Trias atleten bij Top 10 op Nederlands kampioenschap Cross-Atletiek Gratis instuif bij TC Heiloo United schooljeugd Turnsters GTH behalen goede resultaten tegen Waarland en Schoorl SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Bij de meisjes liep Celine Ruiter een prachtig ingedeelde race Bedoeld voor basisschooljeugd uit groep 3 tot en met 8 Op zondag kwam nog een turnster van GTH in actie in Beverwijk Keezen bij Meervogels Foresters F2 verzilverd Boardingtoernooi-prijs sport 2i De Keijserlijke Carrousel Club scoort weer GTH turnsters Isabella Buijs, Silke Dekker, Jette Hartman, Yrla van Nooijen, Sjoukje Pel, Jena van Ravenzwaaij en Roos Tervoort, Milenka Hoorn en Sky Backer behaalden mooie resultaten tijdens de wedstrijden in Egmond. Aangeleverde foto TURNEN EGMOND - Zaterdag 6 maart hadden negen basisturnsters van GTH een wedstrijd tegen Con Amore uit Waarland en Gymlust uit Schoorl, er werd gewerkt in twee verschillende divisies. In de vijfde divisie kwamen zeven turnsters van GTH in actie; Isabella Buijs, Silke Dekker, Jette Hartman, Yrla van Nooijen, Sjoukje Pel, Jena van Ravenzwaaij en Roos Tervoort. De wedstrijd begon op brug, Roos behaalde door een keurige oefening het hoogste cijfer; 12.30. Daarna turnden Silke (12.80), Sjoukje (12.90) en Jette (12.30) een stabiele balk oefening. Het derde toestel was de vloer, hier behaalden Isabelle en Jena mooie cijfers; 13.20 (hoogste cijfer) en 12.50. De wedstrijd werd afgesloten met sprong, wat Yrla met een goede handstandplat een 12.80 opleverde! Het was in deze categorie een span nende strijd, Sjoukje werd derde, Silke tweede en Roos ging naar huis met goud. Tijdens deze wedstrijd waren ook de turnsters in de vierde divisie bezig met hun wedstrijd; Milenka Hoorn en Sky Backer. Milenka (13.20) en Sky (12.60) begonnen de wedstrijd goed op de balk, het cijfer van Milenka was de het hoogste cijfer deze dag. Het tweede onderdeel van de wedstrijd was de vloer, Sky (12.90) en Milenka (13.70) lieten een keuri ge oefening zien. Zij sloten de wed strijd af op brug, waar Milenka door een perfecte oefening het hoogste cijfer (13.30) behaalde. In deze categorie kreeg Sky de bronzen medaille omgehangen en Milenka ging met een puntentotaal van 53,80 naar huis met goud. Op zon dag 7 maart kwam nog een turnster van GTH in Beverwijk in actie. Gaby de By kwam uit in de derde divisie junior niveau 5 bij de tweede competitiewedstrijd. De wedstrijd begon voor Gaby op vloer. Ze heeft enorm haar best gedaan en dat viel ook te zien. Zij had een score van 11.10. Daarna ging ze verder op sprong. Ze had een per fecte landing en dat leverde haar een 11.45 op. Brug was haar derde onderdeel. Ze had hard getraind op brug en daar scoorde ze dan ook een punt hoger dan de vorige keer, namelijk een 11.15. Als laatste was de balk aan de beurt. Gaby was een beetje zenuwachtig, omdat ze de vorige keer was gevallen. Nu bleef ze ech ter op de balk en haalde 10.35! Gaby heeft zich ten opzichte van de vorige wedstrijd enorm verbeterd en de leiding is dan ook zeer trots op haar. Voor de uitslagen kunt u kijken op www.gth-heiloo.nl. TENNIS HEILOO - TC Heiloo United houdt op zaterdag 13 maart van 13.00 tot 16.00 uur een grote en gezellige tennisclinic. De clinic is bedoeld voor jongens en meisjes uit groep 3 tot en met 8 die nog geen lid zijn van een tennis vereniging, maar wel graag willen kennismaken met de tennissport. Kinderen die aan het voortgezet onderwijs deelnemen kunnen ook een e-mail sturen naar jeugdeom- missie@tcheiloounited.nl. Voor hen zal een aparte