Event 4all Kees van Ginkel al 25 jaar bij Graag Gedaan! Brandweer onderscheidt vrijwilligers H E I L O O BEDRIJF BELICHT 5 Tafelverhuur kinderkledingbeurs Opbrengst collecte Amnesty International Groei en Bloei: workshop paasgans UITKIJKPOST 10 MAART 2010 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het versprei dingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 150 euro ex. BTW. Voor aanmelding: De Hoefsmid 5,1851PZ Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of pere-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Tekst en foto: Carolien Breed Harold van Vegten, Zomersehoon 611906 XW Limmen, tel. 072 - 5053112, www.event4all.nl,info@event4all.nl. LIMMEN - Van spring- en luchtkussens voor kinderevenementen tot en met complete speleireuits voor het houden van sportieve bedrijfs- sehool- of andere groepsfeesten; evenementenbureau Event 4all, 'voor springen en andere dingen', biedt volop keuze in de verhuur van uiterst vermake lijke spelattracties en opblaasbaar amusement voor jong en oud. Entertainen zit Harold van Vegten in het bloed. Als fervent hobbyradiopi raat zond hij al vanaf jonge leeftijd zijn favoriete singles de ether in, zodat anderen hier van konden meegenieten. Dit groeide in 1995 uit tot een professionele party drive-in show, waarmee Harold als diskjockey succes vol door de regio toert. Zo draait hij tijdens carnaval, feesten en partijen in de omgeving de stemming erin en de voetjes van de vloer. Vanuit jaren lange ervaring weet hij met zijn muziekkennis als geen ander in te spelen op de feeststemming van de gasten van allerlei evenementen, feesten en partijen op locatie. Desgewenst kleedt hij de feestlocatie themagericht aan en kunnen artiesten, door aanwezigheid van professionele geluid- en liehtapparatuur, moeiteloos worden ingevoegd in het programma. In de loop der jaren heeft het evenementenbureau zich tot een volwas sen bedrijf ontwikkeld met de passende naam Event 4all, waarbij Harold en zijn vrouw en compagnon Mariëlle zich richten op alle leeftijden. De mogelijkheden voor originele bedrijfsfeesten, schoolfeest en ander evene menten, zijn uitgebreid met een ruime keuze in verhuur van attracties, spelelementen, spring- en luchtkussens, opblaasbare figuren, et cetera, waar jong en oud plezier aan beleeft. Harold van Vegten: „Het seizoen voor buitenactiviteiten begint voor ons zo rond Koninginnedag. Wij bie den gevarieerde en compleet verzorgde pakketten aan, waarmee men alle kanten op kan en alles met elkaar kan combineren. Zoals de zeskamp, ook geschikt voor grote groepen, waarin allerhande uiteenlopende spel- onderdelen, zoals de stormbaan, loopskies, oeto-push spel, levende tafel voetbalspel, mega Jengaspel, extra kunnen worden opgenomen. Het leuke is dat volwassenen hier evenveel plezier aan beleven als kinderen. Op onze website staan alle mogelijkheden uitgebreid geïllustreerd. Desgewenst kan er een professionele geluidsinstallatie worden bijgele verd." Ook in spring- en luchtkussens en opblaasfiguren is er volop keuze uit ruim 25 mogelijkheden, variërend van groot tot klein. Zoals de opblaas- bungeetrampoline van acht meter hoog. Al het materiaal voldoet aan strenge veiligheidseisen en is van hoge kwaliteit. Men ontvangt bij aflever ing/afhalen het benodigde verankermateriaal, een grondzeil, elektrische opblaaspomp, plus een map met daarin een uitgebreide gebruiksaanwij zing, waarin onder andere staat beschreven wat men wel en niet kan doen." Bovendien kan men bij Event 4all allerlei decoratiespullen en eye- eatehters huren om iedere gelegenheid feestelijk aan te kleden, zoals een eonfettikanon, opblaasbare metershoge Abraham en/of Sara, jubileum bord met elk gewenst jaartal en diverse uitvoeringen in skydaneers. Voor alle attributen geldt dat zelf afhalen voordeliger is dan laten bezorgen. Event 4all is zowel telefonisch (tot 21.00 uur) als via de website zeven dagen per week bereikbaar. HEILOO - Op zaterdag 10 april van 10.00 tot 12.00 uur houdt het Trefpunt een gezellige kinder kledingbeurs. U kunt hier goed kope kinderkleding, speelgoed en nog veel meer kopen. Wilt u een tafel reserveren om uw tweede