Biljarttoemooi in 't Loo Word testrijder van Gazelle: Test Win! La Locanda in 'Wie is de Chef' Plusgroep Radboudschool bezoekt Grafisch Buro Bart Dalenberg Open dag De Duif met peutervoorstelling H E I L O O Dubbelexpositie Gezamenlijk uit eten Ontmoetingsmiddag Gezelsehapsbank Klaverjassen/bridgen Vooraankondiging Zomerbeurs Bustocht Beeld en Geluid UITKIJKPOST 14 APRIL 20100 STICHTING WELZIJN HEILOO Trefpunt Abraham du Bois-hof 2 Heiloo tel. 072-5331297 www.welzijnheiloo.nl stichting@welzijnheiloo.nl HEILOO - Zaterdag 10 april is het biljarttoemooi in winkelhof 't Loo afge sloten. Nadat vrijdagavond de eerste ronde werd gespeeld is zaterdag de gehele dag gestreden om de eerste prijs van het 'open biljarttoemooi van Heiloo. De innerlijke mens werd verzorgd door de Herna, brasserie Veldt, kaaswinkel Tromp en slagerij Kees Burger. Uiteindelijk ging Cor de Boer (midden op de foto) er met de titel vandoor. Hij mag zich een jaar lang de kampioen van Heiloo noemen. Cor de Boer won in een spannende finale van Sjaak Hink (rechts) die dit jaar voor het eerst deelnam. De derde prijs was voor Piet de Graaff (links). Het was weer een geweldig succes! HEILOO - Tijdens de actiemaanden april en mei loopt de Gazelle Test Winaetie. Iedereen die tijdens de actieperiode een proefrit maakt op een Gazelle e-bike, kan aan deze actie deelnemen. De actie werkt als volgt: na het maken van een proefrit krijgt u een aetiekaart mee. Met deze actiecode gaat u naar de website www.wordtestrijder.nl om uw ervaring met de proef rit achter te laten. Daarbij wordt gevraagd naar de actiecode. Na het invul len van het testverslag maakt u kans op verschillende prijzen: elke week kans op een van de 25 sauna-arrangementen van de Veluwse Bron; elke week kans op een fietsvakantie, in samenwerking met Cyeletours en Kras.nl; aan het eind van de actieperiode wordt de hoofdprijs weggegeven: een Gazelle Orange Innergy! U kunt al vanaf nu uw ervaringen schrijven op de site. Deze zullen vanaf volgende week online getoond worden. Meer informatie vindt u ook op www.bosmantweewielers.nl. HEILOO - Op woensdag 21 april houdt Basisschool de Duif een Open Dag. Om 10.30 uur wordt gestart met een gezellige peutervoorstelling die wordt gepresenteerd door de leerlingen van groep 1/2. Daarna is er gele genheid om de school te bekijken en te praten met directeur Nel de Vries. Zie voor meer informatie de advertentie elders in deze krant of www.duif-tabijn.nl. Basisschool de Duif, Mariënstein 180, 1852 SN Heiloo. HEILOO - Vorige week was de chef-kok van restaurant La Locanda te bewonderen in het tv-kookprogramma 'Wie is de Chef' van RTL 5, waarin drie amateurkoks, die het niveau van de thuiskeuken overstijgen, het opnemen tegen één profes sionele chef-kok. De kookkunsten van alle vier moeten kijkers in verwarring bren gen in hun zoektocht naar de echte chef, die zich in deze aflevering voordeed als filiaalmanager van een pizzakoerierbedrijf. Op dinsdag avond was het de kookbeurt aan de chef-kok van La Locanda; we noe men hem in het kader van de prijs vraag, zie achterste pagina van deze krant, voor het gemak miss/mister X. De gasten werden bij het voorge recht verrast met een tartaar van tonijn met een spaghetti van zoetzu re komkommer en een stroopje van kikoman en oestersaus. Gevolgd door het hoofdgerecht: gebraden ossenhaas met huisgemaakte pap- pardelle en een sausje van padden stoelen met een vleugje truffel. Het viertal deed zich tot slot te goed aan pannaeotta, bereid met vanilla citroen, rozemarijn en sinaasappel, vergezeld van druiven in laurier en seehuanpepersiroop. Onder het genot van deze heerlijke gerechten, die toch ook een beetje moesten verhullen wie de eigenlijke chef was, werd de chef-kok het hemd van het lijf gevraagd door de mede kandidaten. „Om gek van te wor- HEILOO - Dinsdag 13 april bezocht de plusgroep van de Radboudschool Grafisch Buro Bart Dalenberg. De plusgroep bestaat uit een groepje leerlingen, die meer uit daging aankunnen dan het gangbare lesmateriaal van de school. Bart is bezig met het restylen van het nieu we logo voor de Radboudschool en het leek juf Melanie leuk om een thema-onderwerp te maken van hoe zoiets nu in zijn werk gaat. In het kader daarvan heeft Bart onlangs een presentatie op school gehouden en leerling Melle van de plusgroep opperde het idee om zelf een logo te maken voor de plusgroep. De leer lingen zijn enthousiast aan de slag gegaan en hebben hun ideeën aan geleverd. Met