Bijzonder concert Milleniumkoor in Heiloo H E I L O O Ambitie, adviezen voor ondernemers DEUTEKOM 11 Corso Bioscoop BOEK VAN DE WEEK Ambitie, adviezen voor ondernemers door Annemarie van Gaal door Annemarie van Gaal voor 14,95 Millennium 3: Gerechtigheid Egmonder toont houten beelden in Limmen Voorjaarsconcert in teken van wereldmuziek Het koor zal zich honderd procent inzetten om een waardig concert te geven Van Morrisson Tribute in de Buk UITKIJKPOST 21 APRIL 2010 Je hebt een eigen bedrijf of je wilt een bedrijf starten, hoe doe je dat? Wat komt er bij kijken, wat zijn de valkuilen, de kansen en de bedreigin gen? Annemarie van Gaal heeft alles meegemaakt, de ups en de downs, en weet als geen ander hoe je een bedrijf opzet en runt. Ambitie is een boek over enthousiast en innovatief ondernemerschap. Het staat boorde vol praktische adviezen en leert je hoe je moet omgaan met bijvoor beeld banken, de belastingdienst of boze klanten. Annemarie van Gaal is een crack op financieel gebied. Ze schopte het van alleenstaande moe der tot een succesvolle ondernemer, eerst in Rusland en vervolgens in Amsterdam als investeerder, beleg ger in vastgoed en eigenaar van tijd- schriftenuitgeverij. Ze werkte mee aan financiële programma's als Dragons Den en is momenteel te zien als financieel deskundige in pro gramma Een dubbeltje op zijn kant. Een duistere setting, een verplet terend goed geconstrueerd plot en twee bijzonder sterke hoofdperso nages: Millennum 3: gerechtigheid is een uitermate sterke verfilming van het derde deel van de Millennium-trilogie, waarin alle lij nen op fascinerende wijze samen komen. Nadat Lisbeth Salander een levensbedreigende aanslag heeft overleefd, wordt ze in kritieke toe stand naar het ziekenhuis gebracht, evenals de man die verantwoorde lijk is voor haar duistere, pijnlijke verleden: Alexander Zalaehenko. Salander wordt gezocht voor moord en door de media is ze neer gezet als een psychopaat, moorde naar en satanist. Alleen Blomkwist is overtuigd van haar onschuld. Hij ontdekt de relatie tussen de vrou wenhandel, het verleden van Salander en de Zweedse veilig heidsdienst en wil daarover in zijn blad Millennium publiceren. Vooalsnog vertrouwt Salander nie mand en zeker Blomkwist niet, die haar als enige veel te goed kent. Uiteindelijk moet ze voor de recht bank verschijnen. Zal het recht zegevieren? HEILOO - Het inmiddels befaamde Millenium Mannenkoor uit Zeist geeft op zaterdag 24 april in de Willibrord een zeer gevarieerd concert. Het koor viert dit jaar haar 12,5 jarig jubileum, is dus nog een 'jong' koor, maar heeft al grote internatio nale erkenning gekregen. Het maakte al diverse concerttournees naar Amerika en Canada en werd daar gewaardeerd als 'a sweet treat from the Netherlands' (een zoete verrassing uit Nederland). Het koor behaalde op het wereldberoemde internationale Petreben Koorfestival te Praag, met deelname van meer dan tachtig koren uit de gehele wereld, een bronzen medaille, het zong in Berlijn en Garmiseh Partenkirehen, gaf diverse uitver kochte concerten in Vredenburg te Utrecht, het Concertgebouw te HEILOO - Op zaterdagavond 24 april geven Muziekvereniging Eensgezindheid en het koor The Fifty Singers vanaf 20.00 uur een avondvullend voorjaarsconcert in de grote zaal van de Ter Coulsterkerk aan de Holleweg 111 te Heiloo. Onder leiding van Jan Schut en Lonneke Lute zal er een gezamenlijk programma wor den gebracht dat volledig in het