afspraak gemaakt worden. De clinic wordt gegeven door de enthousiaste lera ren van onze Tennissehool. Daarnaast zal de jeugdraad van TC Heiloo United, samen met een aan tal oudere jeugdseleetieleden, ondersteuning geven. Deze middag is een uitgelezen kans voor alle jongens en meisjes om op een leuke en sportieve manier kennis te maken met de ten nissport. De clinic is geheel gratis en uiteraard wordt er gezorgd voor een aantal versnaperingen. Wil je graag meedoen, meld je dan aan per e-mail: jeugdcommissie@tcheiloou- nited.nl onder vermelding van naam, leeftijd en groep. Of ga naar www.tcheiloounited.nl voor het inschrijfformulier. TC Heiloo United is één van de grotere tennisclubs in de regio met totaal ruim driehon derd jeugdleden. Er is een hele goede mix tussen de prestatie- en de recreatieve jeugd. TC Heiloo United tennist met zes jeugdteams in de landelijke zon dag-competitie en met 20 teams in vrijdag- en woensdagmiddagcompe titie. Deze woemi-eompetitie is zeer geschikt voor de lagere school jeugd vanaf 6 jaar. De Jeugdcommissie is heel actief met de organisatie van allerlei acti viteiten. Om hier een indruk van te krijgen kun je surfen naar www.teheiloounited.nl/aetiviteiten- kalender 2010. AKERSLOOT - Het jubileumjaar bij handbal Meervogels is inmiddels drie maanden oud en op 20 maart staat het volgende evenement op de kalender. Op zaterdag 20 maart is er een keez- en klaverjasavond in de handbalkantine. Er wordt indi vidueel gespeeld en er zijn leuke prijsjes te winnen. Tevens worden er de hele avond lekke re hapjes geserveerd. De kosten zijn vijf euro en de aan vang is 20.00 uur. Aangezien het Boshuis een beperkt aantal plaatsen heeft is het verstandig om van te voren te reserveren. Dit kan via www.meervo- gels60.nl of u kunt mailen naar erwintiebie@quicknet.nl. ATLETIEK HEILOO - Over de flanken van de Sallandse heuvelrug te Hellendoorn, werd op 6 en 7 maart het Nederlandse Kampioenschap Cross-Atletiek gehouden. Bij de Heren Masters (55 jaar) zorgde Henny Punt van AV Trias voor een prachtige verrassing. Na de pittige cross over 8.770 meter, finishte Henny in een tijd van 35.588 minuten op de derde plaats. Met deze prestatie wordt Henny (tot zijn 40ste beoefende hij de motor sport!) beloond voor 15 jaar trai- ningsarbeid. Onder leiding van Trias-trainer Herman Admiraal, besloot Henny, twee jaar geleden, zijn trainingsom- vang te verminderen en naar vier kwalitatieve trainingen per week te gaan. Bij de Meisjes C (14 jaar) liep Celine Ruiter een prachtig ingedeel de race over 2.050 meter. Van start af aan liep zij, in de vrieskou, uitstekend mee en eindig de op de achtste plaats in 08.54 minuten. Ook bij Celine blijken de kwalita tieve trainingen onder leiding van Trias-trainers Peter Appelman en Sven Ootjers hun vruchten af te werpen. Bij de Jongens A (18 jaar) liep Jorrit Welling een tijd van 33.16 minuten over de 7.990 meter lange cross en werd daarmee 38ste. HEILOO - Tijdens het boardingtoernooi in Akersloot won team F2 van de Foresters naast de eerste prijs ook Lasergamen bij Kartworld in Limmen. En dankzij de grote kennis van Britt en Merlijn werd ook de voetbalquiz gewonnen. Dus 6 maart was het dan eindelijk zover. Na een spannende game afgesloten met patatje en ijsje kregen ze, vanuit de han den van hun coaches Walter en Peter, een voetbalschoenbokaal ter herin nering van de overwinning in Akersloot. Houdt Merlijn, Britt, Kick, Casper, Stijn, Olivier, Ingmar, Tom en Max in de gaten want de F2 sluipt richting de top. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 19