Topdrukte accountants Feestelijke opening van Lizzy's Choice, coffee, tea more Lokhorst helpt Dorcas ANBO ook in WMO-platform Geslaagde Lifestyle happening bij Rozing Wonen Dromen H E I L O O 15 Optreden Mathilde Santing Mandolineorkest Klaverjassen/bridgen Minder eenzaam Beginnerscursus beeldhouwen Fietstocht met picknick Molentocht UITKIJKPOST 24 MAART 2010 HEILOO - Wie zijn of haar aangifte inkomstenbelasting 2009 nog niet heeft opgesteld, moet haast maken. De aangifte moet voor 1 april zijn inge diend. Accountantskantoren hebben het deze dagen dus druk. Ook bij Smit Partners hebben ze hier hun handen vol aan. „Mensen brengen hun admi nistratie bij ons langs of ze sturen het naar ons op", vertelt directeur Thijs Smit. „Wij verzorgen dan de complete aangifte." De accountants en fisca listen doen dit vanaf 75,- per aangifte. Het accountantskantoor is elke werkdag geopend van 08.15 tot en met 17.00 uur. Woensdag 24 maart is het kantoor langer open, tot 18.00 uur. Smit Partners BV is gevestigd aan de Hoefsmid 17, 1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5331700. HEILOO - Donderdagmiddag 25 maart is iedereen vanaf 13.00 uur welkom bij de opening van Lizzy's Choice, coffee, tea more. De voormalige Theeklipper heeft een complete metamorfose ondergaan en het resultaat mag er zijn! Eigenaresse Liesbeth Zonneveld presenteert met trots het gehele assortiment aan koffie, thee, aan verwante accessoires en alles wat koffie- en theedrinken gezellig maakt, in de geheel vernieuwde speciaalzaak. Tien nostalgisch uitziende mes sing koffiesilo's herbergen evenzo veel vers gebrande koffiesoorten. De koffiebonen worden op ambach telijk wijze vers gebrand in een Limburgse koffiebranderij. Voor de fijnproever is op bestelling de exclu sieve koffiesoort Kopi Luwak ver krijgbaar. De uitgebreide theecollec tie van Clara den Haan wordt voortgezet, waaronder los verkrijg bare 24 traditionele theeën en 41 gearomatiseerde theeën en verpak te Engelse kwaliteit theemerken zoals Twinings en Mr. Jones. Voor iets lekker bij de koffie en/of thee is volop keuze in Oudhollandse snoepsoorten en luxe bonbons. Kenners zullen de exclusieve hand gemaakte bonbons van de bekende confiseur Manfred Spaargaren zeker waarderen! www.lizzysehoi- ce.nl. Liesbeth Zonneveld presenteert met trots het gehele assortiment van koffie, thee en aanverwante accessoires. Foto: Caroiien Breed HEILOO - De firma Lokhorst bouw en ontwikkeling uit Beverwijk bestaat 75 jaar. Naast het bouwen van woningbouwprojecten en commercieel vast goed willen zij ook iets betekenen voor de samenleving. Om Dorcas kring loopwinkel Heiloo te steunen hebben ze tweedehands gereedschap ter beschikking gesteld. Het gaat hier om zaagtafels, boormachines, aeeu- schroefmachines, bouwlampen, deeoupeerzagen en nog veel meer. Op zaterdag 3 april start de verkoop. Speciaal voor 2010 heeft de Dorcas Winkel in Heiloo besloten een project te ondersteunen in Egypte waarbij niet alleen het aanbrengen van water en sanitair een onderdeel is. Ook trai ningen over technisch onderhoud van de faciliteiten, gezondheid, hygiëne en milieubeheer worden ondersteund. Voor dit project heeft de winkel een forse subsidie aangevraagd bij de overheid, het NCDO. Het NCDO streeft ernaar het draagvlak voor ontwikkelingssamenwerking te vergroten. Dorcas Kringloopwinkel vindt u aan de Keimemerstraatweg 93-95 in Heiloo. De openingstijden zijn dinsdag, donderdag en zaterdag van 10.00 tot 15.00 uur. HEILOO - Wist u dat de ANBO samen met de andere ouderenbond in Heiloo ook vertegenwoordigd is het WMO-platform? 'WMO' is de afkorting van: Wet Maatschappelijke Ondersteuning. Deze wet zorgt ervoor dat ieder een zo lang mogelijk zelfstandig kan blijven wonen en kan participeren in de samenleving. De belangrijkste taak van het platform is het geven van advie zen, gevraagd en ongevraagd, aan het college van burgemeester en wethou ders. De WMO regelt voorzieningen op het gebied van wonen, welzijn en zorg zoals: hulp bij het huishouden, woonvoorzieningen, verplaatsingsmid delen en vervoersvoorzieningen, ouderenbeleid, ondersteuning van rnantel- zorgers en vrijwilligers. Wilt u meer hierover weten, kijkt u dan eens op de nieuwe website van het platform www.wmoplatformlieiloo.nl. HEILOO - Tijdens hun bezoek aan een lifestyle beurs elders in het land kregen Lian en Eugène Rozing het lumineuze idee om een dergelijk evenement in Heiloo te houden. Ze benader den een aantal Heilooër onder nemers, die op slag laaiend enthousiast werden. De vaste