Blijvend mooi met 'Permanente make-up' Met Eensgezindheid naar Zuid-Amerika Muziekmiddag bij De Zonnebloem Limmen Op zoek naar het voorjaar in de Wimmenummer Duinen Vastenactie van alle kerken in de regio REGIO 21 INGEZONDEN MEDEDELING KORTOM Amak wandelt Derde oecomensche vastenmeditatie Wereldgebedsdag Levensbeschouwelijke lezing Akersloot Pastor Johan Oiling gastin kerkradioprogramma UITKIJKPOST 3 MAART 2010 LIMMEN - Elke moderne vrouw wil er graag op elk moment van de dag perfect verzorgd uit zien. Gewone make-up kan aan deze eis niet tegemoet komen. Permanente make-up van Schoonheidssalon Moments wel. Bij per manente make-up worden eyeliners, lipliners of wenkbrauwen permanent aangebracht. Tijdens sporten, wanneer u (op vakantie) uit zee of zwembad komt, als u 's morgens uit bed stapt, of als u door weer en wind loopt, zelfs als u tijdens een romantische film een traantje wegpinkt: uw permanente make-up blijft altijd 'perfect! U heeft 's morgens, 's middags en 's avonds altijd een verzorgde uitstraling. Zelfs wanneer alle gewone make-up verwij derd is, is het gezicht nog niet 'kaal' want de aangebrachte accenten maken het gezicht sprekend. Doordat u geen make-up meer hoeft aan te brengen, bespaart u zich dagelijks veel tijd. Bent u geïnteresseerd? Voor meer infor matie zie www.salon-moments.nl of bel met Schoonheidssalon Moments, Jill van der Velden, tel. 072-5052246. De enthousiaste leden van het muziekgezelschap brengen een gevarieerd programma. Aangeleverde foto EGMOND - Op zaterdag 13 maart is het alweer zover. Het donateursconcert van muziek vereniging Eensgezindheid uit Egmond-Binnen staat weer voor de deur. De orkesten zijn al weer druk aan het repeteren en voorbereiden, om u weder om een spectaculaire avond te bezorgen. Na Afrika en Groot - Brittannië reist men nu af naar Zuid-Amerika. Het concert zal plaatsvinden in Dorpshuis de Schulp te Egmond- Binnen. Het concert wordt verzorgd worden door het opleidingsorkest en het fanfareorkest. Het oplei dingsorkest staat onder leiding van Elivera van Sloten. Zij zullen u onder andere laten gemeten van 'Don't cry for me Argentina' van Andrew Lloyd Webber uit de musi- REGIO - In maart moet het toch wel een beetje lente worden, maar deze hardnekkige winter heeft dat wel een beetje ver traagd. Toch gaat men op zondag 7 maart tijdens de maandelijkse IVN-wande- ling in de Wimmenummer Duinen vol goede moed op zoek naar teke nen van het naderende voorjaar. Er wordt toch wel gerekend op sneeuwklokjes en misschien zijn er ook al speenkruidbloempjes te zien. Je hoort sowieso steeds meer lente aankondigende zangvogels, zoals mezen, heggenmussen en zang lijsters. En wie weet zijn er spechten die roffelen op een dode tak in het abelenbosje. Het fluitenkruid is al gegroeid en de knoppen aan de bomen en struiken zijn al wat gezwollen. Wat voor weer het ook wordt, er is altijd van alles te zien of te horen in de natuur. De wandeling begint om 11.00 uur bij het PWN- informatiebord aan het Naehtegalenpad, aan de noordkant van Egrnond aan den Hoef en duurt ongeveer twee uur. Omdat het broedgebied vanaf 1 maart is afge sloten, blijft men aan de binnen- duinrand. De deelnemers lopen tus sen de bollenvelden aan de ene kant en de duinen aan de andere en maken ook nog een slingertje door de duinen. Men dient zelf te zorgen voor een toegangskaart voor het Noord-Hollands Duinreservaat van PWN. Een donatie (richtlijn 2 euro) cal Evita. Het fanfareorkest staat onder leiding van Jeroen Drenth en laat u luisteren naar stukken als 'Amazonia' van Jan van der Roost, 'The Girls of Jobirn' van Antonio Carlos Jobim en 'Brazilia' van Robin Dewhurst met als solist op trombo ne de dirigent Jeroen Drenth. In de pauze kunt u lootjes kopen, waarin u mee dingt naar fantastische prij zen. Aan het eind van de avond wor den de prijswinnaars bekend gemaakt. Door het grote succes van de afgelopen jaren is er na afloop van het concert weer een afterparty met Zuid-Amerikaanse carnavals muziek, waarbij de voeten niet stil kunnen blijven staan. Het concert begint om 20.00 uur en het geheel zal duren tot in de late uurtjes. Voor donateurs is de toegang vrij. Kinderen jonger dan twaalf worden alleen toegelaten onder begeleiding. wordt op prijs gesteld. Voor nadere inlichtingen kunt u mailen, IVN- LIMMEN - De Zonnebloem Limmen nodigt ouderen en gasten van de Zonnebloem uit voor een gezellige muziekmid dag door het Muziektheater gezelschap Nieuw Danza uit Alkmaar. Het optreden vindt plaats op zater dag 13 maart in De Burgerij, aan vang 14.00 uur; zaal open om 13.30 uur. De enthousiaste leden van het muziekgezelschap brengen een