Expositie voor Veldwerk Droog Brood in De Beun met succesvol cabaret Verwacht: housefeest Heilectroo in BukBuk WATER p Boven Water: Top Coaches lÜ JACCO VERHAEREN BOVEN DEUTEKOM Corso Bioscoop BOEK VAN DE WEEK Top Coaches door H. en J. Verhaeren door H. en J. Verhaeren voor 19,95 De Gelukkige Huisvrouw Porc Pyn opnieuw in La Strada L Expositie van Jenny Bikker-Breugem en Mirjam Bikker in de Witte Kerk Jacco Verhaeren kan met recht een sueeeseoaeh worden genoemd. Met zijn revolutionaire methode leidde hij Pieter van den Hoogenband, Inge de Bruijn en de Nederlandse estafettedames naar Olympisch goud. Verhaeren heeft een scherp oog voor talent, is innovatief, moti veert en bezit het vermogen zijn kennis over te brengen. Jaeeo's leven, opgetekend door zijn broer Henk, laat zich lezen als een avontu renroman. Boven Water is met vaart en raffinement geschreven en biedt een onthullende kijk achter de suc cessen van Jacco Verhaeren. 'Je bent als trainer/coach zo goed als je sporters zijn. Je kimt er fantastische ideeen op na houden, maar uitein delijk bepalen het talent en de wils kracht van de atleten die je traint het succes. Het 'ontrainbare' bepaalt de uitslag, maar zonder de juiste training geen overwinning'. Dit boek is een eyeopener voor iedereen, van sporter tot coach, die streeft naar topprestaties. Lea Meyer is gelukkig: man Harry adoreert haar, brengt het geld met bakken binnen en is, net als Lea zelf, dol op seks. Kortom; Lea's leven is perfect totdat Harry zegt dat hij een kind wil. De beval ling van Harry Junior is een uitput tingsslag. Lea's onverslaanbare humor en optimisme leggen het af tegen het natuurgeweld. Terwijl Harry een gelukkige vader is, voelt Lea geen enkele band met de baby. Ze krijgt waanvoorstellingen, zakt weg in psychoses en wordt opgeno men. Aanvankelijk steekt ze de draak met de psychiater, de thera pie en met 'de gekken' om haar heen. Maar gaandeweg ontdekt ze dat haar medepatiënten mensen zijn met heel herkenbare angsten en dat er, onder haar pogingen van alles een grap te maken, een hoop ver driet schuilt. Eenmaal thuis lukt het haar niet de draad weer op te pik ken; ze past niet in haar oude leven en zal moeten afrekenen met het verleden voordat ze Een Gelukkige Huisvrouw kan worden. Een ont roerende, maar vooral ook geestige film over de universele thema's als geboorte, dood en moederschap. HENK VERHAEREN EGMOND - Zondag 4 april start vanaf 14.00 uur in Hoeve Overslot een expositie voor Stichting Veldwerk. Er zullen schilderijen te koop zijn van Kunstenaars uit Nepal, België en Nederland die hun werk geschonken hebben aan de stichting Veldwerk. Deze stichting zet zich in voor kans arme vrouwen en kinderen in Nepal. In oktober 2009 heeft Veldwerk het eco-dorp Hamro Gaun in de Shanku vallei geopend. Meer informatie hierover is te vinden op de website www.stichting-veldwerk.nl. Bij ver koop van de schilderijen gaat de gehele opbrengst naar de stichting Veldwerk. Kunstenaars die hun werk beschikbaar hebben gesteld zijn onder andere Lida Abbenes, Ees Groot, Hilde Belleman, Judith Broersen, Irena en Fred Valkering- Simoncic, Briel en uiteraard Aad Kunstenaars die werk aan Veldwerk willen schenken kunnen dit tijdens de openingsuren inbrengen. De expositie is iedere zondag tot en met 25 april van 14.00 tot 17.00 te zien in Hoeve Overslot. HEILOO - Op zaterdag 10 april komen Piet Schouten, Gert-Paul van der Horst en Tom Min in cafe La Strada de songs uit de sixties doen, waar ze op vrijdag 5 maart niet aan toe zijn gekomen. Met enkel gitaar, zang, mondharmonica en drums gaan ze terug naar de kern van de ijzersterke liedjes uit de zestiger jaren. Van easy listening en protest songs tot vrolijke beat en dansbare roek&roll. Dj Hugo Kraakman heeft