Clubkampioenschappen TTV Meertreffers William wint 'Interactive Club Tour' Dojo-dames scoren in Schiedam voorbij deze teaser SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Pupillen Trias lopen sterk tijdens derde crosswedstrijd Tafeltennisjeugd speelt clubkampioenschap Akersloot De vierde game was zinderend spannend Dansers kampioen tijdens Valentijnscup Grootschalig Playstation 3 toernooi gespeeld bij HSV V 3= HEILOO - Afgelopen zaterdag 13 februari liepen dertig pupillen van atletiek vereniging Trias de derde cross competitiewedstrijd. De wedstrijd werd gehouden op het terrein van camping Bakkum, dat met zijn heuveltjes en bosondergrond een echt crossparcours in petto had voor de jeugdige lopers. Bij de jongens werd er in drie verschillende categorieën een eerste plaats behaald: Stein Liefhebber bij de pupillen C, Faas Wijn bij de A2 pupillen en Michel van den Hoven won met grote voorsprong bij de Al pupillen. Ook de meisjes pupillen van Trias liepen sterk, met een tweede plaats voor Kyra Agasi bij de mini pupillen, een derde plaats voor Jip de Waard bij de C pupillen en een tweede plaats voor Yanniek Bouwer (met valpartij!) bij de meisjes pupillen B. Op zaterdag 20 maart Aangeleverde foto wordt de finale van de crosscompetitie gehouden in Wieringerwerf. TAFELTENNIS AKERSLOOT - Op 7 februari werd er gestreden om het belangrijkste kampioenschap van Akersloot: Het Clubkampioenschap van TTV Meertreffers. Rob en Marcel hadden een poule gemaakt met de groep die altijd als eerste traint. In deze poule zaten Robin Boots, Sten Elsworth, Anne Schoon, Rinus Verduin en Theo Schoon. Met nog één ronde te gaan in deze poule waren het broer en zus, die om de titel gingen 'vechten'. Tegen de verwachting in -normaal wint hij altijd van zijn zus- won Anne in vier sets van haar broer Theo. Anne Schoon met: vier punten en kampioen dus! De oudere jeugd werd verdeeld in twee poules van vijf. De winnaar van poule A nam het daarna op tegen de nummer twee van poule B en omgekeerd. En de winnaars daarvan gingen strijden om de titel. In poule B was het bijzonder span nend aangezien er drie waren, die allemaal drie punten hadden. Na veel gereken kwam naar voren, dat Joris Verduin eerste was geworden in deze poule des doods. De eerste kruisfinale ging dus tus sen Tim en Joris. Joris pakte verras send de eerste game, maar daarna was het Tim die de andere drie games won, zodat Tim in de finale stond. De tweede kruisfinale was een teamonderonsje tussen Lennard, die al meer dan een jaar ongeslagen in de competitie speelt en Martijn. Lennard won de eerste game en Martijn de tweede en derde. De vierde game viel ten prooi aan Lennard, zodat de vijfde game een beslissing moest brengen. Deze game werd nipt met 11-9 gewonnen door Lennard. De finale ging dus tussen Lennard en Tim. Lennard begon meteen goed en won de eerste game met 11-6. De tweede game ging in de verlenging met 10-12 naar Tim en de derde was ook een prooi voor Tim door met 11-13 te winnen. De vierde game was zinderend spannend: het werd 10-10, 11-11, 12-12, 12-13 en 12-14. Dit beteken de een kampioenstitel voor Tim Groot. De kampioenen werden gehuldigd met een grote 'fles' cho coladesnoepjes en de verliezers kre gen een zak drop. LIMMEN - Zondag 14 februari was het de beurt aan het Maurice Philipoom en Marieke van Londen om hun danskun sten te vertonen op de dans vloer. Bij Danssporteentrum Alberto in Hilversum werd de Valentijns Cup 2010 gehouden door de Nederlandse Danssport Organisatie onder het toeziend oog van een jury, bestaande uit oud-kampioe nen. Na een goede voorronde in de hoofdklasse Ballroom (de allerhoogste dansklasse bij de amateurs van Nederland gin gen zij door naar de halve fina le. In de halve finale hebben Maurice en Marieke een sterke dansproef laten zien en wist het paar in alle voorrondes en zelfs in de halve finale de jury ervan te overtuigen dat ze de kampioenstitel verdiende. In de finale werden de succes volle Limmers de overtuigende kampioenen, door alle dansen te winnen. Voor de Castrieumse dans school Griffioen een geweldig resultaat op een heel druk bezocht kampioenschap. De eerstvolgende wedstrijd die Maurice Philipoom en Marieke van Londen zullen dansen is die in maart bij dansschool Ponne in Badhoevedorp, ook daar verschijnen zij aan de start in de hoofdklasse Ballroom. 17 FEBRUARI 2010 J VOETBAL HEILOO - Zaterdag 13 februari werd er in de kantine van w HSV een kwalificatieronde gehouden van de FC Interactive Club Tour. Dit is een grootschalig Playstation 3 toernooi, dat bij ver schillende voetbalverenigingen in Noord-Holland wordt gehouden. Afgelopen zaterdag streden 27 jon gens en meisjes om het HSV-kampi- oensehap van de game FIFA 10. Er werd volgens 'n strak wed- strijdsehema gespeeld op vijf PlayStations. De aftrap van de pou lewedstrijden was om 19.15 uur, gevolgd door de achtste finales, de kwartfinales, de halve finale en uit eindelijk om 22.45 uur de finale! De spanning was tijdens de wedstrijden duidelijk te voelen; zweethanden werden veelvuldig afgeveegd aan de broeken, kreten van spelers en publiek waren goed te horen, maar bovenal was er veel sportiviteit en volop spelplezier. De finale ging tussen William de Haan (A-junior HSV) en David Koehl (D-pupil HSV), die na een spannende, felle strijd gewonnen werd door William de Haan. Beide finalisten ontvingen van de organi satie een voetbal en een sportprijs en voor William volgt er nog deelna me aan de grote finale met alle win naars, in het AZ stadion. HEILOO - Afgelopen weekend werd voor de veertiende maal de Open Schiedamse kampioen schappen georganiseerd. Een traditioneel sterk bezet twee daags toernooi. Vanuit Heiloo werd Dojo 't Loo vertegenwoordigd door een jongens en meisjesequipe. Voor de jongens kwamen zaterdag Tim Kuipers (-38 kilo) en Dave Baltus (-46 kilo) op de mat. Beiden zaten in grote pou les met meer dan dertig judoka's. Beide judoka's combineerden winst partijen met een verliespartij waardoor zij in de verliezersronde verder moesten. Met sterk judo wist Tim helaas net geen beslag te leg gen op de derde plaats. Dave strandde net iets eerder. Op zondag moesten Bruno van Beek en Jim Baltus aan de bak. Bruno werd gestopt in de voorrondes terwijl Jim knap een bronzen plak veroverde. De meisjesploeg ging het over het geheel beschouwd nog beter af. In de klasse tot 36 kilo wist Lieke Kampstra beslag te leggen op een knappe zilveren medaille. Bij de meisjes tot 48 kilo eiste Gaby de By het goud op. De finale tot 52 kilo was zelfs helemaal een Heilooër aangelegenheid. Kampioen werd Jasmijn Lesterhuis, met daarbij een mooie tweede plaats voor Maaike Stevenson. r De succesvolle meidenequipe, met van links naar rechts: Maaike Stevenson, Jasmijn Lesterhuis, coach Timo Lesterhuis, Gaby de By en Lieke Kampstra. Foto: Menno Lesterhuis

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 23