Veel verrassingen bij SV Oppositie Vierde ronde puntencompetitie bij Judo Dorssports! Wintercompetitie bij HSV Limmen Trias-atleet tweede bij Corus Cross Het 150ste meisjeslid van W Limmen: Sanna Kareis SPORT 21 Simon Smit was de grote winnaar van deze ronde De Keijserlijke Carrousel Club scoort weer tijdens oefenwedstrijd KORTOM Wintercompetitie TC Heiloo United Eerste Heilooër Klaverjasclub Limmen en Van der Werff bleken totaal aan elkaar gewaagd De meisjesafdeling is de laatste jaren ontzettend gegroeid UITKIJKPOST 10 MAART 2010 EGMOND - De Keijserlijke Carrousel Club van Manege Groot uit Egmond aan den Hoef heeft op zon dag 7 maart goed gepresteerd op een oefenwedstrijd voor het carrouselrijden in Waarland. Zij behaal den net als drie weken terug de eerste prijs. Deze groep traint al jaren onder leiding van Dirk-Jan Dekker en rijdt in de A-poule voor carrouselrijden. Zondag was de tweede wedstrijd van een serie van drie oefenwedstrijden voorafgaande aan het Nederlands Kampioenschap op zondag 30 mei in Houten. Dan hoopt de groep een hoge score neer te kunnen zetten,met kans op de landstitel welke zij eerder in 2004 en 2005 ook behaalden. Aangeleverde foto JUDO HEILOO - Op zondag 7 maart was de laatste ronde van de puntencompetitie bij Judo Dorssports. Maar liefst veertig kinderen deden mee aan de laatste ronde. Tijdens deze ronde wisten negen kinderen genoeg punten bij elkaar te sparen voor een nieuwe tegel. Leuk om te zien is dat de judoka's na vier rondes begrijpen hoe de HENGELSPORT LIMMEN - De laatste wedstrijd van de wintercompetitie wordt zondag 14 maart gevist. Het vis water is de Burgemeestervijver in Heiloo Oost. Verzamelen om 08.30 uur bij het viswater, er wordt gevist van 09.00 tot 12.00 uur. Om 12.30 uur is de prijsuitreiking en verloting in cafe taria Blakborn onder het genot van een kop snert en een drankje. De vangst wordt bewaard in een leefnet, na afloop wordt er geteld en gewogen. Omdat er twee wedstrij den vanwege de vorst niet zijn gevist, wordt de eindstand bepaald over de twee beste wedstrijden. Alle vissers van de eerste wed strijd hebben dus nog kans op een goede klassering. Opgeven voor de wedstrijd kan bij Peter van der Heijdt, tel. 06-27872854, gewoon inspreken op de voieemail. Geef ook door of u blijft eten. ATLETIEK HEILOO - Trias junior Bastiaan Bouman heeft in de finale van de Corus Cross in Heiloo een tweede plaats behaald. Lange tijd ging Bastiaan voor de overwinning, maar met nog een judowedstrijden werken. De Japanse termen die gebruikt wor den door de scheidsrechters zijn voor de judoka's inmiddels ook bekend. Tijdens de wedstrijden sco ren de judoka's met verschillende technieken. Op de grond maken de judoka's een kantelteehniek en pak ken daarna een houdgreep, die ze netjes 25 seconden vasthouden. Sander en Wesley Groefsema (trai ners van judo Dorssports) zijn erg blij met de progressie die de judoka- Uiterlijk vrijdagavond 20.00 uur. Deelname kost 3,-. Jeugdleden tot 17 jaar inleg 1,50. De wedstrijd is toegankelijk voor leden van HSV Limmen (vanaf 12 jaar) DVW( De Sander en HVCastrieum. HVCastrieum organiseert een jeugdeursus van vier avonden en een visoehtend. Deze kan ook door leden van jeugdviselub Samen Beet worden bezocht. Opgeven bij Henk Serlijn, h.serlijn@casema.nl, voor 21 maart. Voor vervoer opgeven bij Peter van der Heijdt, peter@samen- beet.nl of op tel. 072-5051056. De lessen zijn op donderdagavon den van 19.00 tot 20.30 uur op 25 maart, 1, 8 en 15 april. Op zaterdag 24 april is de visoehtend. Je sluit de cursus af met een echt Sportvis diploma. Deelname kost 5,- voor de hele cursus, te betalen op de eer ste avond. De cursusavonden zijn in het clubgebouw van de Salamander op sportpark Wouterland. De vis oehtend is in de Trompvijver. Meer info op www.samenbeet.nl. kilometer te gaan ging de uiteinde lijke winnaar er vandoor. Bastiaan moest hem laten gaan, maar hij wist de tweede plaats veilig te stellen. Dario Duineveld werd knap achtste. Bij de dames viel Eileen Groenland op door als eerstejaars senior sterk vierde te worden. 