Heiloocontact vormen samen Een partij met visie Stem dan 3 maart op lijst 3 GDB Gemeente- en Dorpsbelang 3x3 speerpunten Gemeente- en Dorpsbelang GDB Belangrijke nummers 13 Raad en (raads)commissies Verkiezingen Limmen Verbetering van de kruising Rijksweg - Kerkweg en fietsverbinding Enterij Realisatie van het dorpsplein in Limmen Handhaven van de werkgelegenheid én ontwikkelen van het industriegebied aan de Nieuwelaan Akersloot Fietsverbinding van Akersloot naar Castricum én aanleg van een rotonde bij Motel Akersloot Behoud van de basisvoorzieningen, zoals de bibliotheek, het winkelbestand en sport- en cultuurgelegenheden Bouw van betaalbare woningen voor jong en oud aan de Startingerweg en het Heer Derckplantsoen Castricum/Bakkum Betere betaalbare sociale woningen voor jong en oud Tunnel onder het spoor voor betere doorstroming verkeer Geen vrachtverkeer in Dorpsstraat en Bakkummerstraat De kandidaten van GDB gaan voor een prettig wonen en het behoud van voorzieningen. Bent u het met hen eens? Castricum Aktief Vrije lijst Akersloot Limmer Gemeenschap Rob Schijf Cees Hollenberg Kees van der Himst Mirjam Buur Otto Bruschke Willem Laan Jos van der Geest Jos Witters Tim Broersen Niko Keijzer Limmen Akersloot Castricum Limmen Limmen Limmen Castricum Castricum Akersloot Limmen Henk Nuijens Limmen Rob Min Limmen Theo Nijman Limmen Gerrit Min Limmen Ruud Freriks Limmen Bert van Diermen Limmen Arie Brakenhoff Bakkum UITKIJKPOST 17 FEBRUARI 2010 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo spoedgevallen alarmnummer 112 zonder spoed Brandweer 072 564 44 44 Politie 0900 8844 Vergadering presidium Het presidium is een overlegplatform, dat door de gemeenteraad is ingesteld. De leden van het presidium bereiden voorstellen voor over de werkwijze van de gemeenteraad en geven namens de raad invulling aan het werkgeverschap van de griffie. De vergaderingen van het presidium zijn openbaar, tenzij de leden van het presidium aan het begin van de vergadering besluiten om op onderde len in beslotenheid te overleggen. Vergadering woensdag 17 februari Op 17 februari vergadert het presidium in de kamer van de burgemeester in het gemeentehuis. De vergadering begint om 17.00 uur en is voor ieder een toegankelijk. Op de agenda staan onder meer de volgende punten: - Vaststelling agenda - Mededelingen - Vaststellen van de besluiten en actie lijst presidium na de vergadering van 25 november 2009 - Ter bespreking en advisering: raads voorstel instructie griffier (zie bijlage) - Ter bespreking en advisering: raads voorstel vaststellen integriteitscode - Ter bespreking: voorstel voor de agenda van de raad van 10 en 11 maart 2010 - Ter bespreking: introductieprogram ma raad - Rondvraag U gaat stemmen, wat moet u weten? De rode stempotloden komen weer tevoorschijn en de verkiezingskoorts stijgt. Want 3 maart zijn de gemeente raadsverkiezingen. Deze vinden een maal in de vier jaar plaats. U heeft de borden langs de weg vast al wel zien staan. De campagneposters zijn geplakt, de kandidatenlijsten zijn inge leverd en de eerste verkiezingsdebat ten zijn al begonnen. Er moet alleen nog gestemd worden. Waar moet u rekening mee houden? Wanneer mag u stemmen? Om een stem uit te kunnen brengen moet u achttien jaar of ouder zijn, mag u niet zijn uitgesloten van het kiesrecht en moet u ingeschreven staan bij de gemeente. Identificatieplicht U moet u als kiezer kunnen legitimeren om te mogen stemmen. Deze identifi catieplicht is ingevoerd om vast te stel len dat degene die stemt daadwerkelijk de kiesgerechtigde is. Geldige identi teitsdocumenten zijn: geldige reisdocu menten zoals een Nederlands paspoort of identiteitskaart en een geldig Nederlands rijbewijs. Volmacht Kunt u op de dag van stemming niet stemmen? Geen nood, u kunt dit bij volmacht doen. U kunt uw stempas aan een ander geven en hem of haar machtigen voor u te stemmen. Let wel op: bij het stemmen met een volmacht moet u degene die namens u stemt wél een kopie van uw identiteitsdocu ment meegeven. Waar kunt u stemmen? U kunt met uw stempas overal binnen de gemeente stemmen. Dus in een stembureau naar eigen keuze. De openingstijden van de stembureaus zijn van 's ochtends 07.30 uur tot 's avonds 21.00 uur. >Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de afdeling Publiekszaken, telefoonnum mer 072 535 67 20 of kijken op www.heiloo.nl/verkiezingen. www.heiloo.nl Gemeente- en Dorpsbelang

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 13