Trifïis springster wint zilver op Niederrheincup V Niet te stuiten koningsaanval bij schaakvereniging Vredeburg Pascal Wiebering behaalt knappe plaats UITSLAGEN SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Judoka's Dojo t Loo grossieren in prijzen Vrijdag 26 februari was ronde 19 van de competitie Lisanne de Witte wint derde titel sport 25 SCHAKEN LIMMEN - Vrijdag 26 februari was ronde 19. Hafkamp leek een niet te stuiten koningsaan val te hebben tegen Ebels, maar die verstopte zijn koning slim achter de opgerukte h-pion en leek de aanval op de andere vleugel over te nemen, echter ook hier sloeg het niet door waarna Hafkamp in het pion- neneindspel aan het langste eind trok. Borst weigerde terecht het remi seaanbod van Rommel en wikkelde zijn pionvoorsprong technisch af naar winst. Dinkla toonde na afloop trots zijn fraaie paardoffer dat op alledrie manieren niet genomen kon door Sturk, die haar verlies sportief accepteerde. Vd Heijdt was weer in vorm en overspeelde van Diermen vanuit de opening. Vd Bult jr reken de in het middenspel iets dieper dan vd Bult sr en won daarmee dit fami liegevecht. B. Hollander lijkt de weg kwijt en maakt regelmatig de verkeerde plankeuzes, waar Krom met tactisch sterke zetten onverstoorbaar van profiteerde. Komende vrijdag 5 maart is er geen schaken wegens het Creatief Limmen weekend in cultureel centrum Vredeburg. Uitslagen: B. Stolp - J. Limmen 1-0, E. Stolp - S. Hollander 1-0, J. Borst - R. Rommel 1-0, J. Admiraal - R. vd Storm remise, J. Levering - D. Aafjes 1-0, M. Sturk - C. Dinkla 0-1, M. vd Bult - W vd Bult 0-1, S. Heilooër Bridge Club HEILOO - Dinsdagavond B-lijn: Coebergh-Kemmere 71,35; 2. J. en R.Huting 66,67; 3- dames Oosterwijk- Warmenhoven 58,33. A-lijn: 1. dames Klerk-Stark 62,50; 2. Kemper-Koomen 59,17; 3. Lampe-Hurkmans 55. Donderdagavond: A-lijn: 1. A. en B.Kuijper 70; 2. dames De Bruyckere-Stark 55,43; 3. Leering-Turk 54,17. B-lijn: Olgers-Weel 57,71; 2.A.en A.Huijgen 55,89; 3. F.en D.Cnossen 55,05. C-lijn: 1. dames Van der Noord-Rotteveel 56,92; 2. A.en C.Buijs Veter - T. Voorwalt remise, M. Krom - B. Hollander 1-0, G. Hafkamp - H. Ebels 1-0, J. van Vliet - C. Pepping 1-0, T. Komin - M. Voorwalt remise, T. Al - D. de Vries 0-1H. Levering - D. Aafjes 0-1, M. Kos - K. Aaljes 1- 0, R vd Heijdt - B. van Diermen 1-0, Allard de Vries - K. Voorwalt 1-0, H. Ebels jr - G. Pouw 1-0 Groep B. Tom Wellink - Sewints Dahi 0-1, Ozair Dahi - Thijs van Vliet 1-0, Rene Voorwalt - Patrick Wernpe 0-1. 56,25; 3. J.en F.Soeters 54,58; D-lijn: C. en Th. De la Porte 57,64; 2. Bikker- Schram 56,94; 3. dames Dunselman- Schmidt 56,25. Verdere uitslagen op www.heilooerbridgedub.nl. Bridge Club 't Oosthonk HEILOO - Uitslagen van woensdag 24 februari van Bridge Club 't Oosthonk: A. lijn 1. H. Koomen-S.v. Steen 65,42% 2. H. Uijl-G. Bes 58,75%., 3. Fam. Turk 57,08%. B. lijn 1. T. v.d. Zande-M. Blom 59,58% 2. M. Vasbinder-J.v. leeuwen 55,42%, 3. Frida Duin- J. Kaandorp 52,50%. TRAMPOLINESPRINGEN REGIO - Tijdens de Niederrhein cup, een groots internationaal trampolinetoernooi, die afge lopen zaterdag plaatsvond in Kempen in Duitsland, is het Pascal Wiebering uit Heiloo gelukt om de tweede plaats te behalen. Wiebering, dit jaar debuterend bij de senioren, sprong een niet al te mooie verplichte oefening, haar keuze oefening maakte daar en tegen een hoop goed, zij ging als vierde de finale in. Ook Nadia Keijzer uit Heiloo behaalde een plaats in de finale. In de finale, waar alle punten weer op nul gaan, sprong Wiebering een oefening uit met een moeilijkheidswaarde van 11.4, en een score van 33.9. Dit was goed voor een tweede plek, voor haar moest zij een Tsjechische dulden. Nadia sprong een goede oefening en werd zesde. Bij de juni orenmeisjes kwam voor Triffis, Danique Keizer uit Heiloo, in aktie. Danique kon helaas haar oefening niet uitspringen. Na de prijsuitrei king togen de springsters, samen met trainer Sven Mooij, richting Den Bosch. Op zondag vond in sporthal Flik Flak het eerste kwalifi catiemoment plaats voor het (Jeugd)EK trampolinespringen. Tijdens de eerste ronde sprongen de junioren, een groot aantal meis jes deed een poging om te voldoen aan de limiet. Triffis springster Danique lukte het haar oefeningen uit te springen, helaas behaalde zij tekort punten om te voldoen aan de limiet. Na de junioren waren de senioren aan de beurt. Pascal Wiebering sprong een mooie verplichte oefening (27.6, moeilijkheid 3.1) en een mooie keuze oefening (33.7, moeilijkheid 12.0). Dit leverde haar weliswaar een derde plek op maar helaas waren haar punten niet voldoende voor de norm (moeilijkheid van 14.5 met een totaal score van 62 punten) die door de KNGU is vast gesteld. Geen enkele seniorenspringster heeft tijdens deze eerste kwalifica tiewedstrijd hieraan voldaan. Op zaterdag 13 maart vindt de tweede kwalificatiewedstrijd plaats. Dan wordt bekend wie een startbewijs heeft behaald voor de Europese kampioenschappen welke plaatsvin den van 20 tot 24 april, in Varna, Bulgarije. SpM HEILOO - Tim Kuipers verrast zijn tegenstander met een mooi uitgevoerde lage schouderworp. Afgelopen zondag werd in Hoogland (bij Amersfoort) de 17de editie van het Internationaal Hooglands toernooi gehouden. Met ruim 350 judoka's tot 15 jaar uit Duitsland, Belgie, Engeland, Tsjechië en uiteraard Nederland. Van de zes judoka's die wedstrijdcoach Bram Pais meenam behaal den maar liefst vijf een podiumplaats. Kampioen werden er; Nick Kampstra, Tim Kuipers en Jasmijn Lesterhuis. Het zilver werd veroverd door Jim Baltus en Gaby de By. Sven Kruidenberg wist het podi um helaas niet te halen. Foto: Menno Lesterhuis Pascal Wiebering uit Heiloo behaalde de tweede plaats in een groots internationaal trampolinetoernooi. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 23