's maken, omdat de judoka's de basisbeginselen van het judo door beginnen te krijgen. Het volgende evenement waar de sporters in actie zullen komen zijn de clubkampioen schappen die gehouden worden op 4 april. Wil je ook een keer judoën of een keer kijken, kom dan langs tijdens de judolessen die gegeven worden bij Judo Dorssports op het Maalwater 2 in Heiloo (Healtcity Dorssports). Voor meer informatie kijk op www.judodorssports.nl HEILOO - Ondanks de vochtige en winderige weersomstandig heden van afgelopen vrijdag avond werden er 15 heren en damesdubbels gespeeld op het park van de TCHU. Op 19 maart worden de laatste partijen gespeeld van deze competitie, waarvoor 42 teams zich hebben ingeschreven. In de hoogste damespoule lijkt het er op dat Arlette Zoon en Annet Beentjes met de eer gaan strij ken, en in de hoogste heren poule is de titel dit wintersei zoen voor Henk en Caspar Sikma die een flinke dobber hadden aan Keat Kho en Andre van der Wal, maar uiteindelijk met 13-10 de wedstrijd in hun voordeel afsloten. Ook Bert Bruinink en Robin Kosters sloten beide hun partij met een dikke overwinning af. HEILOO - Op 15 maart houdt EHK een Open Drive. U bent allen, met of zonder partner, welkom in het Open Huis in 't Loo. Bent u een regelmatige bezoeker en u kunt een keer niet, meldt dit even bij een van onderstaande bestuursleden. Door de beperkte ruimte wordt de regel vol is vol gehanteerd. Aanvang 19.30 tot 23.00 uur Inlichtingen bij mevrouw Verhage, tel. 072-5123271 of bij mevrouw van Toorn, tel. 072-5336038. SCHAKEN HEILOO - De twintigste speel ronde van de interne competi tie van schaakvereniging Oppositie leverde fraaie partij en en verrassende uitslagen op. Simon Smit was de grote winnaar van deze ronde: hij versloeg in een aanvankelijk gelijk opgaande strijd Paul Vonk en zag vervolgens de concurrentie punten verliezen. Cor van Etten bijvoorbeeld speelde een spannende partij tegen Gerard Heeringa. Er ontstond een stelling waarbij iedere schaker het gevoel krijgt dat er geofferd moet worden. Cor waagde het erop, offerde een loper en moest vervolgens constate ren dat het offer niet goed was. Hij verloor binnen een paar zet ten. Albert Bouma kon tegen de stugge Herman Maas niet verder komen dan remise en raakte dus ook weer wat verder achterop. Timardi Verhoeff heeft duidelijk voordeel van het feit dat zij inmiddels ook de volledige tijd kan gebruiken voor haar partijen. Zij leverde een prachtig gevecht met Kees Jongkind, die aanvankelijk geen krimp leek te geven. Maar Timardi is pas verslagen als haar koning echt omligt. In het eindspel VOETBAL LIMMEN - Afgelopen zondag was het dan eindelijk zover: Sanne Kareis, het 150ste meis jeslid van V.V. Limmen, was afgelopen zondag pupil van de week bij Limmen Dames 1. Wekenlang heeft Sanna uit MD2 moeten wachten op deze bijzondere dag. Door de vele afgelastingen werden de thuiswedstrijden van Limmen Dames 1 steeds uitgesteld. W Limmen is erg trots op haar 150ste lid. De meisjesafdeling is de laatste jaren ontzettend gegroeid. Dertien jaar geleden begon het alle maal met een damesteam, meis jesteam en een zevental. Tegenwoordig telt W Limmen al vier damesteams en zes meis jesteams! Limmen Dames 1 moest het zondag opnemen tegen Zaandijk Dames 1. Voordat de wedstrijd begon werd er een speech gehou den door Henk Nuijens en Miehiel wist ze, vanuit een ogenschijnlijk gelijke stand, toch aan het langste eind te trekken. Jan Jonkheer speel de een gedenkwaardige partij tegen Arie Roozing. Jan kwam twee stuk ken voor, maar vergat er ook een paar te ontwikkelen. Toen hij ze nodig had, was het te laat: Arie had inmiddels een rnat- aanval opgezet die door Jan niet meer afgewend kon worden. Herman Limmen en Frits van der Werff bleken totaal aan elkaar gewaagd. De uitslag was dan ook: remise. Harry de Jager verschalkte Richard Sauer door eerst een kwaliteit en vervolgens de partij te winnen. Fred Smith had alle geluk van de wereld, toen Matthijs Mühren in een gewon nen stelling remise aanbood. Indriaas Booij leek heel goed te staan tegen Mohammad Hotaki, maar ondervond dat zijn tegenstan der tot de categorie 'sluwe scha kers' behoort. Fluri. Sanna kreeg mooie cadeaus en mocht de aftrap nemen. Het was een spannende wedstrijd. Limmen kwam in de eerste helft 0-1 te staan. Gelukkig maakte Tamara Adriehem, na een mooie voorzet van Linda de Vries, de 1-1. Limmen had geluk: In de laatste minuut kreeg Limmen een penalty mee. Nathalie Hollenberg mocht de penalty nemen. Limmen Dames 1 won met 2-1. De dag werd goed afgesloten met een patatje en iets te drinken in de bestuurskamer waarbij de teamge- nootjes en familie van Sanna er ook waren. Voordat de wedstrijd begon werd er een speech gehouden door Michel Fluri en Henk Nuijens. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 21