Goodbookers naar Holland International Huset-Design verhuist! Geslaagden computer typen/tekstverwerken Laatje inspireren door internationale allure bij Alleman Mode Open dag op Springschans basisscholen H E I L O O INGEZONDEN MEDEDELING welzijnheiloo.nl Ketting maken Kunstgeschiedenis Pech onderweg Musical/Operette Zondagmiddagcafé Maaltijd thuisbezorgd Vriendschapscursus Erfrecht Tapas Broem cursus Sportief bewegen UITKIJKPOST 3 MAART 2010 HEILOO - Vanaf 1 maart zijn alle activiteiten van het reisbureau GoodBookers Heiloo, aan het Stationsplein 96, in goed overleg, overgedra gen aan Holland International Reisbureau Heiloo. Dit garandeert de voort zetting van de reeds geboekte reizen en gemaakte afspraken voor de klan ten van GoodBookers Heiloo. De afgelopen jaren is er vertrouwen gesteld in GoodBookers Heiloo en het team van Holand International hoopt dat de klanten hetzelfde vertrou wen in het team willen stellen. Holland International Reisbureau Heiloo biedt u een complete vakantie, voor ieder wat wils. U kunt terecht voor complete vakanties maar uiteraard ook voor losse vakantieonderdelen. Door de ruime ervaring van dit team kunnen zij u op allerlei gebieden advi seren. Naast vakanties van het eigen vakantiemerk Holland International worden er ook reizen verkocht van alle gerenommeerde reisorganisaties, zeer voordelige vliegtickets, autohuur, sehipholvervoer en reis- en/of annu leringsverzekeringen. Holland International Reisbureau Heiloo is 24 uur bereikbaar: u reser veert uw vakantie online via www.reisbureauheiloo.nl wanneer u dat uit komt en dit met alle gemakken van een reisbureau. Holland International reisbureau Heiloo begroet u graag aan de Raadhuisweg 11 in Heiloo, tel. 072-5332414. HEILOO - Huset-Design Scandinavian Living verhuist per 5 maart naar de Stationsweg 89A1 in Heiloo. De winkel bevindt zich dan recht achter het huidige pand. Er is meer ruimte vrijgekomen voor kleding, dus buiten de labels Masai, Lysgaard, Karmameju en Ilse Jaeobsen, Heeft Huset-Design nu ook het Deense label House of Lykke en het Noorse label lis of Norway ook een mooie plek in onze nieuwe winkel gekregen. In de twee royale pas kamers kan volop gepast worden. Met trots presenteren eigenaressen Margret Kristine ook de prachtige lamslederen gilets en jasjes van het eveneens Deense OnStage en niet te vergeten de jeans voor elke vrouw van Kön Mön in de maten 27 tot en met 35. Boven de toonbank hangen nieuwe lampen verkrijgbaar in twee maten, ontworpen door de Deense Rikke Hagen voor Normann Copenhagen. Ook de meubels van het zeer succesvolle merk Hay zoals de DLM tafel, de Loop Stand Hall en het kleurige 'bolletjeskleed' Pinoeehio zijn bij Huset-Design te zien en te bestellen. Verder blijft Huset-Design het adres voor onder andere de merken Design House Stockholm, Rosendahl, Holmegaard, Menu, Ferm Living, Stelton, Silke, Holly's en Smafolk, Normann Copenhagen, House Doctor en Pluto Produkter. HEILOO - Op het VSLM-examen van 9 februari op het PCC Heiloo slaag den voor het examen computertypen/tekstverwerken: Eline van Baar, Dylan Bruinenberg, Tim Duineveld, Anousehka Hilferink, Winmin Kong, Aileen Surendonk, Guus Ruiter, Pirn Wijker, Pierre Karsten en Elly Nuijens- Konijn. Op het VSLM-examen van 15 februari op de Radboudsehool slaag den voor het examen eomputertypen/tekstverwerken basisschool: Marijke ten Elzen, Gijs van der Horst, Claudia Keppel, Rik Lems en Scott Metzelaar. Voor het examen computertypen slaagden: Noortje de Greef, Emma Klaver, Sein Jongerius, Jet Leering, Michael Schouten, Menno van Senten, Iris Serrarens en Wout Gudde. Zij werden opgeleid door Spierings Opleidingen te Heiloo. HEILOO - Johan en Paulien hebben wereldsteden zoals New York, Londen, Parijs en Barcelona bezocht om daar de winkelbeleving van bekende modezaken te beproeven. Johan en Paulien Alleman zijn geïnspireerd aan de slag gegaan om een complete restyling van de modezaak in Heiloo te realiseren. Na een grondige verbouwing van vijf weken is Alleman Mode weer open. De nieuwe voorjaarscollecties worden nu met internationale allure gepresenteerd. Het vernieuwde interieur sluit naadloos aan op de beleving van de eigentijdse man, die zijn persoonlijke lifestyle in zijn kle ding en uiterlijk durft uit te stralen. Door visuals uit snelle wereldsteden te hanteren komt de winkel ruim en royaal over. Dankzij gewaagde com binaties van stoer, strak en elegant en het effect van deels led-verlich ting stap je een internationale wereld binnen, waar je originele ideeën opdoet voor een modieuze outfit, voor zowel zakelijke gelegen heden als vrije tijd. Items uit de casual kledinglijn, jeans (en confec tie kostuums) kunnen op een geheel eigenzinnige manier met elkaar worden gecombineerd, zodat je een individuele stijl creëert die bij jou past. De casual kledinglijn is een- De skyline van New York vormt het decor voor een nieuwe bele ving in zakelijke