al dit materiaal zal Bart op de computer een prachtig logo voor de plusgroep ontwerpen, dat binnenkort op de website van de Radboudschool te zien zal zijn. De Radboudschool was te gast bij Bart Dalenberg. Foto: Caroiien Breed den", aldus een benauwd lachende miss/mister X op tv. „Waar kom je vandaan, wat is je opleiding, waar werk je dan?" Openhartig vertelde de chef-kok over zijn/haar jeugd en de daarbij horende smaakherinne- ringen. Het dragen van veel ringen tijdens het koken bracht de nieuws gierige gasten een beetje van hun stuk. „Dat zou een echte chef-kok nooit doen", aldus Marlies. Vanaf maandag 12 april kunnen gasten van La Locanda genieten van het 3- gangemnenu, zoals gekookt in het programma (a 26,95). Bovendien kan men raden, wie van de aanwezi ge medewerk(st)ers in het tv-pro- gramma 'Wie is de Chef' te zien was; is het Wouter, Jelle, Yassine, Fernando, Anouk, Rienske, Wensdley of toch misschien Kevin? Elk goed antwoord wordt beloond met een lunehwaardebon. Want vanaf 1 mei is La Locanda dagelijks ook overdag vanaf 11.00 uur geo pend en kan men hier een heerlijke lunch genieten. Meer informatie: www.lalocanda.nl. Weet u wie de chef is in het team van La Locanda? Foto: Caroiien Breed Van 1 april tot 12 mei exposeren Geert Kortleve en Caroline Roukema hun schilderijen. In de vitrine kunt u gedurende dezelfde periode nieuw werk zien van Ria de Ruiter. Woensdag 21 april kunt u met de eetgroep van de Gezelsehapsbank in een gezellige sfeer dineren in de Hof van Sonoy te Alkmaar, aanvang 17.30 uur. Heeft u zin in een lekker drie-gangen maaltijd voor slechts 15,- dan kunt u zich opgeven bij de receptie van het Trefpunt Heiloo of via tel 072-5331297. Donderdagmiddag 22 april aan vang 13.30 uur organiseert De Gezelsehapsbank een geweldige middag voor iedereen die van film, humor en muziek houdt. De Gezelsehapsbank brengt mensen met elkaar in contact die samen op vriendschappelijke basis wat met elkaar willen ondernemen. Voor meer informatie kunt u bellen met Claudia Spit. Entree leden 2,-; belangstellenden 3,-, inclusief kopje koffie en/of thee. Zondag 25 april en 2 mei bent u weer welkom in het zondagmiddag café in het Trefpunt Heiloo. U kunt er onder ander vrij klaverjassen, biljarten, bridgen, sjoelen, rummy- eubben en gratis internetten onder het genot van een kopje koffie/thee. Er zijn vele mogelijkheden met name speciaal voor mensen, die alleen zijn op de zondagmiddag. Entree Zondagmiddagcafé 1,-. Geopend van 13.30 tot 16.30 uur. Hebt u geen vervoer, bel dan tel. 5331297 van ma. t/rn vr. 09.30 tot 11.30 uur. De buurtbus haalt u gra tis van huis op en brengt u weer terug. Dit geldt echter alleen voor inwoners van Heiloo. Donderdag 3 juni is het Trefpunt veranderd in zomerse sferen. U kunt genieten van allerlei heerlijke hapjes, kleine workshops en uiteraard is er volop gelegenheid om nieuwe vriendschappen en con tacten op te bouwen. Meer informa tie volgt later. Zondag 18 juli kunt u naar het Gooi met bezoek aan het Nederlands Instituut Beeld en Geluid Hilversum. In dit moderne gebouw, dat momenteel veel in de belangstelling staat, krijgen we een rondleiding van drie kwartier. Tijdens deze rondleiding krijgt u een indruk van de gigantische omvang van de nationale televisie- en audio-archieven, die je letterlijk ziet liggen in een canyon van 16 meter diep. Ook hoort u op welke manier deze schatkamer, die maar liefst 700.000 uur aan beeld en geluid omvat wordt gebruikt en hoe het materiaal wordt bewaard voor de toekomst. Na deze kennismaking neemt een filmpresentatie van ook drie kwartier u mee op een vlucht door unieke beelden uit het archief over de omroepgesehiedenis van Nederland. U krijgt antwoord op vragen als: wanneer was de eerste muzikale radio-uitzending? Hoe kwamen uitzendingen destijds tot stand? Hoe en wanneer zijn de omroepen ontstaan? Hoe verliep de opkomst van de televisie, wat is de invloed van de commercie enz. enz. Deze presentatie wordt gelardeerd met leuke anekdotes en wetens waardigheden Na afloop volgt nog een korte rondrit door het Gooi. Prijs: 24,75 inel. koffie/thee en tv-gebakje, rondleiding, filmpresen tatie. Vertrek om 12.30 uur vanaf het Trefpunt Heiloo. Retour Heiloo 18.00 uur. U kunt uw rollator mee nemen, want tijdens de rondleiding moeten we lopen. Uiteraard zijn er liften aanwezig. Wilt u bij boeking even doorgeven of u een rollator meeneemt? Reserveren via 5331297.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 7