Rabobank Woonkriebels? Ugur Pekdemir bouwt verder aan bank Laat u inspireren! Culturele Manifestatie Castricum Rabofonds ondersteunt 4.050jonge sporters Meer woonplezier. Dat is het idee. 20 en 21 maart in sporthal De Bloemen Sportraad en Rabobank vormen een prima team 28 www.ra boba n k.n l/n kl Dichtbij, betrokken en toonaangevend CASTRICUM üitdèv^ Ontvang een boek vol woonideeën bij een financieel adviesgesprek. Rabobank. Een bank met ideeën. 3 MAART 2010 UITKIJKPOST Robo ournaal rr* Lekker wonen, in het huis dat bij u past. Gaat u in 2010 werk maken van uw woonwens? Maak dan een afspraak met een van onze financieel adviseurs. Wat uw plannen ook zijn, bij ons kunt u rekenen op een inspirerend advies over de financiële onderbouwing van uw plannen. Bij het gesprek mag u dit voorjaar een prachtig boek uitkiezen: Woon met lef of Ontwerp je huis, tuin en keuken met GoogleSketchup. Reden te meer om ons te bellen Onze Raad van Commissarissen heeft het tijdelijke dienstverband van Ugur Pekdemir omgezet in een vaste aanstelling. Vorig jaar juni trad hij aan als directievoorzitter op interim-basis. Pekdemir: "Ik ben blij met deze benoeming. Dit zie ikals bevestiging van de klik met mijn mededirecteuren ErikMinnema en Jan Klaver, en met mijn 175 andere collega's. Samen werken we keihard aan de verdere ontwikkeling Directievoorzitter Ugur Pekdemir van onze bank en ik komende jaren omzetten ben er trots op dat ik hier leiding aan mag geven. We hebben als bankambitieuze doelen gesteld. Die gaan we de in resultaten en daar heb ik ontzettend veel zin in. Voor alles willen we hierbij de bank van en voor onze klanten en leden blijven". Bij een financieel adviesgesprek krijgt u een van deze boeken cadeau. voor een afspraak op (072) 507 33 00. Rabobank. Een bank met ideeën. Rabobank Rabobank Noord-Kennemerland Postbus 289 1900 AG Castricum Kantoren: Breelaan 16, Bergen Nh Dorpsstraat 62, Castricum Voorstraat 71, Egmond aan Zee Stationsweg 136, Heiloo Kerkweg 2, Limmen Heereweg 34, Schoorl T (072) 507 33 33 E communicatie@ nkl.rabobank.nl I www.rabobank.nl/nkl Bel voor een afspraak (072) 507 33 00 of kijk op www.rabobank.nl/nkl De Sportraad BES is een begrip in Bergen, de Egmonden en Schoorl, wanneer het gaat om het stimuleren van sportieve activiteiten. Onderdeel van het werk van de Sportraad is het beheren van het Rabofonds. Dit fonds van Rabobank Noord-Kennemerland is ingesteld om jeugdsport in de gemeente Bergen te ondersteunen. In februari organiseerde de Sportraad een debat over sport, in het kader van de gemeenteraadsverkie zingen. Tijdens dit debat in 'Lagerhuis stijl' in de Europese School te Bergen, greep Jan Klaver (directeur Bedrijfsmanagement) de gelegenheid aan om het goede werk van de Sportraad BES in het zonnetje te zetten. Het is immers de Sportraad die de sponsoraanvragen van sportverenigingen behandelt en de ondersteuning toekent en coördineert. Jan Klaver overhandigde aan penningmeester Rinus van der Pluijm van de Sportraad een ingelijst Rabobank shirt, met daarop de kern van de ondersteuning in het afgelopen jaar. Uit het Rabofonds is in 2009 maar liefst 10.216 euro uitgekeerd. Het grootste deel was voor sponsoring van jeugdsportactiviteiten bij 19 clubs. Bijna 1.500 euro was voor materiële voorzieningen bij drie sportclubs. In 2009 zijn hiermee 4.050 jonge sporters ondersteund bij het beoefenen van hun sport. Een resultaat waarmee de Sportraad en de bank heel tevreden zijn. zang, dans, toneel en beeldende kunst. U vindt het allemaal onder één dak. Komt u ook een kijkje nemen? De toegang is gratis. Over enkele weken vindt de negende editie plaats van de Culturele Manifestatie Castricum. De Rabobank is er trots op hiervan de hoofdsponsor te zijn. We ondersteunen dit tweejaarlijkse evenement omdat we cultuur belangrijk vinden. Het bepaalt voor een flink deel de aantrekkelijkheid van het gebied waarin we samen leven. In sporthal De Bloemen laat het gehele culturele veld van Castricum zich weer een weekend lang van zijn beste kant zien. Muziek,

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 28