Verandering bij golfschool Ivar van der Moolen Effect Scholen volleybal toernooi groot succes Schaken bij Vredeburg Verlies Terriërs heren 1 tegen Haarlem Schaakteam Oppositie haalt verwoestend uit Zeevogels; wel strijd geen punten SPORT 21 INGEZONDEN MEDEDELING Van der Laken neemt coachtaken Van Aken over Terriers was nog op zoek naar de aansluitingstreffer UITSLAGEN UITKIJKPOST 17 MAART 2010 HEILOO - De driving range van GCHeiloo is geopend voor leden en niet- leden. Er zijn geen kosten verbonden aan het oefenen op de driving range. Ook kunt u op de driving range les krijgen van zeer ervaren golf professio nals. De golfschool is tijdelijk uitgebreid met twee zeer gedreven personen te weten Frank Gowen en Patrick de Reus. Frank is afkomstig uit het Ierse Kilkenny en speelt nog regelmatig mee op de EPD tour. Coaching en lesge ven behoren tot zijn specialisme. Frank is in Heiloo woonachtig. Patrick de Reus is een volledig gekwalificeerd PG.A. Professional en lid van de RG.A. Holland. Hij is begonnen als sportleraar, waarna hij golf pro fessional werd. Als professional geeft Patrick ook les op de Kennemer. Patrick speelt golf vanaf zijn 16de. Frank zal de zondag, maandag, woens dag en donderdag voor zijn rekening gaan nemen tevens op de maandag en woensdag avond. Patrick zijn agenda heeft plaats op de dinsdagen. Golfpro Eric van der Linden heeft tijdens de wintersport een schouderblessure opgelopen waardoor hij naar verwachting tot en met eind mei geen les kan/mag geven. Frank Gowen, tel. 06-44519642, Patrick de Reus, tel. 06- 14670159. VOLLEYBAL HEILOO - Effect heeft op woensdagmiddag 3 maart jl. voor de 27e keer het jaarlijkse scholenvolleybaltoernooi geor ganiseerd. Maar liefst acht van de tien basis scholen uit de gemeente deden mee en brachten maar liefst 43 teams met in totaal zo'n 220 leerlingen op de been. Er waren drie poules: Een uit groep vijf en twee uit groep zes. Er werd met veel inzet gespeeld en fanatiek gebald. Serveren, vangen, gooien en steeds maar van plaats wisselen. Ja, circulatievolleybal is vooral zeer intensief bewegen en dat deden ze! Poule vijf werd gewonnen door de 'Monkeys' van de St. Radboudsehool. De winnaar Hier gaat de eerste prijs van poule 6A naar het team 'Ze leefden nog lang en gelukkig'van de Paulusschool. Foto: Ad Edelman SCHAKEN LIMMEN - Vrijdag 12 maart speelden zowel team 1 als team 2 een thuiswedstrijd tegen Opening 64 uit st. Pancras en Magnus uit Schagen. Het werd helaas een matige schaakavond voor Vredeburg door dat zowel team 1 als team 2 kans loos met 1,5 - 6,5 en 3 - 5 verloor. In team-1 zorgden B. Stolp, J. Admiraal en J. Borst voor remises, terwijl E. Stolp, H. Ebels, G. Hafkamp, J. Limmen en R. vd Storm verloren. In team 2 wonnen van poule 6A was 'Ze leefden nog lang en gelukkig' van de Paulusschool. Het team 'Smash' van alweer de St. Radboudsehool wist de eerste prijs in poule 6B te bemachtigen. Geen wonder dat de supercup naar de St. Radboudsehool ging, die zich dit jaar dus de beste volleybal- school van de gemeente Heiloo mag noemen. Burgemeester Romeyn reikte de prijzen na afloop uit. Hij benadrukte het belang van sportief bewegen en gaf aan dat de gemeente daar grote aandacht voor heeft. Hij liet de winnaars een ere- ronde lopen en besloot dat met een high five aan diezelfde winnaars. De burgemeester reikte in de sporthal na afloop van het toernooi de prijzen uit. HEILOO - Na een roerige week voor Terriërs heren 1, was het zondag tijd alles wat geweest is te laten voor wat het was en aan een nieuwe start te begin nen. Hierbij nam Bas van der Laken de coachtaken over van Jeroen van Aken. Haarlem stond op het pro gramma, de nummer twee van de competitie. Ondanks een hele goede eerste helft, waarin Terriërs eigen lijk op voorsprong had moeten komen, was het Haarlem die het eerste doelpunt van de wedstrijd maakte. Ondanks een vrije schot kans voor Maarten Sommeijer, een één tegen één van Bas de Graaf tegen de keeper en een aantal ande re mooie kansen was het alleen Tim Sabel die uit