klantenkring van de deelnemende bedrijven -Rozing Wonen Dromen, Renault Dealer Drogtrop, De Ontdekking, restau rant La Loeanda, Johan Alleman Mode, Lars Brillen, Radio Bakker, Bloembinderij Henk Scholten en NR78- was uitgenodigd voor de tweedaagse happening Lifestyle Heiloo, gehouden op dinsdag- en woensdagavond 16 en 17 maart in de ruime interieurzaak van Rozing Wonen Dromen aan de Westerweg. De kunstwerken aan de wanden waren verzorgd door Theo Leering. Lian: „Het is, dankzij de zeer hoge opkomst van ruim 600 bezoekers, een enorm geslaagd eve nement en zeker voor herhaling vat baar! De gasten werden een avondje compleet verwend en konden proe ven, zien, ruiken, beleven en genie ten van de nieuwste snufjes en trends, die Heilooër ondernemers op het gebied van auto's, wonen, bloemdeeoratie, culinaire verwen nerij, wijnen, uiterlijke verzorging, mode, brillen en moderne audio- en tv-apparatuur voor hen in huis heb ben." De vaste klantenkring van de deelnemende bedrijven was uitge nodigd voor Lifestyle Heiloo. Foto: Caroiien Breed STICHTING WELZIJN HEILOO Trefpunt Abraham du Bois-hof 2 Heiloo tel. 072-5331297 www.welzijnheiloo.nl stichting@welzijnheiloo.nl Woensdag 7 april kunt u met de culturele commissie naar een optre den van Mathilde Santing. Mathilde zingt op een intieme of op haar uit bundige wijze, begeleid door een orkest met zangers, blazers en strij kers. Een formule die met groot enthousiasme werd ontvangen. Kosten 21,50. Reserveren via 072-5331297. U kimt tot en met woensdag 31 maart opgeven. Beschikt u niet over vervoer, dat is geen probleem. U kunt altijd met iemand meerijden. Zondag 11 april, aanvang 14.00 uur treedt in het Trefpunt mandolin eorkest Entre Nous onder leiding van dirigent Jan van Deursen op. Entre Nous behoort tot de top man dolineorkesten van Nederland. Men speelt Latijns-Amerikaanse muziek en klassieke melodieën. Een combi natie van een ernstige en een vro lijke noot. Een mandolineorkest bestaat uit mandolines, gitaren, mandola's, bas en pauken. Entree 5,- per persoon. Zaal open om 13.30 uur. Heeft u geen vervoer? Bel van maandag tot en met vrij dag tussen 09.30 tot 11.30 uur tel. 072-5331297 voor gratis van huis ophalen en terugbrengen door de buurtbus Dit geldt alleen voor inwo ners van Heiloo. Zondag 11 en 25 april bent u weer welkom in het zondagmiddagcafé in het Trefpunt Heiloo. U kimt er onder andere vrij klaverjassen, biljarten, bridgen, sjoelen, rummycubben en gratis internetten onder het genot van een kopje koffie/thee. Er zijn vele mogelijkheden met name speci aal voor mensen, die alleen zijn op de zondagmiddag. Op 11 april is er tevens een creatieve workshop. Informatie/ opgave 072-5338612 (Wanda Vasbinder). Entree Zondag middagcafé is 1,-. Geopend van 13.30 tot 16.30 uur. Heeft u geen vervoer, bel dan tel. 072-5331297 van maandag tot en metvrijdag 09.30 tot 11.30 uur. De buurtbus haalt u gratis van huis op en brengt u weer terug. Dit geldt echter alleen voor inwoners van Heiloo. Dinsdag 13 april van 14.00 tot 16.00 uur houdt de Voorlichtingscommissie een infor matieve lezing. Vele mensen voelen zich vaak eenzaam. Met het ouder worden is het moeilijk 0111 nieuwe vriendschappen aan te gaan, maar ook 0111 oude te onderhouden. Een professionele inleider geeft u nuttige tips en handreikingen. Entree inclu sief consumptie 3,- per persoon. Woensdag 14 april tot en met 26 mei van 09.30 tot 11.30 uur. Kom lekker beeldhouwen! Vooral als u het nog niet eerder heeft gedaan. U hoeft niets mee te nemen. De docent Trudie Buis zorgt voor alles; stenen, beitels, hamers en vijlen. Kosten 40,- voor zes lessen exclusief steen 2,- per kilo). Donderdag 15 april kunt u mee doen aan een fietspuzzeltoeht met vragen over Heiloo. Deelname 5,- per persoon inclusief picknick. Verzamelen 0111 11.00 uur bij het Trefpunt Heiloo. Einde circa 15.00 uur. Opgave via 072-5331297. Zondag 30 mei kunt u mee op molentocht per luxe salonboot van Korstanje Cruises vanaf Koedijk richting Alkmaar, Oudorp, Langedijk. Aan boord is een liftje zodat er geen problemen zijn met in en uitstappen. Bovendien zijn er tweetoiletten aan boord. Ter info: Willem Alexander en Maxima hebben indertijd bij hun keimismakingstocht door Nederland van deze salonboot gebruik gemaakt. Bij mooi weer is er op het achterdek plaats voor 25 personen. Vertrek vanaf het Trefpunt Heiloo 011113.00 uur, terug circa 17.00 uur. Prijs: 21,95 inclusief twee keer koffie/thee met gebak. Reserveren via 5331297.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 15