Heiloocontact Meer informatie? Bel! Plaatsing OV-fietsbox begin maart Volkstuinen officieel geopend Woonomgeving Evenementen 24 FEBRUARI 2010 UITKIJKPOST nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Het gemeentehuis is bereikbaar op 072 535 66 66, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Beheer Openbare Ruimte is bereikbaar op 072 535 68 68, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur Verwijderen fietsen Op de openbare weg staan gedurende langere tijd meerdere dames- en herenfietsen die daar niet horen. Burgemeester en wethouders verplich ten de eigenaren hiervan uiterlijk 10 maart hun eigendom te verwijderen (op grond van artikel 5.1.5 van de Algemene plaatselijke verordening Heiloo). Alle fietsen staan geplaatst tegen het hek van de parkeergarage op het stationsplein. Het gaat om: - een blauwe herenfiets van het merk Locomotief Spirit - een groene herenfiets van het merk Batavus Jubilee - een groene herenfiets van het merk Batavus Sport - een zwarte damesfiets van het merk Union Veloping - een zwarte damesfiets van het merk BSP - een grijze damesfiets van het merk RIH Flyr - een grijze elektrische damesfiets van het merk Lafree - een grijze damesfiets van het merk RIH Sport Als na 10 maart deze fietsen nog op de openbare weg staan, laat de gemeente deze op kosten van de eige naren verwijderen en opslaan. Als u eigenaar van (een van) de genoemde dames- en of herenfietsen dan kunt u contact met ons opnemen om uw fiets tot uiterlijk 9 juni op te halen bij Rataplan. Uiteraard na betaling van de gemaakte kosten. Meer informatie Voor vragen of meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw B. Biersteker van de afdeling Handhaving, telefoonnummer 072 535 67 53. Ontheffing Burgemeester en wethouders van Heiloo hebben ontheffing verleend aan fietscrossclub De Boscrossers voor het gebruik van een geluidsinstallatie tij dens fietscrosswedstrijden op sport park Het Vennewater op zondag 20 juni (verzending 16 februari). Bezwaar Als u het niet eens bent met deze ont heffing, dan kunt u hiertegen binnen zes weken na de dag, waarop deze is verzonden, een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Activiteiten Het Trefpunt Burgemeester en wethouders van Heiloo hebben kennisgenomen van het organiseren van activiteiten in het ont moetingscentrum 55+ aan de Abraham du Bois-hof 2: - een feestavond met levende muziek voor vrijwilligers op vrijdag 19 maart tussen 20.00 en 22.00 uur (verzen ding 16 februari); - een mini-theatershow met mechani sche muziek op zondag 31 oktober tussen 14.00 en 16.00 uur (verzen ding 16 februari). Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G. Tervoort van de afdeling Bestuursondersteuning, telefoonnummer 072 535 66 57. Op onze HeilooContactpagina van 10 februari kon u lezen dat Heiloo OV-fiets- boxen krijgt bij het station. Door het winterse weer is de plaatsing van de boxen niet half februari, maar begin maart. Naar verwachting kunnen pashou ders dan vanaf half maart van de OV-fietsen gebruik maken. >Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer S. Eg, telefoonnummer 072 535 67 65 of kijken op www.ov-fiets.nl Woensdag 17 februari was de officië le opening van de volkstuincom plexen aan de Groeneweg en Hoogeweg. Wethouders Opdam en Ouderkerken en tuinders hadden zich veizameld bij het complex aan de Groeneweg. Wethouder Opdam sprak de tuinders toe en overhandig de de sleutels van de informatiebor den aan vertegenwoordigers van de complexen, de heer Van Schagen en de heer Holman. Samen onthulden ze een van de informatieborden die de gemeente bij de complexen heeft geplaatst. Daarna kon iedereen zich opwarmen in Sportcafé Vennewater, waar een hapje en drankje klaar stond en iedereen een foto-expositie van tuinder de heer Holman kon bekijken over de verhuizing van de volkstuinen. De genoemde bouw- en sloopplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Bouwen en wonen Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Bouwplan met ontheffing Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat zij voorne mens zijn om met toepassing van de algemene buitenplanse ontheffingsmo gelijkheid, als omschreven in artikel 3.23 van de Wet op de ruimtelijke ordening, bouwvergunning te verlenen voor het bouwen van een bijgebouw (dubbele garage en atelierruimte) na sloop van het bestaande bijgebouw op het adres Hoogeweg 13. Dit plan wordt behandeld volgens de uniforme open bare voorbereidingsprocedure uit de Algemene wet bestuursrecht. Ter inzage Bovengenoemde plan ligt met de daar bij behorende stukken vanaf donder dag 25 februari gedurende zes weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenvermeld bouwplan ontheffing te verlenen van de ter plaatse geldende bestemmings planvoorschriften gemotiveerd een zienswijze naar voren brengen, bij voorkeur schriftelijk, en te richten aan het college van burgemeester en wet houders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Ontvangen aanvragen om bouwvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet, dat de volgende aanvragen om een bouwver gunning zijn ontvangen: Ypesteinerlaan 83, reg.nr. 2010/0050 ged. veranderen woning (kozijninvul ling garagedeur) ontvangstdatum: 12 februari 2010 Ypesteinerlaan 85, reg.nr. 2010/0049 ged. veranderen woning (kozijninvul ling garagedeur) ontvangstdatum: 12 februari 2010 Het Zandstuk 50, reg.nr. 2009/0254 vergroten woning (woonkamer) ontvangstdatum: 15 februari 2010 Afgegeven bouw- en sloopvergunningen Burgemeester en wethouders hebben de volgende bouw- en sloopvergunnin gen verleend: Westerweg 263, reg.nr. 2009/0162 vernieuwen reclame verzending: 18 februari 2010 Westerweg 419, reg.nr. 2009/0264 vernieuwen berging verzending: 18 februari 2010 Bezwaar Als u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouw- of sloopvergunning, kunt u hiertegen bin nen zes weken na verzending van het besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethou ders van Heiloo, afdeling Bestuursondersteuning, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. De datum van ver zending vindt u onder de omschrijving van het bouw- of sloopplan. Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Als er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, ook om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzienin- genrechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Als u van de laatstgenoemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Wethouder Opdam en de heer Van Schagen onthullen het informatiebord www.heiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 14