Lid worden? GCH introduceert nieuwe procedure. Doe een bod! i6 In de laatste editie van Golfbanen van Nederland is de Golf Countryclub Heiloo uitgeroepen tot één van de 10 beste 9-holes banen van Nederland, in een door de redactie gemaakte beoordeling kwam de baan in Heiloo op een achtste plaats. Voor de leden van Golf Countryclub Heiloo natuurlijk iets om trots op te zijn. De baan werd geroemd voor de prettige ontvangst bij de receptie, het mooie en gezellige clubhuis en niet in de laatste plaats de goed verzorgde uitdagende baan met zijn mooie ligging rondom het clubhuis. Misverstand: Golfen kost heel veel tijd Voor meer informatie over lidmaatschap, neem contact op met ons secretariaat: 072-5054540. 24 FEBRUARI 2010 UITKIJKPOST Deze mooie golfbaan wordt bespeeld door de leden van de vereniging en heefteen beperkt besloten karakter. Dat wil zeggen dat er voor de leden een ruime mogelijkheid is om te spelen op ieder gewenst moment. Daarnaast worden er voor de leden veel extra activiteiten georganiseerd. Zo is er wekelijks de gelegenheid om op de senioren-of damesochtend mee te doen aan een onderlinge wedstrijd, waar bij de sociale contacten de boventoon voeren. Voor de heren is er elke donder dagmiddag gelegenheid om elkaar in wedstrijdverband te ontmoeten. Deze activiteiten zijn te vergelijken met een racketmorgen of-avond op een ten nisvereniging en geven altijd aanleiding tot het maken van nieuwe contacten bin nen de club. Voor leden die nog maar net met de sport zijn begonnen worden er wedstrijden georganiseerd waarbij de doelstelling enerzijds is de leden in de praktijk met de golfsport en de bijbehorende regels vertrouwd te maken en anderzijds wordt de leden op deze manier de gelegenheid geboden om in een ongedwongen sfeer te werken aan het verbeteren van de zoge naamde handicap. Tijdens deze wedstrijden worden de spe lers begeleid door meer ervaren golfers. Een ideale manier om meer vertrouwd te raken met de sport, zodat ook de drempel om tijdens de vakantie elders de baan op te gaan aanzienlijk verlaagd wordt. Maar ook voor de meer competitief inge stelde golfers zijn er binnen de vereniging de nodige mogelijkheden. Zo zijn er 5 competitieteams actief die hun krachten meten met teams van andere verenigin gen, maar ook binnen de vereniging wordt er gestreden om diverse kampioenschap pen. Om de 14 dagen treffen de beste spelers van de vereniging elkaar op de maandagavond om de strokeplay/backtee wedstrijden te spelen, hier wordt op het scherpst van de snede gespeeld, waarna uiteraard in het clubhuis uitgebreid wordt nagepraat over het verloop van de wed strijd. Natuurlijk zijn er ook regelmatig activi teiten waar iedereen aan mee kan doen, waardoor er ook de gelegenheid is kennis te maken met spelers van alle niveaus. Juist de golfsport, met zijn handicap registratie, biedt de gelegenheid om je te meten met spelers van ieder niveau, waar bij de handicapverrekening er voor zorgt dat een topspeler in principe kan verliezen van een beginner. Dat laatste gaat niet ten koste van het spel- plezier van de topper, want hij hoeft zich niet in te houden, sterker nog hij moet zo goed mogelijk spelen om niet te verliezen. Binnen de vereniging is er een actieve Countrycommissie welke allerlei activitei ten organiseert ten behoeve van de leden; dit varieert van een diner dansant tot een wekelijkse bridgeavond. 