, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Beheer Openbare Ruimte is bereikbaar op 072 535 68 68, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur wel en niet mag inleveren. U kunt ook terecht op de website www.plasticheroes.nl. U kunt uw vraag ook stellen aan een van onze medewerkers van de afdeling Beheer Openbare Ruimte, telefoonnummer 072 535 68 68. Sinds januari van dit jaar is het mogelijk om plastic afval apart in te zamelen in Heiloo. Wij zijn blij verrast dat de inwoners van Heiloo gelijk in grote getale gehoor hebben gegeven aan de oproep om plastic apart in te zamelen. Dit heeft echter tot gevolg dat de containers regelmatig overvol zijn. Daarom is de leging van de containers van één keer per week uitgebreid naar twee keer per week. Ook dit blijkt niet genoeg te zijn. Wij onderzoeken nu of wij de containers nog vaker kunnen legen. Naast de glas-, papier en textielcontainers zijn in Heiloo voor plastic inzameling ook containers geplaatst. Het inzamelen van plastic afval is een proef die twee jaar gaat duren. Na die twee jaar bekijken wij of er genoeg plastic ingezameld wordt om ermee door te gaan. Als dit zo is en wij gaan door met de plasticinzameling, dan worden de plasticcontainers vervangen door ondergrondse containers. Wij verzoeken u vooral door te gaan met het apart inzamelen van plastic. Dit komt het milieu en uw portemonnee ten goede: de hoeveelheid restafval wordt kleiner en minder afval betekent lagere verwerkingskosten. Mocht de plasticcontainer vol zijn dan verzoeken wij u vriendelijk uw plastic afval naar een andere container te brengen of uw afval weer mee terug te nemen naar huis. U kunt uw afval dan op een ander tijdstip nog een keer aanbieden. >Meer informatie Op onze website www.heiloo.nl vindt u op onze Afvalkalender meer informatie over het inzamelen van plastic afval en wat u De genoemde bouw- en sloopplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Ontvangen aanvragen om bouwvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet, dat de volgende aanvragen om een bouwver gunning zijn ontvangen: Burenweg 11, reg.nr. 2009/0141 vergroten woning ontvangstdatum: 24 december 2009 De Olvendijk 1 - 77, reg.nr. 2010/0040 ged. veranderen woongebouw (dak doorvoeringen en openingen) ontvangstdatum: 5 februari 2010 Geestakker 10, reg.nr. 2010/0038 vergroten woning (dakopbouw) ontvangstdatum: 5 februari 2010 Middelhof 4, reg.nr. 2010/0044 vergroten woning (uitbouw woonkamer) ontvangstdatum: 8 februari 2010 Stationsweg 136, reg.nr. 2010/0036 ged. veranderen kantoorgebouw (2 nieuwe kozijnen zijgevel) ontvangstdatum: 3 februari 2010 Stationsweg 136, reg.nr. 2010/0043 ged. veranderen kantoorgebouw (voor gevel en indeling begane grond) ontvangstdatum: 8 februari 2010 Ypesteinerlaan 87, reg.nr. 2010/0046 ged. veranderen woning (kozijninvul ling garagedeur) ontvangstdatum: 10 februari 2010 Afgegeven bouw- en sloopvergunningen Burgemeester en wethouders hebben de volgende bouw- en sloopvergunnin gen verleend: Molenweg 11, reg.nr. 2010/0030 verwijderen asbesthoudend materiaal (vloerzeil) verzending: 11 februari 2010 Zevenhuizerlaan 21, reg.nr. 2009/0213 vergroten woning (uitbouw keuken) verzending: 11 februari 2010 Bezwaar Indien u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouw- of sloopvergunning, kunt u hiertegen binnen 6 weken na verzending van het besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethou ders van Heiloo, afdeling Bestuursondersteuning, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. De datum van ver zending vindt u onder de omschrijving van het bouw- of sloopplan. Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Indien er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzienin- genrechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Indien u van de laatstge noemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Voorgenomen projectbesluit Het Maalwater 9 Burgemeester en wethouders maken bekend dat een voorontwerp-projectbe- sluit wordt voorbereid voor een perceel grond, gelegen aan Het Maalwater 9. Het projectbesluit is er op gericht om de bestemming, die nu op het perceel ligt, te wijzigen in een woonbestem ming, zodat het mogelijk wordt om op het perceel, na afgifte van een bouw vergunning, twee woningen te bouwen overeenkomstig de bij het vooront- werp-projectbesluit behorende verbeel ding en regels na het slopen en verwij deren van het daar nog aanwezige kassencomplex. Ter inzage Met ingang van donderdag 18 februari ligt het betreffende voorontwerpproject- besluit met bijbehorende stukken gedu rende zes weken voor een ieder ter inzage bij de publieksbalie Bouwen en Wonen in het gemeentehuis. Deze bekendmaking, de verbeelding, de ruimtelijke onderbouwing, de regels en het concept ontwerp-besluit met bijbehorende stukken kunt u digitaal inzien en downloaden op www.heiloo.nl, onder plannen en projecten bij bestemmingsplennen. Inspraak Gedurende de termijn van terinzage- legging wordt aan een ieder de moge lijkheid geboden bij voorkeur schriftelijk een inspraakreactie kenbaar te maken aan burgemeester en wethouders, Postbus 1,1850 AA Heiloo. De moge lijk ingekomen inspraakreacties wor den, voor zover nodig, verwerkt in het ontwerp-projectbesluit, nadat ook de reacties uit het wettelijk vooroverleg zijn binnengekomen. Ontheffingen - Burgemeester en wethouders van Heiloo hebben op grond van artikel 4.1.3 van de Algemene Plaatselijke Verordening (APV) ontheffing ver leend aan fietscrossclub De Boscrossers voor het gebruik van een geluidsinstallatie tijdens fietscross- wedstrijden op sportpark Het Vennewater op zondag 28 maart en op zaterdag 24 en zondag 25 april (verzending 26 januari en 10 februari). - Burgemeester en wethouders van Heiloo hebben op grond van artikel 5.1.8 APV ontheffing verleend aan fietscrossclub De Boscrossers voor het overnachten in caravans buiten een officieel kampeerterrein, te weten twee stroken van het parkeerterrein bij sportcentrum Het Vennewater door ongeveer veertig caravans op vrijdag 23 en zaterdag 24 april (verzending 10 februari). Bezwaar Indien u het niet eens bent met deze ontheffingen, dan kunt u hiertegen bin nen zes weken na de dag, waarop deze zijn verzonden, een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij Burgemeester en Wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Evenementenvergunningen - De burgemeester van Heiloo heeft op grond van artikel 2.2.2 APV vergun ning verleend voor het organiseren van de jaarlijkse kinderkermis op het evenemententerrein Noorderneg van donderdag 1 tot en met zondag 4 juli, ter omlijsting waarvan op het aan grenzende grasveld op vrijdagavond 2 juli om 23.00 uur een traditioneel vuurwerk zal worden afgestoken (ver zending 10 februari). - De burgemeester van Heiloo heeft op grond van artikel 5.2.4.1 APV vergun ning verleend aan Organisatiebureau Valkor te Limmen voor het organise ren van een kunst- en antiekbeurs Antiekade in het multifunctionele zalencomplex van Hotel Golden Tulip Heiloo aan de Kennemerstraatweg 425 van vrijdag 12 t/m zondag 14 maart en van vrijdag 8 t/m zondag 10 oktober tussen 11.00 en 22.00 uur (verzending 10 februari). Bezwaar Indien u het niet eens bent met deze vergunningen, dan kunt u hiertegen binnen zes weken na de dag, waarop deze zijn verzonden, een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij de Burgemeester van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G. Tervoort, telefoonnummer 072 535 66 57. www.heiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 12