contact t Beestenboetje gaat weer open 13 HEILOO ■t Verleende collectevergunning Zwemabonnement Het Baafje voor deliger tijdens voorverkoop GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Welstandcommissie Burgerzaken Afval en milieu Openingstijden Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST 24 MAART 2010 'i L i-i SW&iW foto:Ariana Shroor Op zaterdag 3 april gaat 't Beestenboetje in het gemeentebos weer open. Deze dag staat in het teken van Pasen en de lente. Tussen 10.00 en 13.00 uur zijn alle kinderen van harte welkom om de konijnen en cavia's te aaien en te knuffelen. De paashaas is er om eieren uit te delen. Elke woensdagmiddag open Na Pasen, vanaf woensdag 7 april, is 't Beestenboetje elke woensdagmiddag van 13.00 tot 16.00 uur geopend. Ook op deze middagen kunnen de kinderen allerlei dieren aaien en knuffelen. De beheerder en de vrijwilligers zijn dan ook aan wezig om vragen te beantwoorden over het verzorgen van de dieren, het eten geven. 1e en 3e zaterdagochtend van de maand open Vanaf zaterdag 10 april is 't Beestenboetje twee keer per maand op zaterdagochtend open: de eerste en de derde zaterdag van de maand van 10.00 tot 12.30 uur. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een mede werker van de afdeling Beheer Openbare Ruimte, telefoon nummer 072 535 68 68. Welstandscommissie De volgende vergadering van de Welstandscommissie vindt plaats op maandag 29 maart. De vergadering begint om 14.00 uur in kamer 008 van het gemeentehuis, ingang GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1,1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1,1850 AA Heiloo t 072 535 68 68 Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 12.00 uur Raadhuisplein 1. Bouwplannen, die daarvoor in aanmerking komen, wor den voorafgaand aan de middagverga dering in mandaat behandeld. Wie bij een vergadering van de commissie aanwezig wil zijn, kan een afspraak maken met de secretaris van de Welstandscommissie, de heer F. Goedhart, telefoonnummer 072 535 67 37. De vergaderingen van de Welstandscommissie zijn openbaar. Belangstellenden kunnen de vergade ring van de Welstandscommissie bij wonen op de publieke tribune. Op ver zoek kan de vergadering om persoon lijke of andere bijzondere redenen besloten worden gehouden. Alleen de planindiener en/of de ontwer per kan op afspraak een toelichting geven tijdens de vergadering, waarin het plan wordt behandeld. De notulen zijn ook openbaar en worden na goed keuring in de volgende vergadering op internet gezet. Definitieve agenda De definitieve agenda staat vanaf vrijdagmiddag 26 maart op de website www.heiloo.nl bij de rubriek Bestuur en organisatie Agenda's en vergader stukken. De agenda ligt ook vanaf maandag 29 maart a.s. tussen 08.00 en 12.30 uur in het gemeentehuis ter inzage bij de balie Bouwen en Wonen en de receptie. Er is een aparte agen da voor de bouwaanvragen, die de commissie 's ochtends in mandaat behandelt. Meer informatie Voor meer informatie kunt u terecht bij een medewerker van de balie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Burgerlijke stand tot en met 16 maart Geboren Anna J. Hoffer d.v. J.J.P. Hoffer en F.W. Jansen Floris T.N. Bourgonje z.v. S.S.N. Bourgonje en L.M. van de Water Nasrin Bashiir Salaad d.v. Bashiir Salaad Ibraahim en Safiyo Ahmed Abutey Moos M. Groot z.v. B. Groot en L.M. Waterbeek Gijsbrecht Evenhuis z.v. J. Evenhuis en M.M. de Bruin Elders geboren Livia A. Rijs d.v. M. Rijs en M. van der Stelt Seva Geertsema d.v. N. Geertsema en M. Westerveld Inge Duysens d.v. T. Duysens en L. van 't Voort Marjolein J. van Maris d.v. T.J. van Maris en J. Robbers Matthijs A. Duinmeijer z.v. A.M. Duinmeijer en J.J.A. Klaver Melissa H.H. van der Velden d.v. D.S. van der Velden en E. van Dongen Didde S.F. Mandemakers d.v. W. Mandemakers en F. Puyt Ernst R.M. van den Berg z.v. C.J. van den Berg en T.l. van Dijk Huwelijksaangifte/ aangifte gereg. Partnerschap L.M. van Wijk en W. Alleman J.H.M. Nanne en S. van Leeuwen P.F.J. Vogelpoel en D.W.M. Langedijk Huwelijken/ gereg. Partnerschappen R.J. Kraakman en A.M. Bruggeling Overleden W.M.T. de Jong P.C. van Kleef ev Keijzer W.C.N.M. Smulders wv Melis H. Kat A. Noorman ev Zwart G.T.J. Boumans wv Ostendorf A.C. Terwijn S. Cornelissen wv Eugster Elders overleden A.P. van der Straaten wv Kaandorp A. Wester M. van den Belt ev de Groot Burgemeester en wethouders hebben vergunning verleend voor het houden van een collecte door het Fonds Gehandicaptensport in de periode van 28 maart tot en met 3 april. De collectanten horen een legitimatiebewijs bij zich te hebben, waaruit blijkt dat zij bevoegd zijn te collecteren. De voorverkoop van zwemabonnementen is gestart. U kunt uw abonnement voordelig aanvragen tot en met 5 april. Vanaf dinsdag 6 april gelden de norma le seizoenstarieven. Ga naar de website www.heiloo.nl/zwembad en vul het aanvraagformulier digitaal in. U kunt het aanvraagformulier ook bij de informa tiebalie in het gemeentehuis afhalen. Wijziging datum legen rolemmers Op donderdag 1 april legen wij de grij ze rolemmers in plaats van op Goede Vrijdag 2 april. Donderdag 8 april legen wij de groene rolemmers in plaats van op Tweede Paasdag maandag 5 april. Wij vragen u uw rolemmer vóór 07.30 uur buiten te zetten en op de inhaaldag tot na 16.00 uur te laten staan. De rolemmers kunnen op deze dag name lijk later dan 16.00 uur geleegd worden. Grof huisafval Op donderdag 1 april en op donderdag 8 april wordt er géén grof huisafval opgehaald. Afvalbrengplaats Op zaterdag 3 april is de Afvalbrengplaats aan het Rosendaal de hele dag gesloten. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de afdeling Beheer Openbare Ruimte. Zij zijn op werkdagen van 8.00 uur tot 15.45 uur bereikbaar via telefoonnum mer 072 535 68 68.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 13