teken staat van de wereldmuziek. Dit concert zal een mooie promo tieactiviteit zijn voor de plaatse lijke Heilooër muziekverenigin gen en zal het aanwezige publiek zeker inspireren. De muziekvere niging en het koor zullen non stop een aantal aantrekkelijke compilaties en arrangementen van songs en tunes uit de hele wereld vertolken. De muziek welke door het orkest gespeeld wordt komt uit onder andere de 1 an de nAve re 1 dde 1 e n Singapore (Postcard from Singapore), Hongarije (Anitsehka), FYankrijk (Cent Mille Chansons)Brazilië (Copaeabana), Oost-Europa (Hora)Africa (Out of Africa), Noorwegen (Fhirytale) en Italië (Gabriel's Oboe). Ook maakt het orkest een muzikaal uitstapje van moeder aarde (Earth Song) rich ting de maan (Fly me to the Moon). Het koor zal muzikale uit stapjes maken naar onder andere de landen riekenland (Weisse rosen aus Athen), Amerika (Conquest of Paradise) en Spanje (Una paloma blanea). Kaarten voor dit concert 7,50 (kinde ren <12 jaar gratis) zijn op 24 april te verkrijgen vanaf 19.00 uur aan de zaal van de Ter Coulsterkerk aan de holleweg 111 te Heiloo. Reserveren zijn nu al mogelijk via reserveringen© mv-eensgezind- heid.nl of via tel 072-5334851. HEILOO - Zaterdag vond het bijzonder muzikale project Tribute to Van Morrison plaats in de Buk Buk. De grote hits als Gloria, Brown Eyed Girl en Have I Told You Lately werden gespeeld op deze avond, met een unieke samenstelling van de top van Nederlandse muzikanten die onder andere spe len bij Van Dik Hout, Anouk en Doe Maar onder de vleugels van Prof Nomad (Bartel Bartels). Dit pro ject, dat Bartel Bartels (Professor Nomad) heeft opgezet met Paul de Munnik, speelt alleen in april dit jaar in de zalen. Het was dan ook vrij uniek dat ook het podum van de Buk werd aangedaan, dat met een uitverkochte zaal een mooie avond beleefde. Foto: Ricardo Marcker Amsterdam en kreeg in eigen land op tal van plaatsen grote waarde ring en werd geroemd om haar aparte stijl en boeiende repertoire. Met het gekozen repertoire probeert het Millenium Mannenkoor zich te onderscheiden van het algemeen gangbare en ook deze avond zal het een 'mix' geven hetgeen in de afge lopen jaren op diverse podia is uit gevoerd. Het zal zich honderd procent inzetten Heiloo een waardig concert te geven. De akoestiek in de prachtige Willibrord Kapel zal daar aan zeker meewerken. Koorlid Anseo de Gier uit Heiloo zingt deze keer een 'thuiseoneert' en is er trots op 'zijn' koor aan zijn eigen dorp te kunnen presenteren. De entreekaarten, 10,- (inclu sief consumptie), zijn te verkrijgen bij boekhandel Deutekom en de Schrijverij, per e-mail adegier@quicknet.nl, telefonisch via tel. 072-5333048 en bij de ingang van de Kapel. De Kapel is geopend vanaf 19.30 uur en het concert begint om 20.00 uur. REGIO - Jos Apeldoorn uit Egmond Binnen maakt houten beel den met een prachtige glans waardoor deze een verhoogde aai baarheid krijgen. In de showroom van Ten Dam Parket laat Jos Apeldoorn enkele houten beelden zien, deze zijn te bezichtigen tijdens de openingsuren. Jos is opgegroeid in de timmerwerk plaats van zijn vader waar hij als kind al experimenteerde met hout. Ook maakt hij deel uit van Schildersgenootschap Hallem uit Egmond. WWW.hallem.nl. Aangeleverde foto Heerenweg 67-69,1851 KL Heiloo naast Winkelhof 't Loo, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-mail: info.deutekom@libris.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 11