Vier Tios-tumsters naar districtkampioenschap 4 weken lang noodacties bij Keurslagerij Snel! oo 50 50 Geen krant ontvangen? SPORT Spectaculaire noodaanbiedingen! Kip- of varkensschnitzels Diverse ambachtelijke vleeswaren Half-om-half gehakt Rundergehakt Kogelbiefstukken 4 gebraden kippenbouten SNEL, keurslager 21 Oosthonk Hertog Jan Dart Toernooi Kampioenschap Dames Enterij 2! Eerste Heilooër Klaverjasclub gelezen worden HV Meervogels'60 Paastoernooi Op dit moment wordt onze winkel compleet verbouwd. Vanuit onze noodwinkel voorzien wij u graag van smakelijke lekkernijen. En we hebben 4 weken lang spectaculaire acties voor u! Maandag Schnitzeldag 4 stuks Dinsdag Vleeswarendag Per 150 gram Woensdag Gehaktdag Van eigen vee per kilo per kilo Donderdag Biefstukdag Van eigen rundvee 3 stuks Vrijdag uit de grill GRATIS piri-pirisaus Zaterdag Weekend Trio Bakje filet Americain 250 gram metworst+ bakje beenhamsaladi Weekknaller 4 verse runderhamburgers 500 gram kipfilet samen a Kerkweg 18, Limmen Tel. 072-5051263 www.snel.keurslager.nl Bel donderdag tot 15.00 uur 0226-331020 (Rodi Verspreiding bv) UITKIJKPOST 14 APRIL 2010 LIMMEN - Afgelopen zaterdag deden acht turnsters van sport vereniging TIOS uit Limmen mee met de regiokampioen schappen in Amsterdam. Zij hadden zich hiervoor geplaatst tijdens de rayoncompetitie. Als eerste waren Mei-Lin Bakker, Nina Burgering en Han Ying Min aan de beurt. Mei-lin deed mee met de negenjarigen. De balk ging haar niet zo goed af, maar ze maakte het ruimschoots goed met haar vloeroe fening (13.60). Ook de sprong (13.35) en de brug (12.95) gingen goed en zo wist ze zichzelf naar de 16de plaats te turnen. Aangezien de 18 beste turnsters doorstromen naar het districtkampioenschap in Amersfoort, mag Mei-Lin zich daar meten tegen andere turnsters uit andere regio's. Voor Nina en Han Ying was het deelneemsterveld te sterk. Zij eindigden op de 26de en 27de plaats. In de tweede wedstrijd wist weer een Tiosturnster zich naar de finale te turnen. Met een uitste kende score voor brug (13.05) en sprong (13.20) belandde Bente Knijnenberg op de 18de plaats. Daniëlle Dam en Marlu van der Linden lukte het net niet om zich te Mei-Lin Bakker (op de foto in het midden), Maaike en Bente Knijnenberg en Lisa Hoeben gaan in mei naar het districtskampioenschap in Amersfoort. Aangeleverde foto kwalificeren. Daniëlle turnde wel een sterke brugoefening (11.95) en eindigde op de 20ste plaats. Marlu deed het goed op sprong (10.45) en eindigde net één plaatsje onder Daniëlle. In de laatste wedstrijd kwamen twee turnsters aan bod: Maaike Knijnenberg en Lisa Hoeben. Zij hadden al eerder een districtfinale gehaald en ook dit jaar gaan ze door. Deze wordt gehouden op 29 mei in Amersfoort. HEILOO - Op zondag 18 april staat er een darttoernooi op het programma in het Oosthonk. Dit toernooi telt niet mee voor de Oosthonkranking. Om 12.00 uur gaat de zaal open en kan er worden ingegooid. De start staat gepland om 13.00 uur en dan wordt er in poules gedart op de elf dartbanen. Je gooit zo een aantal partijen voordat de kwartfinales in de winnaars en verliezersronde gespeeld worden. De prijzen zijn deze keer voor de helft gesponsord door INBEV Nederland en bestaan uit Hertog Jan Bier, glazen en ook toegang tot de brouwerij in Areen, waar je een rondleiding krijgt door de brouwerij en een drankje na afloop. Als er genoeg interesse is onder de leden van wijkvereniging plan Oost en andere gegadigden dan is de bedoeling om daar met een bus heen te gaan en er een gezellige dag van te maken. Hiervoor kunt u zich opgeven bij Paul Pesser op 072-8505126. De datum en de kosten van het bezoek aan de brouwerij lift nog niet vast, maar dat ligt ook aan het aantal deelnemers en uiteraard de beschik baarheid van vrije zaterdagen in de brouwerij. Het inschrijfgeld bedraagt vier euro per persoon. Kom strijd leveren in het Oosthonk op 18 april. LIMMEN - Vrijdag 9 april werd Dames Enterij 2 ongeslagen kampi oen in de competitie. WMC/'t Raethuys werd met 7-1 verslagen, waarna sponsor Ton en Riet Pater de bloemen kon overhandigen aan de speelsters. In d'Enterij werd nog lang feestgevierd HEILOO - Op 19 april houdt EHK weer een Open Drive. U bent allen, met of zonder partner, welkom in het Open Huis in 't Loo. Bent u een regelmatige bezoeker en u kunt een keer niet, meld dit even bij het onderstaande bestuurslid. Door beperkte ruimte wordt de regel vol is vol gehanteerd. Aanvang is om 19.30 uur en eindigen om 23.00 uur. Inlichtingen bij mevrouw Verhage, tel. 072-5123271 of bij mevrouw R. van Toorn, tel. 072- 5336038. AKERSLOOT - Het was alweer de tweede keer dat HV Meervogels'60 op Tweede paasdag een zaalhandbal toernooi voor Dames teams in sporthal De Lelie organiseerde. Deelnemers waren dit jaar de kampioen van vorig jaar: het tweede damesteam van HCV90, en Tornado, Con Zelo en Meervogels. Het is nu nog een klein toernooi met wedstrijden van dertig minuten. De bedoeling van dit toernooi, dat het nog in de kinderschoenen staat, is dat het gaat groeien tot een groot toernooi met ook junioren en heren teams. Het toernooi van dit jaar was erg spannend, want de teams waren erg aan elkaar gewaagd. HCV startte iets te nonchalant tegen nieuwkomer Con Zelo en ver loor. Con Zelo verloor op zijn beurt weer van Meervogels. Daarna speel de Meervogels gelijk tegen Tornado en won HCV van Meervogels. Dus al met al spannende wedstrij den met als toernooiwinnaar Con Zelo, op de tweede plaats HCV90, op de derde plaats Meervogels'60 en op de vierde plaats Tornado. De organisatoren kunnen terugkijken op een wel geslaagd zaaltoernooi met leuke, spannende en sportieve wedstrijden met goede scheidsrech ters en een terechte winnaar. 1 5 5 a 5 c I CU KEURSLAGER uidwester i 4 Heel

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 21