Spannende slotronde Westfnese judocompetitie Instuif TC Heiloo United groot succes Tafeltennisvereniging sterk in regio-competitie Biljarten bij Tikkie Terug Open dag voor basisscholen groot succes sport ip Judoka's Dojo t Loo komen uit in de eerste klasse SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Na de clinic ontvingen alle kinderen een diploma en een aardige attentie Trias-atlete verpulvert record Dojo t Loo behaalde een uitstekende tweede plaats 17 MAART 2010 Maar liefst tachtig kinderen genoten zaterdag van de vele activiteiten op de tennisbanen van TC Heiloo United. Aangeleverde foto TENNIS HEILOO - Afgelopen zaterdag 13 maart, organiseerde de ten nisvereniging weer de jaarlijkse open dag voor alle basisschool- jeugd, groep 3 tot en met 8, van Heiloo en de opkomst was over weldigend. Maar liefst tachtig kinderen heb ben zichtbaar genoten van alle ten nisspelletjes die de trainers samen met de Jeugdcommissie hadden uit gezet. Er werd begonnen met een mega warming-up. Dit tot grote hilariteit van alle ouders die langs TAFELTENNIS LIMMEN - Tafeltennis vereni ging Limmen heeft een goede draai gevonden in de regionale competitie. Het eerste team bij de senioren staat na vijf speel ronden op een stabiele vierde plaats in de derde klasse. Deze positie is te danken aan drie overwinningen en twee kleine nederlagen. Afgelopen week werd A-Merk verslagen met een 6-4 over winning. Hierbij wist Mark Stoop knap zijn ongeslagen status te behouden en werden twee punten gepakt door Arjan Barendse en werd de dubbel van Peter Seignette en Mark Stoop gewonnen. Het tweede seniorenteam deed zeer goede zaken door met 6-4 van Olympia te winnen en verlieten hier door de laatste plaats in de vierde klasse. Het derde seniorenteam heeft na vijf ronden nog alle kans op de eerste plaats. Verder doet het vierde team zeer goed mee in de middenmoot. Naast de vier seniorenteams doen er in de de kant konden meegenieten van de verrichtingen van hun kinderen. Daarna werden er groepjes samen gesteld, die onder begeleiding van een tennistrainer, hun bal- en spel- vaardigheid gingen oefenen. Na de clinic ontvingen alle kinde ren een diploma en een aardige attentie. Uit de vele positieve reac ties van ouders en kinderen die Jeugdcommissie en trainers hebben ontvangen, is gebleken dat een open dag ook volgend jaar weer voor herhaling vatbaar is. Nieuwe jeugdleden kunnen zich aanmelden via www.tcheiloouni- vereniging vier jeugdteams mee aan de regionale competitie. Afgelopen week wist het eerste jeugdteam knap vier punten te behalen tegen Alkmaar in de tweede klasse. Frank Kleef zorgde hierbij voor twee punten en Barry Timmer en Tim Wokke waren beiden goed voor één punt. Ook het tweede deed prima zaken door een naaste concurrent in de derde klasse met 6-4 te verslaan. Naast deze competitie wordt er getraind door senioren op de vere niging op de maandag (22 maart) en vrijdag (19 maart) na 20.00 uur aan de Hogeweg 61 te Limmen. Geïnteresseerde senioren kunnen op deze data deelnemen aan een trainingsavond om zo kennis te kun nen maken met de sport tafeltennis. De jeugd traint zowel op de dinsdag (18.00 tot 19.00 uur) als de vrijdag (18.30 tot 20.00 uur). Ook voor de jeugd zijn er open trainingen op vrijdag 19 maart als dinsdag 23 maart. Verdere informa tie kan worden aangevraagd via: ttvlimmen@gmail.com. ted.nl. Ook jongeren uit het voort gezet onderwijs zijn welkom. Zij kunnen zich aanmelden voor een proefles bij trainers@teheiloouni- ted.nl. Vermeld je naam, leeftijd en telefoonnummer. De zomertrainingen beginnen 12 april. Voor beginnende kinderen van 5, 6 en 7 jaar zullen er behalve tennistrainingen ook bal- en