gevarieerd programma dat eenieder zeker zal boeien met prachtige melodieën uit operette, musical, revue en cabaret. Onder andere een selectie uit de operette Die lustige Heiloo@hccnet.nl of bellen: 072- 5325110. Witwe van Franz Léhar en de musi cal The Sound of Music van Richard Rogers, revue en cabaret met bekende Nederlandse liedjes. Het geheel wordt gebracht in een spran kelende show, verzorgd door een groot aantal zangers en zangeressen van klein tot groot, gestoken in schitterende kledij. Het belooft een muzikale middag te worden met een keur aan bekende en minder beken de melodieën. Heeft u problemen met vervoer dan kunt u mevrouw de Ruiter bellen op tel. 072-5051861. REGIO - In het kerkradiopro gramma wordt door Radio 80 op zondag 7 maart van 09.00 tot 10.00 uur een gesprek uitgezon den van Gerard Belleman met pastor Johan Oiling. Zij praten over de jaarlijkse vastenactie. Werd die voorheen door de geza menlijke Egmondse kerken gehou den, voor het eerst in de geschiede nis is dit jaar gekozen voor een samenwerking van alle Egmondse kerken met die van Heiloo, Limmen en Akersloot. Het doel is het onder wijs in het Afrikaanse Burkina Fhso, een van de armste landen ter wereld. In de gemeente Ouahigoeya is met giften en gaven reeds een schooltje gebouwd. De kinderen uit de omliggende dorpen moeten elke dag grote afstanden lopend over bruggen. Gaan ze onder de middag naar huis, dan zie je ze dikwijls niet meer terug. Als er bij de school een kantine is, waar ze onder de middag een voedzame maaltijd krijgen, dan kunnen ze 's middags de lessen ver volgen. Met reeds bestaande acti viteiten wordt geprobeerd een zo groot mogelijke opbrengst te beha len, die gericht wordt besteed aan het basisonderwijs en de voortzet ting ervan. Daarom heeft de stich ting Cordaid toegezegd de opbrengst van deze vastenactie met 50% te verhogen. Pastor Johan Oiling van de Corneliusparochie te Limmen begint zijn bezielend ver haal met de viering van Kerstmis, een feest van liefde voor iedereen, overal ter wereld. Zijn verhaal groeit uit, door de vastenactie heen, naar REGIO - Donderdag 11 maart is er weer een doordeweekse wande ling. De wandeling is weer een verrassing en brengt u op de prachtigste plekjes in ons mooie Noord Holland. Het vertrek is om 09.30 uur vanaf Het Kruispunt Mozartlaan/ hoek Raadhuisweg. Voor inlichtingen: Time Leijen, tel. 0251-315137 of Tini Krom, tel. 0251-312815. REGIO - Op woensdag 10 maart is de derde oecumenische vasten meditatie, georganiseerd door de gezamenlijke kerken in de Egmonden. Het hongerdoek, dat alle vijf de meditaties centraal staat toont deze week een kind dat zit op een ton. Het thema is: 'Wie is de grootste in het Koninkrijk der hemelen?' Men belicht de plaats van kinderen in de samen leving en luistert onder andere naar het 'Lied van het Straatkind' uit Rio de Janeiro. De dienst wordt gehouden in de Protestantse Kerk, Egrnond aan Zee. Aanvang 19.30 uur. REGIO - Op vrijdag 5 maart wordt de jaarlijkse wereldgebedsdag gevierd. Ditmaal is die voorbereid door vrouwen uit Kameroen. Het thema is Alles wat adem heeft De gezamenlijke kerken van de Egmonden doen mee. We houden een korte viering, op vrijdagavond 5 maart, in de Protestantse Kerk in Egrnond aan Zee. Aanvang 19.30 uur. Pasen 2010. Hij liet voor de laatste kerstviering een grote kerstboom op het plein voor zijn kerk plaatsen en vond tientallen mensen bereid de lampjes in die boom dag en nacht, 24 uur lang, trappend op een aantal hometrainers, brandend te houden. Voor deelname eraan moesten de 'renners' zelfs betalen. „En na de kerstnachtdienst lag er sneeuw" zegt hij. „Ongelooflijk, wat een pracht en tijdens de hele nacht waren er veel belangstellenden die voor het doel van de actie premies aanboden." U kunt Johan Oiling beluisteren van 09.00 tot 10.00 uur op Radio 80, 105.9 fm of 96.5 kabel en is ook (in geluid) op tv 80 kanaal S12 te vol gen. Maandagavond is er een herha ling. AKERSLOOT - Zondag 7 maart is er om 14.30 uur in de Protestantse kerk aan het Dielofslaantje in Akersloot een levensbeschouwelijke lezing. Toegang €7,50 inclusief thee of koffie. Bas Klinkhamer spreekt over de mystieke dood; over leven door te sterven. Wie in iets nieuws geboren wil worden, zal moeten sterven. In deze lezing wordt dit belicht vanuit twee wijsheidstradi ties: die van de Alchemie, waarin het sterven van het ego wordt gezien als het begin van de ontwik keling. En ook vanuit het verhaal van Pasen, wat een symbool is van sterven om te leven. Zondag gaat men vol goede moed op zoek naar tekenen van het naderende voorjaar. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 21