De Spaanse (wijn) Ontdekking Moederdagactie Pedicure Schoonheidcentrum Scouts komen langs de deuren voor lege flessen Nieuwe generatie Bukbukkers staat op 12 INGEZONDEN MEDEDELING DIERENBESCHERMING KERK DIENSTEN ANBO koffie-uurtje Open Atelierdagen Lucia Admiraal Bovendien leer je bij Buk Buk veel nieuwe mensen kennen l 4 APRIL 2010 UITKIJKPOST HEILOO - Een wijnboer in je winkel komt niet elke dag voor en daarom is cadeauwinkel De Ontdekking, er trots op u te laten kennismaken met Edo van der Horst, topman bij onder andere Bodegas Anadas in Carinena, Spanje. Hij laat u kennismaken met verschillende wijnbedrijven, deel uitma kend van de Axial Groep, uit verschillende wijnstreken van noord Spanje. Mondiaal gezien is Axial een zeer gerespecteerd bedrijf waarvan de wijnen geschonken worden in menig sterren restaurant. Wellicht heeft u er al eerder van geproefd, maar met de uitleg en de nieuwe wijnen die hij meebrengt zal het een uitge lezen moment zijn om uw kennis van de betere Spaanse wijnen uit te breiden. Op zaterdag 17 april van 13.00 tot 17.00 uur kunt u al uw vragen stellen die u van wijn al had willen weten. Het is een doorlopen de proeverij en er zijn geen kosten aan ver bonden. Aan bod komen zijn witte, rosé en rode wijnen met een winkelprijs vanaf 4,95 tot 15,- met een uitschieter van meer dan 40,-. Om het voor u onweer staanbaar aantrekkelijk te maken, profi teert u deze middag van een ongehoorde korting op deze wijnen, en met de komen de zomer in het verschiet, is het niet onver standig hiermee uw voordeel te doen! Laat deze unieke kans niet voorbij gaan! Lijkt het u leuk deze middag even binnen te komen, laat het De Ontdekking, liefst per mail. De Ontdekking, Stationsweg 74, tel. 072-5333308 Heiloo, e-mail: wijn@ de-ontdekking.eu. HEILOO - In het Pedicurecentrum Heiloo worden niet alleen pedicurebe handelingen gegeven maar ook sehoonheidsbehandelingen. Het centrum gaat inmiddels het zesde jaar in na de overname door Trudy. Marit is inmiddels haar steun en toeverlaat en het centrum wordt dagelijks druk bezocht voor zowel pedicuren als sehoonheidsbehandelingen. Daarom geeft het centrum met moederdag als u een gecombineerde gezichtsbehandeling met pedicurebehandeling neemt, 10% korting. Bovendien geeft Het Pedicure Schoonheidcentrum de gehele maand april en mei 10% korting op de verkoop van de Maria Galland producten en tevens op de producten van Gernètie International om kennis te maken met deze productlijn. De producten van Maria Galland zijn terug van weggeweest (werd voorheen verkocht in salon van Marian Zonneveld) op veler verzoek. De lente begint en dus schaft het Pedicure Schoonheidscentrum Heiloo een nieuwe professionele zonnebank aan, waar u met een gerust hart van kunt genieten en met een voorjaarskleur voelt u zich weer prettiger. Aanbieding in april: bij een tien rittenzonnekaart a 43,50 twee keer extra gratis zonnen. Het adres is Pedicure Schoonheidscentrum Heiloo, Marienstein 178A (voorheen Hofdijksehool) tel. 072-5333033/ 06- 53269152, www.pedicurecentrumheiloonl. HEILOO - 'Voor al uw lege fles sen kunnen wij in Roermond naar alle scoutinglessen'. Onder dit motto gaan de Scouts (11 tot 14 jaar) van scouting Rurik de komende weken op vrijdag avond en zaterdag langs de deu ren om lege statiegeldflessen in te zamelen. Dit jaar staat er een uniek zomer kamp op onze scouts te wachten. Scouting bestaat dit jaar honderd jaar in en daarom wordt er een groots zomerkamp, of jamboree zoals dat bij scouting heet,gehou den in Roermond, de JUBJAM. Op dit kamp zullen 18.000 scouts uit binnen- en buitenland bij elkaar komen en het 100-jarig jubileum samen met elkaar vieren. Om de kosten voor dit grote evenement voor de Scouts te drukken