en informele kleding. Foto: Caroiien Breed traal gesitueerd in de winkel; hier vind je modisehe kleding in opval lende kleuren en prints van topmer ken als Tommy Hilfiger, Gant en State of Art. Voor in de zaak wordt de jeanseolleetie gepresenteerd, met merken als PME Jeans, Cast Iron en R95th. Achterin vormt de skyline van New York het decor voor een nieuwe beleving in zake lijke en informele kleding; zoals Britiseh Indigo en Tommy Taillord Gentiluomo, gecombineerd met items uit bovengenoemde collec ties. Het leuke van het wereldse is dat alle stijlen gemixt worden, net zoals cultuur, muziek en eten, wat een verassend beeld geeft. Alleman Mode, Stationsweg 61 Heiloo, www.johanalleman.nl. HEILOO - Op 10 maart wordt op beide locaties van de Springsehans van 09.00 tot 11.30 uur een open dag gehouden. U ontvangt alle sehoolin- formatie en krijgt een uitgebreide rondleiding. Op de Springsehans krijgt uw kind onderwijs in prachtige gebouwen in een frisse binnenomge- ving aangelegd naar de meest recente maatstaven. Elk kind is welkom, met respect voor elkaar! Uw kind wordt op de Springsehans aangemoedigd tot en begeleid in zelfstandig werken, het verwerven van zelfvertrouwen en zelfstandigheid. Op de Springsehans vindt het lesaanbod plaats binnen contexten (methodisch en thema tisch) en actualiteit. De lessen worden gegeven in structuur, voorspelbaar heid en veiligheid (GIP) en doen appel op de talenten van uw kind. De school biedt zorg, waar nodig, aan de kinderen om tot een optimale ontwik keling te komen. De Springsehans geeft les in duurzaamheid (zorg voor omgeving, natuur en milieu)! Op 10 maart houdt de Springschans een open dag. Aangeleverde foto Dinsdag 9 maart van 09.00 tot 12.00 uur maakt u naar eigen smaak een ketting. U kunt kiezen uit diver se modellen. Kosten 20,- inclusief materiaal. Dinsdag 9 maart van 14.00 tot 16.00 uur geeft Anja Kalis een lezing over 'De gouden eeuwen van Andalusië'. Kosten: 5,- inclusief een kopje koffie. Opgave gewenst. Woensdag 10 maart van 10.00 tot 12.00 uur geeft Veilig Verkeer Nederland een workshop pech onderweg. Alles over het dashboard, olie meten en demonstratie wiel wisselen. Kosten: 5,-. Woensdag 10 maart om 14.00 uur zang en muziek van Gerda Covers (zang) en Wil Luiken (piano, accor deon). Zij brengen een veelzijdig repertoire van musical- en operette liedjes. Entree: 5,-. Op zondag 14 en 28 maart bent u weer van harte welkom in het zon dagmiddagcafé in het Trefpunt Heiloo. U kimt er onder andere vrij klaverjassen, biljarten, bridgen, sjoe len, rummyeubben en gratis inter netten onder het genot van een kopje koffie/thee. Entree 1,-. Het Zondagmiddagcafé is geopend van 13.30 tot 16.30 uur. Hebt u geen vervoer, bel dan 072-5331297 van maandag tot en met vrijdag 09.30 tot 11.30 uur. De buurtbus haalt u gratis van huis op en brengt u weer terug. Dit geldt echter alleen voor inwoners van Heiloo. Welzijn Heiloo biedt iedereen het gemak van heerlijke thuisbezorgde vriesverse maaltijden, soepen en desserts, vegetarisch, vetarm en voor diabetici. Lang houdbaar in het vriesvak; u verwarmt ze kort voor het eten in de magnetron. Op maan dag bij u thuisbezorgd, maar wilt of kimt u er niet voor thuisblijven, dan kimt u ze ook (later) ophalen bij het Trefpunt. Een maaltijd kost 4,95. Vraag vrijblijvend de uitgebreide informatiemap aan. Dinsdag 16 maart van 14.00 tot 16.00 uur in het Trefpunt geven notarissen Winter en van Leersum jr. informatie over de laatste stand van zaken over verschuldigde successie rechten bij schenkingen en overlij den en mogelijkheden om zaken vooraf optimaal te regelen. Entree: 3,- inclusief een kopje koffie/thee. Vanaf dinsdag 16 maart van 19.00 tot 21.00 uur, vrienden maken kun je leren! Een cursus van zes bijeen komsten voor iedereen die meer vriendschap in zijn leven zoekt. U leert: zicht op eigen wensen en gren zen, realistische verwachtingen, en een actieve houding ontwikkelen. Kosten 25,-. Informatie/opgave bij Claudia Spit, 072-5331297. Dinsdag 16 maart van 18.00 tot 21.00 kunt u een workshop tapas maken volgen. Kosten 27,50 inclusief eten, drie glazen wijn, kof fie na afloop en recepten. Locatie: Breedelaan 127 te Heiloo. Vrijdag 26 maart van 09.00 tot 15.00 wordt met Veilig Verkeer Nederland een Broem cursus gehou den. U gaat rijden met een instruc teur en u kunt ook uw ogen, oren en reactie laten testen. Locatie: Sporthal het Vennewater. Kosten: 15,-. Deze test heeft geen gevolgen voor uw rijbewijs. Elke woensdagmiddag van 14.00 tot 15.00 uur gaan 55-plussers het Heilooër bos in voor een wandeling met oefeningen om lekker fit te blij ven. Startpunt tennishal de Dors. Informatie: mevrouw Van het Hof, tel. 072- 5051696. Meer informatie: Stichting Welzijn Heiloo, Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 Heiloo, tel. 072-5331297, www.welzijnheiloo.nl, stichting@welzijnheiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 7