Schaakblindheid bij SV Vredeburg Spannende strijd bij 't Vennewater badminton De Foresters wint derby van HSV Jeugdveiling bij voetbalvereniging Limmen Triasleden leveren prestaties tijdens FinaleCross sport 2/ Martijn van den Haak en Karen Bake clubkampioenen Foresters neemt koppositie over van HSV in competitie Het jarige HSV had de derby groots aangepakt Dit jaar wordt de opbrengst gebruikt voor nieuwe kleedkamers De verwachtingen voor de derby tussen Foresters en HSV waren hoog gespannen. Uiteindelijk ver liet De Foresters als winnaar het veld. Aangeleverde foto SCHAKEN HEILOO - Vrijdag 19 maart was ronde 21. J. de Graaf leek met een stuk meer op een zekere overwinning af te stevenen tegen D. de Vries, maar over kwam de ergste nachtmerrie van een schaker door zomaar zijn dame weg te geven. K. Kramer moest al zijn verdedi gingskunsten aanwenden tegen de aanvallende J. Admiraal en wist inderdaad de stelling op remise te houden. J. Borst wist niet wat hem overkwam toen hij met 2 pionnen meer plotseling werd verrast door een niet te stuiten koningsaanval van G. Hafkamp. W van der Bult overzag in een gelijke stand een afgrijselijke aftreksehaak met dame winst, hij sputterde nog wat na maar verloor snel. E. Stolp bouwde secuur zijn pionwinst uit naar een gewonnen eindspel tegen B. Blekemolen. H. Levering was totaal uit vorm en gaf al in de opening stuk ken weg tegen N. Pepping die het verder niet moeilijk had. Komende vrijdag is het paastoernooi. VOETBAL HEILOO - Zondagmiddag won De Foresters met 0-2 de voet balwedstrijd tegen dorpsgenoot HSV. Hiermee nam De Foresters de koppositie in de competitie over van HSV dat tweede blijft staan. De vele toeschouwers zagen op de zonovergoten tribunes Miehiel Brink van de rood witte ploeg vlak voor rust 0-1 maken. Gastheer HSV was de gehele tweede helft op zoek naar de gelijk maker, maar zag alle hoop verdwij nen toen Mare Baars vijf minuten voor tijd de 0-2 binnenschoof. De wedstrijd kende hiermee volgens de neutrale toeschouwers een terechte winnaar. Het jarige HSV had de derby groots aangepakt en er een waar voetbalfeest van gemaakt. Al bij de voorwedstrijden tussen jon gens en meisjes van beide clubs was er veel belangstelling. Later ging de jeugd in hun clubtenue mee aan de hand van de eerste elftal spelers. Er klonk knallende muziek en de beide teams werden gepresenteerd aan de volle tribunes. Pupil van de week Britt Groot trapte af en mocht scoren in het doel van De Foresters. Het was de enige bal die de goalie van de Egels deze middag door zou laten. Door het mooie affiche en het prachtige weer waren jonge en oude supporters van beide clubs in groten getale naar sportpark het Maalwater gekomen. Poortwachter Hennie Sehreurs telde ruim negen honderd bezoekers en stond te glunderen van zoveel belangstelling voor de wedstrijd en alles wat er bij hoorde. Op de oproep aan de jeugd om in een shirt van de eigen club naar de wedstrijd te komen en zo gratis naar binnen te mogen gaven veel jongens en meisjes gehoor. In de rust stonden ze in een lange rij bij het ehipsuitdeelpunt van Mona Burgering. Want beloofd was beloofd: alle jonge fans van HSV én De Foresters kregen een gratis zakje als ze hun ploeg kwamen aan moedigen. Aan het eind van de mid dag speelden The Neukteugels live hun vrolijke muziek in het clubhuis en wisten de sfeer er aardig in te houden. Alle bezoekers gingen naar huis met een goed gevoel over een heerlijke voetbalmiddag en de spe lers van De Foresters namen drie welverdiende punten mee op de bagagedrager. LIMMEN - Vrijdag 26 maart vindt de jaarlijkse veiling ten bate van de jeugd van de W Limmen plaats in de kantine. Door veilingmeesters Nico Beentjes en Erik Jaap Kroone zullen driehonderd kavels aan de man of vrouw gebracht worden, onder het motto: Voor en door Limmers. En er zijn prachtige kavels bij: er is een heus oktoberbierfeest met aangepaste kleding, je kunt op solexen rijden, fietsen, boerengol- fen over de landerijen van Welboren, smullen van een varken aan het spit, touwbanen en klim wanden in Langedijk, saxofoonles, een judoelinie, bezoek aan een voet balwedstrijd, op zoek naar de ver borgen kroegen in Limmen, er is een aangeklede cursus pech onder weg, er zijn eigen baksels en gebraad op afroep, diverse proeve- rijen en nog veel meer. Al die mooie kavels worden bij eengebracht en geregeld door een aantal leden zelf en ook weer gekocht door weer andere leden en dat alles om de vereniging financi eel te ondersteunen. Zo worden er dit jaar kleedkamers bijgebouwd om de groeiende stroom nieuwe leden te kunnen herbergen en daar is geld voor nodig. De jeugd maakt reclame voor de veiling via de ver koop van loten. Er zijn zeer mooie prijzen. De hoofdprijs is een fan tastisch weekend weg voor twee personen, u heeft geen zin meer om terug te komen. Iedereen is welkom om deel te nemen aan deze bijzondere veiling. U kunt diverse rollen vervullen: schenker van een kavel, sponsor, bieder, koper, drinker of toeschou wer. Martijn van den Haak en Karen Bake zijn de clubkampioenen van 't Vennewater badminton. Aangeleverde foto BADMINTON HEILOO - Op zaterdag 13 en zondag 14 maart werd bij 't Vennewater badminton gestre den voor de clubkampioen schappen. Dat leverde veel en spannende partijen op. Zelfs in de voorrondes moest menig partij beslist worden in drie sets. Na de voorrondes werd er op diverse niveaus verder gespeeld. Zo bleven alle deelnemers lekker actief. Bij de heren op het hoogste niveau maakte Martijn van den Haak de verwachtingen weder om waar. Karen Bake moest bij de dames nog flink aan de bak. Om de titel van clubkampioen te bemachtigen had zij drie sets nodig tegen Agnes Ranzijn. Agnes en haar zus Ellen wisten in de finale van de damesdubbel in drie sets te winnen van Karen en Marie José Albers. Bij de heren wonnen Martijn van den Haak en Arko de Betué van Richard Brasser en Martijn Bakker. De laatste finale van het weekend was traditiegetrouw de mix. Dit jaar wonnen Karen en Arko van Martijn en Marie-José. Ook hier moest een derde set uitkomst bie den. Na de prijsuitreiking werd er aan de bar nog gezellig nagepraat en werd menig partij nog even geanalyseerd.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 25