Verzoek hogere waarde Wet geluidhinder woningen Kapellaan Coalitievorming Heiloo nog niet afgerond Rommelmarkt op de Radboudschool Jk H E I L O O ^"Luisteren naar nabestaanden. Dat doe ik mtetfl mijn hart.' 3 Associatie Uitvaartverzorging Boomfeestdag op Vossenakkers De mensen van Associatie Uitvaartverzorging. Vertrouwd dichtbij, y www.associatieuitvaart.nl tel. 0800-0375 UITKIJKPOST 24 MAART 2010 HEILOO - De gemeente Heiloo is van plan een hogere geluids- waarde vast te stellen voor der tien bestaande woningen gele gen aan de Kapellaan ('Tulip Garden') te Heiloo. Deze wonin gen liggen aan de Kennemerstraatweg. Uit akoestisch onderzoek is geble ken dat door het wegverkeer de geluidbelasting bij de woningen 53 decibel is. Dat ligt boven de voor keursgrenswaarde van 48 decibel uit de Wet geluidhinder. De geluidbe lasting is echter lager dan de in de Wet geluidhinder aangegeven maxi male ontheffingswaarde. Daarom mag het college een ontheffing ver lenen. Aanleiding tot de vaststelling is de procedure tot wijziging van het De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 17.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Advertenties De advertentieafdeling is te bereiken via 072-5330175 of per e-mail: advertenties@uitkijkpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maandag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per mm is 0,48 (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. Voorinformatieovertarieven en mogelijk heden, kunt u contact opnemen met Marion Becker- acquisitie, tel. 072-5351072 of per e-mail: verkoop@uitkijkpost.nl Zij is aanwezig op: dinsdag 09.00 t/m 17.30 uur vrijdag 09.00 t/m 14.30 uur Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor evenementen die in het weekend plaats vinden. In dat geval mag kopij tot maan dag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.30 t/m 17.30 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdag 08.30 t/m 13.00 uur vrijdag 08.30 t/m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma t/m do 08.00 t/m 17.30 uur vrijdag 08.00 t/m 14.30 uur Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niette plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoordelijk voor in advertenties gedane uitspraken of beweringen. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. Dit krantenproduct is milieuvriendelijk vervaardigd met een waterloos drukproces bestemmingsplan Zandzoom waarin de bevoegdheid ex artikel 11 WRO (het gaat hier om de oude WRO) is opgenomen om de bestemming van de recreatiewoningen te wijzigen van 'Bedrijfsdoeleinden', met de aanduiding 'hotel' naar de bestem ming 'Gemengd gebied', waaronder de bestemming 'wonen' is begrepen. De woningen zijn gelegen binnen de geluidzone van de Kennemer straatweg. Het college van burge meester en wethouders is daarom van plan om voor de woningen, op grond van artikel 83 jo 110a van de Wet geluidhinder, een hogere waarde vast te stellen van 53 dB. Het ontwerpbesluit ligt met ingang van donderdag 25 maart gedurende zes weken ter inzage bij de publieksbalie Bouwen en Wonen in het gemeentehuis. Het ontwerp besluit kunt u bekijken op www.hei loo. nl/actueel/plamren en projecten'. Gedurende deze termijn kunnen Vervolg van voorpagina Hij miste inzicht in de inhoude lijke argumenten, waarom bepaalde partijen wel of niet aan college vor ming kunnen deelnemen. Informa teur Boon gaf aan, dat de afgespro ken geheimhoudingsverklaring om de gevoerde gesprekken van de afgelopen week onbevangen en ver trouwelijk in te kunnen gaan, hier aan debet is. Daarnaast beaamde hij, dat hij en Coenders de stille hoop hadden dat de partijen elkaar onderling ook buiten de informatie gesprekken om zouden opzoeken. Na het opstellen van een matrix, waarbij de zes partijprogramma's met elkaar zijn vergeleken en na de gevoerde gesprekken zijn beide informateurs tot de conclusie geko men, dat dit de enige werkbare door belanghebbenden zienswijzen worden ingediend. De zienswijzen moeten bij voorkeur schriftelijk te worden ingediend en kunnen wor den gericht aan het college van bur gemeester en wethouders van gemeente Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. U wordt verzocht boven aan de brief te vermelden 'zienswijze ontwerpbesluit hogere waarde Wet geluidhinder wijzigingsplan Tulip Garden'. Als u gebruik wilt maken van de mogelijkheid een mondelinge ziens wijze naar voren te brengen, dan moet u tijdig, bij voorkeur uiterlijk één week voor het einde van de ter- inzagelegging, een afspraak te maken met de heer de Jong, tel 072- 5356666. Voor zowel de schriftelijke als de mondelinge zienswijze geldt, dat gemotiveerd moet worden aan gegeven op welke onderdelen van het ontwerpbesluit de reacties betrekking hebben. combinatie is om met voldoende vertrouwen de komende vier jaar te kunnen besturen. Gezien de toe komstige bezuinigingen is volgens hen een zo groot mogelijke meer derheid wenselijk. Hard opgestelde breekpunten in de partijprogramma's blijken uitein delijk eerder nuanceverschillen te zijn. De zitting resulteerde niet tot een uitspraak omtrent een eventuele coalitie. De informateurs verzoch ten alle fracties daarom met elkaar in gesprek te gaan over de onderlin ge blokkades en tevens een lijstje op te stellen van hun formatievoor keuren, dat uiterlijk woensdagavond moet zijn ingeleverd. Deze lijsten worden openbaar gemaakt. 'Een nieuwe lente; een nieuw college' laat dus nog even op zich wachten. HEILOO - Op vrijdag 26 maart organiseert de Radboudschool een rommelmarkt. De opbrengst hiervan is bestemd voor de opbouw van een school in Haïti, die als gevolg van de natuur ramp is ingestort. De opbrengst wordt overgemaakt op een speciale rekening van de Lions Club in Heiloo. Aangezien de overige kosten via de contributie van deze club worden betaald, zal het volledige bedrag naar Haïti gaan. De rommelmarkt is geopend van 15.00 tot 16.30 uur in de school, ingang Breedelaan. De kinderen van de Radboudschool staan met leuke spulletjes klaar om hun klanten te verwelkomen. HEILOO - Op woensdag 17 maart, de eerste zonnige, veelbelo vende lenteachtige dag van het jaar, plantten de leerlingen van groep 6 van basisschool Willibrord, samen met wethouder Hero Veger, in het kader van boomfeestdag 18 nieuwe bomen op de Vossenakkers. De Vossenakkers is na een periode van werkzaam heden geheel opnieuw ingericht en bestraat. Het planten van de Prunus Yedoensis en Yoshino kersbomen is de finishing touch. De gaten voor de bomen waren van tevoren door de mannen van de gemeentelijke groenvoorziening gegraven en de kinderen maak ten met plezier de klus af door de bomen recht en stevig in de grond te plaatsen. Over een aantal weken zal de eerste bloesem aan de jonge takken gaan bloeien en voortaan kan de hele buurt hier ieder voorjaar van genieten! Foto: Caroiien Breed De foto doet anders vermoeden, maar het is nog lang geen lente op het gemeentehuis... Foto: Caroiien Breed ADVERTENTIE Petra Jurriaans, Uitvaartleider 1

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 3