een straf corner de 1-1 maakte, twee minuten voor rust. Na de rust kon het duel beide kanten op gaan. Haarlem trok de wedstrijd naar zich toe, door een onterecht gegeven straf corner te benutten. En zoals bekend: onterechte corners gaan er altijd in, ook al gaat hij door het midden. De 3-1 viel een kwar tier voor tijd uit een mooie aanval voor Haarlem. Terriërs was nog op zoek naar de aansluitingstreffer, maar het arbi traire duo gunde Terriërs werkelijk waar niets. Minpunt van de dag was dat Robin Boogaard, invaller uit JA1 zijn hand zwaar kneusde door een onbesuisde actie van een Haarlem verdediger. Volgende week staat Heren 1 om 14.30 uur op het eigen veld tegenover Maarssen. SCHAKEN HEILOO - Het eerste schaakte am van Oppositie trad dinsdag avond aan tegen Bakkum 1. Op de ranglijst stond Bakkum op de tweede plaats en Oppositie was derde. Toen na vele uren harde strijd de kruitdampen opgetrokken waren stond er 6,5-1,5 voor Oppositie op het scorebord. Dat was een dreun die tot in Bakkum te horen moet zijn geweest. Het moet gezegd: het zat aan alle kanten mee! De eerste overwinning was voor Cor van Etten, volkomen tegen de verhouding in. Zijn tegenstander: Fons Vermeulen had een verschrik kelijke aanval opgezet, maar toen hij het karwei wilde afmaken met een fraaie combinatie liet hij even zijn dekking zakken. Het was gelijk uit, de dame van Cor sloeg een pion met schaak met ondekbaar mat in 2 als vervolg. Bob Bosma stond ook zo goed als verlo ren, maar zijn tegenstander was zo vriendelijk een stuk cadeau te doen. Toen werd het nog een heel gevecht waarbij Bob behoedzaam aan het langste eind trok. De tegenstander van Fred Smith zat zo te piekeren dat hij plotseling opschrikte toen Fred laconiek meldde dat de tijd er op zat. Albert Bouma had een iets betere stand in een moeilijk Loper tegen Paard eindspel. Dat is zo lang zamerhand een specialiteit van Albert geworden en hij wist het dan ook fraai af te ronden. Drie heel verdienstelijke remises van Simon Smit, Frits van der Werff en Peter Folkertsma voegden nog 1,5 punt aan de score toe. Toen was er nog één bord over met een zeer waar schijnlijke remisestand. Beide spelers hadden enkele pionnen en een loper van verschil lende kleur. Herman Limmen offer de echter een pion en toen zijn tegenstander het vervolgens hele maal verkeerd deed, kwam ook hier het volle punt uit onder het oog van vele toeschouwers. Met deze mon sterscore staat Oppositie ineens bovenaan in de tweede klasse. Vrijdag speelt Vredenburg tegen de koploper Opening 64. Als de schakers uit Limmen ook een stunt zouden uithalen, dan zou er plotseling een mogelijke promotie naar de eerste klasse voor Oppositie 1 inzitten. Intussen is bekend gewor den dat Vredenburg een dik pak op de broek heeft gekregen, zodat de nachtmerrie spelen in de eerste klasse) voorbij is. M. Voorwalt en B. Hollander, speel den D. Aafjes en W vd Bult remise en verloren R. Termes, J. Levering, S. Twaalfhoven en N. Pepping. In groep A liet senior P van der Heijdt zich niet opjagen door de snelle H. Ebels jr en won met dege lijke zetten. Evenals H. Ebels sr in team 1 klaagde B. van Diermen over een zekere vermoeidheid door intensieve politieke activiteiten in verband met de afgelopen gemeen telijke verkiezingen. Van Diermen moest na wederzijds dameverlies in het eindspel buigen voor de slimme A. de Vries. VOETBAL EGMOND - Zeevogels heeft tegen koploper BKC een meer dan verdienstelijke wedstrijd gespeeld. Werd er in de eerste ontmoeting door de Hoevers een 1-0 overwin ning geboekt; nu gingen de bezoe kers met dezelfde cijfers naar Anna Paulowna terug. De teleurstellende uitwedstrijd tegen Alkmaarsehe Boys was voor iedereen een ont moeting geworden waarvoor geldt: eens maar nooit meer. De equipe van trainer Ranzijn had dus iets recht te zetten en deed dit dan ook. Koploper BKC heeft natuurlijk een zeer behoorlijke ploeg. Toch wisten de gasten pas twintig minuten voor tijd het net te vinden. Een bal vanaf de linkerflank kon eenvoudig achter Zeevogels doelman