zich opgeworpen als organisator van een Heilooër evenement met bekende Dj's. Foto: Caroiien Breed voor een mooi kwaliteitshousefeest in Heiloo en heeft zich opgeworpen als organisator van een Heilooër evenement voor 18 plussers, dat plaats zal vinden in oktober 2010 en waarbij bekende Dj's de revue zullen passeren: het Heilectroo Event. Place to be: BukBuk, dat voor deze gelegenheid zal worden omgetoverd tot een echte disco theek. Tendenz wordt ingericht tot loungeruimte compleet met cate ring, waar men ook iets kan eten. Hugo is al ruim een jaar bezig met alle voorbereidingen: „Heiloo wordt steeds groter, maar er is weinig spectaculairs te beleven voor jonge ren vanaf 18 jaar. Grote evenemen ten als Ypestoek behoren al jaren tot het verleden. Maar daar gaat verandering in komen! Heilectroo is een feest, waarbij het publiek voor af zelf kan kiezen, welke Dj's komen optreden. Via de website, gespons ord en ontworpen door webdesig ner Peter Koster, kun je jouw voor keur aangeven, wie er achter de draaitafel zullen plaatsnemen; met keuze uit bekende artiesten als Erick E, Dj Chuekie, Gregor Salto, Sidney Samson et cetera. Grote namen dus!" Twee Dj's, waarvan één met de meeste voorkeurstemmen, worden uiteindelijk geboekt. Stemmen kan nog tot juli. Hugo vervolgt: „Voor de financiering van het evenement heb ik het afgelopen jaar veel bedrijven benaderd voor sponso ring. Ruim twintig bedrijven hebben inmiddels hun medewerking toege zegd. Welke bedrijven dit zijn, kan men terugvinden op al het promo tiemateriaal, speciaal ontworpen door mijn zwager, Jasper van der Werf. Het overige deel van de finan ciering wordt uit de kaartverkoop gehaald. Door de kleinschalige opzet is het raadzaam er snel bij te zijn voor kaarten." Meer informatie over Heilectroo en/of sponsoring ervan: www.heilectroo.nl. t HEILOO - Van donderdag 8 tot en met zondag 11 april exposeren Jenny Bikker-Breugem en Mirjam Bikker samen in de Witte Kerk. Jenny toont onder andere aquarellen met als inspiratiebron de natuur in de zomer, bij mist, of zomaar een vlucht ganzen in de winter. Daarnaast ook speelse composities in gouache, acryl of gemengde techniek. Mirjam vindt haar inspiratie voor haar foto's in het spel van licht en schaduw, ritmes en structuren bijvoorbeeld langs de kustlijn met vaak bijzondere details en verras sende abstracte impressies. De openingstijden zijn op 8 en 9 april van 10.30 tot 18.00, op zaterdag 10 april van 10.00 tot 20.00 en op zondag 11 april van 13.00 tot 17.30 uur. Aangeleverde foto HEILOO - In het programma van De Vrienden van De Beun is het weer tijd voor cabaret. Op 8 april treedt Droog Brood op met zijn al alom geprezen voorstel ling 'Een frisse wind'. Bas Hoeflaak en Peter de Witte zijn al meermalen genomineerd voor een cabaretprijs. Hun absurdistische cabaret van Droog Brood sluit uitstekend aan bij de tijdsgeest en is ook in techni sche zin erg goed. De snel op elkaar volgende scènes gaan bijna moeite loos in elkaar over en zelfs de stiltes die vallen, zijn spannend. Een frisse wind is in november in première gegaan en trekt sindsdien volle zalen. Ook in De Beun is de belang stelling groot. Laatste kaarten kan men reserveren via www.vrienden- vandebeun.nl of zijn te verkrijgen aan de kassa van het theater, 's mid dags tussen 13.30 en 17.00 uur. HEILOO - Zijn hart ligt bij muziek, met name bij dance- en housemuziek. Negen jaar gele den is Heilooër Hugo Kraakman begonnen als professioneel Dj, waarvan enkele jaren fulltime met optredens in binnen- en buitenland. Hugo vindt het de hoogste tijd Heerenweg 67-69,1851 KL Heiloo naast Winkelhof 't Loo, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-mail: info.deutekom@libris.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 9