start scouting Rurik met de inzameling van lege statiegeldflessen. Op vrij dag 16 april en zaterdag 24 april zullen de scouts langs de deur gaan in Ypestein en het daar aangren zend gebied ten oosten van het spoor. Als u niet in een van deze Dierenbescherming, afd. Alkmaar e.o. De Loet 5, Heiloo, tel. 5150071, e-mail: info@dierenbe- schermingnhn.nl, www.dierenbescher- mingnhn.nl. Vogelopvang De Strandloper: 0226- 343495 Landelijk Meidnummer Dierenmishandeling, tel. 0900- 2021210 (E 0,10/min). Stichting Knaagdierencentrum Heiloo De Loet 3, tel. 5090234, e- mail: info@knaagdierencentrum.nl, internet: www.knaagdierencentrum.nl Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Dierentehuis Alkmaar e.o. Bergerweg 185, Alkmaar, tel. 5114861, fax 5124732. Geopend: ma t/m vr 14.00-17.00 uur, za 12.00-16.00 uur. E-mail: asielalk@xs4all.nl, internet: www.dierentehuisalkmaar.nl Kids for Animals, 072-5336180 Stichting Vissenbescherming, A.J. Dekker, tel. 5332879, e-mail: info@vissenbescherming.nl, internet: www.vissenbescherming.nl Dierenambulance Noord- Kennemerland Alexander Flemingstraat 35, Alkmaar, tel. 5150085, fax 5152701. Alarm nummer: tel. 5150173 (24-uurs- dienst) Dierenbescherming meidnummer misstanden jacht: 072-5323411 Vermist Lapjespoes, oranje zwart bruin, grote witte bef en 4 witte pootjes, 1 jr, Spinner, De Boog Heiloo. Goed tehuis gezocht voor Gijs, een gec, cyperse kater van 3 jr. Graag een plekje zonder andere die ren, maar met een tuin. Gijs is lief voor kinderen en kan ook goed alleen zijn. Informatie vermiste en gevonden dieren: Heiloo, Limmen en Akersloot: Hella Dekker: 072-5332879. Castricum: Ria Dol, 0251-658504. Protestantse Gemeente Heiloo, Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: voorganger ds WE Koelee uit Alkmaar. Protestantse Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur ds. Nicolai. GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur Eucharistieviering pastoor Th. de Haan, mmv de Zanggroep olv Leonie Hennekens en orgel Jan Bruin. Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met Die Schaeckesinghers (reünie), voorganger Helsloot. Zondag 10.00 uur: Viering van de Eerste Communie, voorganger H. Helsloot. OL Vrouw ter Nood www.onzelievevrouwternood.nl, tel. 072-5051288. Zondag 09.00 uur Gelezen Eucharistieviering, 10.30 uur Eucharistieviering, voorganger Pater Victor Demiancuz, koor Ubi Caritas, 15.00 uur Lof. Maandag 12.00 uur Eucharistieviering, dinsdag 12.00 uur Eucharistieviering, woensdag 09.00 uur Eucharistieviering, donderdag 12.00 uur Eucharistieviering. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: Woord- en Communieviering met Jambo koor, voorganger pastor J. Oiling. Zondag 10.00 uur: Eucharistieviering met Kinderkoor, viering en toediening van de Eerste H. Communie, voorgan gers pastor J. Veldt en pastor J. Oiling. Evangelie Gemeente Heiloo Elke zondag 10.00 uur aan Het Veld 1, Heiloo. Voor kinderen is er een aparte dienst. Info: 06-14121138. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Info: 072- 5325720. Kerkdiensten Egmond Sint Adelbert Egmond-Binnen Zaterdag 19.15 uur: Eucharistieviering. OLV Onbevl. Ontvangen Egm. Zee Zondag 10.00 uur Communieviering met St. Caecilia. H. Marg. Maria Alacoque Egm. Hoef Zondag 10.00 uur Eucharistieviering met Kinderkoor, Eerste H. Communie. H.Agnes Egmond aan Zee Geen opgave ontvangen. Protestanse Gemeente Egmond Egmond aan Zee, zondag 10.00 uur: voorganger ds R.J. Bakker. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger Folko van Starkenburg. Tevens zon dagsschool. Gebouw Mare Nostrom, Arubastraat 2, Alkmaar, 072-7510700/ www.ekvriendschap.nl. St. Jacobus de Meerdere Akersloot Geen opgave ontvangen. Protestantse Gemeente Uitgeest- Akersloot Zondag 10.00 uur Castricummerweg Uitgeest, voorganger ds. G.J. van Aller. HEILOO - Op dinsdag 20 april, van 11.00 tot 12.00 uur, houdt de ANBO afdeling Heiloo een koffie-uurtje bij Brasserie Wildschut, Stationsweg 82. Heeft u een goed idee en wilt u de ANBO helpen of steunen? Of heeft u vragen? Men hoort dit graag van u. gebieden woont of de Scouts gemist heeft kunt u ook op vrijdagavond flessen aanleveren bij het clubge bouw aan de Kistemaker. HEILOO - Zaterdag 17 april en zondag 18 april zijn de deuren van Glasatelier Lucia Admiraal geopend voor bezoekers. Met het voorjaar én een nieuw expositie seizoen voor de boeg is dit het ideale moment voor een uitgebreide atelier-expositie. Nu kunt u zien dat het werken met glas in de loop van jaren voor deze kun stenaar steeds nieuwe uitdagingen weet te geven. Lucia Admiraal, binnen en buiten Heiloo een bekend gezicht, weet telkens weer nieuwe verrassende kunstwerken te maken met glas. Na deze start van het expositieseizoen is haar werk te zien tijdens de Kunst-6-daagse in Heiloo. Zaterdag 17 april en zondag 18 april van 13.00 tot 17.00 uur Glasatelier Lucia Admiraal, Pastoor van Muijenweg 98 in Heiloo. HEILOO - Buk Buk heeft in haar veertigjarig bestaan als regionaal bekend poppodium gouden tijden gekend, met optredens van bekende artiesten en steengoede bands, het succesvolle popfestival Bukpop en legendarische avon den zoals de fameuze jamses sions. De nieuwe generatie Buk Bukkers wil tijden van weleer doen herleven met leuke feesten, veel livemuziek en een brede programmering, gericht op iedereen vanaf 16 jaar en 'much older'. Er zijn al goed lopen de themafeesten, zoals Music Talkin op iedere eerste en derde vrijdag van de maand. Of GuruZ, waar loka le dj's elke vierde vrijdag van de maand ook andere housetalenten de kans bieden de tent plat te draaien. In Live Lokaal (eerstvolgende editie op 24 april met Jude, Against all Odds, The Loss en Cellphyll) treden regionale bands op. Het is natuur lijk zaak de website regelmatig te bezoeken, want er zijn nog veel meer vetgave party's op komst. Het offensief richting een breed publiek komt voort uit het enthousiasme van de ruim 25 vrijwilligers, die zich hiervoor volop inzetten. Een kleine greep uit het arsenaal: Tim van Furstenburg, in het dagelijks leven student, zorgt voor de programme ring. „Het mooie is datje hier kunt leren hoe je iets vanaf het begin organiseert. Bovendien leer je bij Buk Buk veel nieuwe mensen ken nen." Ook Marleen Heijne (student) voelt zich hier thuis. Zij is, net als velen, via vrienden bij Buk Buk beland. Toen Tim eens achter de bar klungelig stond te 'schuimen', schoof ze hem met haar horeea- ervaring pardoes opzij. Inmiddels coördineert zij al weer ruim twee jaar de vrijwilligers. „Het is een gezellige groep jonge ren, waar je al snel nieuwe vrienden opdoet. Nieuwe vrijwilligers zijn zeer welkom, zoals barmedewer- kers, technici voor licht- en geluid en dergelijke. Het staat goed op je CV' Anke Koenders (havoseholiere) is net nieuw in Bukland, zij draait sinds een paar maanden bardien sten. En Johan Vink uit Haarlem (pr) loopt stage in Buk Buk, maar overweegt zwaar om ook daarna te blijven. Wat je zeker niet mag mis sen op zaterdag 17 april: Paul de Munnik (Aeda en de Munnik) Tribute to Van Morrisson, een unie ke samenstelling van topmuzikan- ten die spelen in bekende Nederlandse bands, zoals Anouk, Doe Maar en Van Dik Hout. De voorverkoop van kaarten bij De Schrijverij is al gestart, dus wees er snel bij! Meer informatie: www.bukbuk.nl. Buk-vrijwilligers Marleen Heijne, Johan Vink, Tim van Furstenburg en Anke Koenders. Foto: Caroiien Breed

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 12