hands kinderkleding en/of speel goed te verkopen, dan kunt u contact opnemen met tel. 072- 5331297. De afmeting van de tafel is 80x160 en kost 7,-. Slechts één tafel per persoon en op is op (geen handelaren). HEILOO - Door de inzet van 56 collectanten is er in februari 4.734,48 voor Amnesty International opgehaald. Niels Sabel, de coördinator van de col lecte in Heiloo, wil zijn taak graag overdragen. Bent u geïnteres seerd in het werk voor Amnesty International dan kunt u contact opnemen met Barbara de Clerck Zubil, tel. 036-5242128 of mai lenbdeclercqzubli® amnesty, nl. HEILOO - In de aanloop naar Pasen kunt u op 24 maart een paasgans komen maken bij Afra. De gans wordt met gaas en mos gemaakt en wordt ongeveer vijf tig centimeter groot. Erbij komt een nest met eieren. Het is geen bestaand ontwerp dus het wordt een uniek stuk. Het kan zowel buiten als binnen staan. De groep is vol met tien deelnemers. Indien er meer deelnemers zijn bestaat de mogelijkheid voor een avond- groep. Zelf meenemen schaar en draadsehaar of ijzertang! De mogelijkheid bestaat om de gans een week later in de paassehik- king met bloemschikken te inte greren. Kosten: lid 23,50 niet leden -indien plaats- 27,95. Plaats: De Hofdijk, Mariënstein 178a. Datum: 24 maart tijd: 09.45 en om 19.45 uur. Opgeven: benzdocter@hotmail.com, tel. 072-5336827 of 06-50123521. HEILOO - Bijna vanaf het begin heeft Kees van Ginkel de opbouw van de vrijwillige hulp verlening aan senioren in onze gemeente kunnen meemaken. En volgens Kees is er niets mooier dan dat! Hij is al bijna 25 jaar actief bij het project Graag Gedaan van de Stichting Welzijn Heiloo. Een project waarbij 27 vrijwilligers met het hart op de juiste plaats en twee rechter handen zich inzetten voor de kwets bare burgers van Heiloo. De een is goed in elektriciteit, de ander in computers, weer andere doen tim mer- of sanitaire klusjes, naaiklusjes of lichte herstelwerkzaamheden. Kees van Ginkel: „In het voorjaar, de zomer en het najaar is er veel vraag naar hulp bij tuinklusjes. Prachtig werk voor iemand die van tuinieren houdt én van mensen!" Want de mensen zijn blij met het sociale con tact. Kees: „Wij hebben meestal geen haast en dus tijd voor een kopje koffie en een praatje na gedane arbeid. Soms duurt een klusje een half uur, soms iets langer. Ik doe op die manier twee klusjes per week." Mocht u als senior nog niet eerder van Graag Gedaan gebruik gemaakt hebben, bel dan naar Stichting Welzijn Heiloo, tel. 072-5331297 of kijk op www.welzijnlieiloo.nl. Kees van Ginkel is al bijna 25 jaar actief bij het project Graag Gedaan. Aangeleverde foto HEILOO - Zaterdagavond 6 maart zijn op de jaarvergade ring van de brandweer vrijwilli gers brandweermensen onder scheiden en bevorderd door burgemeester Hans Romeyn. Zeven leden werden tot hoofd brandwacht bevorderd: William Bossehaart, André Koning, Arie van Wijngaarden, Gabby van Bruinessen, Judith Bierlaagh en Dirk Jan Best. Jan-Willem Porringa was niet aanwezig, maar wordt binnenkort tijdens een corpsavond bevorderd. Daarnaast kregen drie leden een onderscheiding. Catharina van der Pal en Ingmar Stam kregen een vrijwilligersme- daille openbare orde en veiligheid voor tien jaar dienstverband. Hans Grippeling is 25 jaar in dienst en kreeg daarom een jaarteken die bij deze medaille hoort. Daarnaast kreeg hij een medaille van brand weerverenigingen KNVBH en NVBR omdat hij 25 jaar in dienst is. Er namen zaterdag twee vrijwilligers afscheid van de brandweer, Björn Blom en Mark Fakkeldij. Ook Jan Bakker neemt dit jaar op een ander moment afscheid van de brandweer. De komende periode gaat de brand weer weer op zoek naar nieuwe vrij willigers die het corps willen ver sterken. Meer informatie over het werk als vrijwillig brandweerman of -vrouw is te vinden op www.brand- weerheiloo.nl. Staand (vlnr): Catharina van der Pal, Arie van Wijngaarden, Hans Grippeling, burgemeester Hans Romeyn, Gabby van Bruinessen, Mark Fakkeldij, Peter Peelen, William Bossehaart, Dirk Jan Best. Zittend: Björn Blom, André Koning, Ingmar Stam. Foto: Arjan Groot western bounce.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 5