11 redenen om lid te worden van GCH U kunt onbeperkt gebruikmaken van de golfbaan. Alle trainingsfaciliteiten op het terrein staan dagelijks tot uw beschikking. Vanaf drie weken van tevoren kunt u voor alle dagen van de week starttijden reserveren. Op zon- en feestdagen is de baan al leen beschikbaar voorde leden en hun directe gasten, waardoor meer speel- mogelijkheden geboden worden. U kunt deelnemen aan door de club georganiseerde wedstrijden. U kunt deelnemen aan de activiteiten van de Countryclub. U leert weer heel veel nieuwe mensen kennen. U kunt deelnemen aan een actief verenigingsleven en indien u dat wilt lid worden van één van de actieve commis sies van de vereniging. U kunt profiteren van speciale aan biedingen voor leden die Golfschool Ivar van derMoolen regelmatig aanbiedt. U zou als extra een locker kunnen huren, waardoor uw golfspullen op de club kunnen blijven. U zou lid kunnen worden van de Businessclub, waardoor u andere onder nemers leert kennen en met uw relaties mee kunt spelen in de Businessclub competitie. Kortom, lid zijn van Golf Countryclub Heiloo is voor alle golfers van Heiloo en omstreken aantrekkelijk en biedt opti male mogelijkheden om de golfsport te beoefenen. Ook voor ondernemers Golfen is natuurlijk bij uitstek geschikt om uw netwerk uit te breiden op een infor mele manier. Golf Countryclub Heiloo biedt ondernemers de mogelijkheid om lid te worden van de Business Club waar in een ontspannen sfeer ruimte is om andere ondernemers te ontmoeten en samen met een relatie eens aan de business com petitie mee te doen. Deze maandelijkse ontmoetingsmiddag voor ondernemers en hun gasten wordt steevast afgesloten met een voortreffelijk diner, verzorgt door Brasserie In 't Groen. Vaak hoor je mensen zeggen dat golfen alleen weggelegd is voor mensen die niet meer werken, want het zou heel veel tijd kosten. Vroeger was dat misschien ook wel waar, om een ronde te kunnen spelen moest je minstens een half uur in de auto om naar een baan te rijden, op sommige openbare banen duurde een rondje van 9 holes vervolgens bijna 3 uur, dit betekende datje minimaal 5 uur van huis was om 9 holes te lopen. Voor de golfers in Heiloo en omstreken is dat achterhaald. In principe is het moge- lijkom ruim binnen de drie uur uit en thuis te zijn. Rekent u maar mee, de baan is binnen 15 minuten te bereiken, u meldt zich aan, gaat even inslaan op de drivingrange, loopt vervolgens in een uur en drie kwartier uw ronde, u drinkt nog een drankje en gaat vervolgens weer op huis aan. Dit is niet alleen in het weekend mogelijk, maar behoort ook 's avonds tot de mogelijk heden, waardoor het spelen van 9 holes niet meer tijd hoeft te kosten dan het beoefe nen van vele andere sporten. Op een normale dag kost het lopen van 18-holes op de baan van GCH slechts drie en een half tot vier uur, hetgeen betekent datookaan het einde van de dag nog ruimte is om 18 holes te lopen! Onlangs hebben de leden van de Golf Countryclub afgelopen maand maar liefst zeventien nieuwe leden Ook is het mogelijk geworden voorde huidige certificaat- Heiloo tijdens een algemene ledenvergadering beslo- tot de gezellige golfclub in Heiloo zijn toegetreden. houders zelf een koper te zoeken voor het certificaat, ten de voorwaarden waaronder nieuwe leden kunnen Eén van de opmerkelijke wijzigingen is dat potentiële waarna de nieuwe certificaathouder lid wordt van toetreden te veranderen. Werd voorheen de prijs van het nieuwe leden zelf een bod kunnen uitbrengen op één de Golfvereniging. Voor diegenen die geen certificaat benodigde certificaat centraal vastgesteld en de verkoop van de beschikbare certificaten. (aandeel in de club) willen aanschaffen, bestaat er zelfs de door de club geregeld, nu is het zo dat de prijzen zijn Een speciaal voor dit doel opgerichte commissie geeft het mogelijkheid een certificaat te huren. In dat laatste geval vrijgegeven en dat certificaathouders ook zelfstandig het bod door aan de houders van certificaten dieaangege- betaalt u een jaarlijkse vergoeding aan een certificaat certificaat kunnen verkopen aan een nieuw lid. ven hebben het certificaat te willen verkopen en op die houder om op basis van dat certificaat volwaardig lid van Deze nieuwe regeling heeft er reeds toe geleid dat de wijze worden kopers en verkopers bij elkaar gebracht. de vereniging te kunnen worden.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 16