spel- vaardigheidstrainingen gegeven worden. De oudere kinderen kun nen zich inschrijven voor de groeps lessen. Meer informatie over de ten nisclub kunt u vinden vinden op www.tcheiloounited.nl. HEILOO - Rechtstreeks uit het zonnige Mexico verscheen afge lopen zondag Inge de Jong van av Trias aan de start van de CPC-loop in Den Haag, voor de 21,1 kilometer. Na vier weken trainen betekende dit een test in de voorbereiding op de marathon van Rotterdam waar Inge aan de start zal staan. De 33-jarige av Trias atlete uit Koog aan de Zaan kende een prima trainingsstage en liet zich afgelopen zondag van haar beste kant zien. Ze liep een bijzonder sterke wedstrijd en finishte als vijfde vrouw en tweede Nederlandse. Na een vlakke race bleef de klok stilstaan op 1.15,28, dik een halve minuut onder haar oude persoonlijk record. „Ik voelde me erg goed vandaag", aldus de jong na afloop. „Het waaide stevig, maar ik zat gelijk goed in de wedstrijd. Ik kon het aan het einde nog goed doortrekken kwam nog vrij fit over de finish. Ik ben echt heel tevreden met deze tijd, nu op naar Rotterdam!" I U D 0 HEILOO - Afgelopen zondag 14 maart vond in Sporthal De Walvis in Beverwijk de slotron de van de Westfriese Jeugd Judo Competitie plaats. Ruim dertig teams van ieder negenjudoka's streden over vier rondes in vijf verschillende klasses om de prijzen. Het team van Dojo 't Loo kwam uit in de eerste klasse. Met nog drie wedstrijden te gaan bezette het team van Dojo 't Loo de tweede plek in deze competitie. Er moest minimaal één wedstrijd gewonnen worden om op het podi um te eindigen. De eerste wedstrijd tegen Judo school Haarlemmermeer werd gewonnen met 14-4. Een plaats in de top drie was nu binnen. De twee de wedstrijd tegen Randers de Geus ging helaas verloren met 6-10. De laatste wedstrijd tegen de judoka's van Cees Veen was een rechtstreeks duel om het zilver of brons. Coach Bram Pais voorzag zijn judoka's van de nodige tacti sche tips om deze sportieve strijd aan te gaan. Het laagste gewicht ontbrak voor Dojo 't Loo, zodat deze pot verloren ging. Daarna wonnen Dirk, Tico, Bruno en Jim allen hun wedstrijd met Ippon. Nog HEILOO - Bij biljartclub Tikkie Terug is de tweede ronde afge lopen, met de volgende uitsla gen. Jef Timmerman werd eerste met 314 punten en een rnoyene van 0.90, tweede werd Peter de Laat met 303 punten en een moyenne één winstpartij en de tweede plek was veilig gesteld. Stan moest het opnemen tegen een veel langere en hoger gegradueerde tegenstander. Na een enorm spannende partij, waarin Stan eerst een kleine score tegen kreeg, wist hij uiteindelijk zijn tegenstander met wazari te werpen en deze voorsprong tot het einde te behouden. Toen vervolgens ook Gaby, Maaike en Jasmijn alle drie hun mannelijke tegenstander met Ippon wierpen was de eindstand van 16-2 een feit. Hiermee behaalde het team van Dojo 't Loo een uitstekende tweede plaats in de eerste klasse jeugd. Op zaterdag deed een deel van de wed strijdselectie ook al mee aan de Open Almeerse Judo-kampioen- schappen. Jasmijn Lesterhuis werd kampioen. Bruno van Beek, Lieke Kampstra, Gaby de By, Dave Baltus en Thijs Lesterhuis namen het zilver mee. Een derde plaats was er voor Coosje Boom en Jim Baltus. van 1.63 en derde Gerard Geelhoed met 302 pnt. en een moyenne van 1.18. Voor het algemeen kampioen schap heeft ook Jef de eerste plaats overgenomen van Loek Konijn, die nu derde staat Jan de Graaff staat tweede, met onderling zeer weinig verschil zodat de derde ronde nog zeer spannend word. Het zilveren team van Dojo t Loo onder leiding van coach Bram Pais. Foto: Menno Lesterhuis 1 BEVERWIJK

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 19