Joris de Waard worden gekopt; 0-1. Beide teams kregen voor die tijd mogelijkheden om de score te open. Na de treffer van de bezoekers kreeg Zeevogels nog een tweetal kansen op een doel punt. Middenvelder Arno Tromp kon tot twee keer toe met het hoofd gevaar stichten maar de bal niet in het net krijgen. Ondanks het verlies gingen de Zeevogels fans na afloop met een tevreden gevoel naar huis. Met de ontmoeting tegen Adelbert op het programma lieten de wit- hernden zien dat er wel degelijk strijd in de ploeg zit. Schaakvereniging Vredeburg LIMMEN - De uitslagen van 12 maart zijn als voigt: C. Dinkia - M. Krom 1-0, M. Sturk- S. Veter 1-0, J. de Graaf- K. Voorwaiti-o, H. Levering-T. Komin 1-0, K. Aafjes-C. Pepping 1-0, B. van Diermen - A. de Vries 0-1, E. van Duin - M. Kos 0-1, T. Voorwalt - D. de Vries 1-0, J. Heckers-J. Min 0-1 Groep B. Ozair Dahi - Tom Wellink 1-0, Silke Ebels - Rene Voorwalt 0-1. Schaakvereniging Oppositie HEILOO - De uitslagen van de interne competitie: Maas - Verhoeff: 1-0; Heeringa - Jongkind: 0,5-0,5; Vonk-van Roemburg: 1-0; Mühren - Sauer: 0-1; Manni - van der Wal: 0,5-0,5; Booij - Jonkheer: 0-1; Blom - Hotaki: 0,5-0,5; Huffnagel -Gandossi: 1-0. Bridgeclub Sans Atout HEILOO - De uitslagen van de maandag 15 maart gespeelde wedstrijden zijn als volgt: A-lijn: 1. 2. de Ruijter de Wildt - Tromp 8c Broens-van der Klis 59.2, 3. Dijkema - van Heivoort 56.9,4. familie Schaffer 56.6; B-lijn: 1. van Baar - Haan 64.9, 2. van Lochem - van Dam 57.7, 3. Dolmans - Schouten 56.6,4. Coebergh - Witting 56.0; C-lijn: 1. Bijlsma - Roelofs 57.9, 2. Crabbendam - Weel 57.1, 3. Bakker - van Oostveen 56.7,4. Bijlsma- Rijpkema 55.8. Heilooër Bridgeclub HEILOO - Uitslagen dinsdagavondcompe titie: A-lijn: 1. dames Lodder - Schapper 58,85; 2. Buijs - de Jong 55,21; 3. Kamper - Koomen 54,69. B-lijn: 1. familie Graas 95; 2. Coebergh - Kemmere 60,50; 3. dames Niele - Voskuil 60. Donderdagavondcompetitie: A-lijn; 1. dames Haan - van Loon 65,83; 2. Huting - Kemper 57,50; 3. dames Haanstra -Rutjes 52,92. B-lijn: 1. Hendrikse - Bes 67,42; 2. familie Leek 55,25; 3. Haan - Hurkmans 53,58. C-lijn: Van Baar - Lampe 70,83; 2. dames Martini - de Waard 59,58; 3. fami lie Van Wiechen 55. D-lijn: 1. familie de la Porte 57,81; 2 en 3. dames Beentjes - Nielen en familie de Haan 57,29. Meer uitslagen op www.heilooerbridge- dub.nl Damesbridgeclub Sans Atout HEILOO - De uitslagen damesbridgeclub Sans Atout zijn als volgt: A-lijn: 1. Vecht - Bakker 61,67; 2. van der Linden - van der Klis 57,08. B-lijn: 1. Rosloot - Sanches 66,15; 2. Bolweg - Pohleij 61,46. C-lijn: 1. Nielen - Beentjes 69,27; 2. Vijn - Wuijts 68,75. Zwemdiploma's 't Vennewater HEILOO - Op zaterdag 6 maart is er in zwembad 't Vennewater voor het A- en B- diploma afgezwommen. De onderstaande kinderen zijn geslaagd. A-diploma: Alizee Schelhaas, Wiebe Ranzijn, Sam Beukers, Puck Groendijk, Miky Folmer, Thierry Beentjes, Craig Mizee, Lewi Hishal, Sem de Wit, Jens Jeukens, Rik Onderwater en Koen Dekker. B-diploma: Anna Gebel, Mike Bolten, Fleur van Monjou, Marit van Velzen, Joep van der Laarse, Noor Stroeken, Noortje van der Werf, Tessa Brands, Charlotte Moolenaar, Dirk Al, Fleur Bakker, Roxy Martha en Amber Barka. Diploma's Zwembad Loos HEILOO - Zaterdagmiddag 6 maart werd er afgezwommen door de leerlingen van zwembad Loos. Bijna dertig leerlingen mochten het felbegeerde A, B of C diplo ma, van de Nationale Raad Zwemdiploma's, en de daarbij behorende felicitaties in ontvangst nemen. De geslaagden zijn: Diploma A: Tamar Bakker, Dominique van Bennekom, Buya de Boer, Teun Borst, Roos Brandjes, Mirte Bronkhorst, Isabel Dekker, Raymond Glaudemans, Dewi Haanstra, Veronique Hanff, Matzvan Haperen, Milou Heida, Roos Henriet, Pam Herman, Youri de Jongh, Noa Snel, Iris Staartjes, Desi Verboom. Diploma B: Léon Ariëns, Lars Bierman, Lucas ten Elzen, Zoë Ham, Eva Knijnsberg, Jasper Kooij, Sven Kortekaas, Danny Ligthart, Joeri Moes, LoekZoon. Diploma C: Owain Boyd.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 21