contact Geen verlof buiten de schoolvakanties HEILOO 13 GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Openingstijden Raad en (raads)commissies Werk in uitvoering Evenementen Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST 21 APRIL 2010 Ouders mogen hun kinderen niet thuis houden buiten de schoolvakanties. Wanneer de directeur en/of de ouders zich niet houden aan de leerplichtwet is dit strafbaar. Als ouders zonder toestemming toch met hun kinderen op vakantie gaan, is de schooldirecteur verplicht om dit door te geven aan de leerplichtambtenaar van de gemeente Heiloo. De melding leidt tot een waarschuwing en eventueel een proces-verbaal. De schooldirecteur kan eenmaal per schooljaar, voor ten hoog ste tien schooldagen, toestemming geven voor extra vakantie. Als de directeur eenmaal vakantieverlof heeft toegekend, dan vervalt automatisch het recht op een tweede aanvraag voor vakantieverlof. De extra verlofdagen mogen niet in de eerste twee weken van het schooljaar vallen. Vakantieverlof voor meer dan tien dagen wordt niet toegestaan. Ouders moeten een aanvraag voor verlof buiten de school vakanties zes tot acht weken van tevoren indienen bij de directeur. Hierbij moet een werkgeversverklaring worden bijgevoegd, waaruit de specifieke aard van beroep blijkt. Het formulier voor een verlofaanvraag kunt u bij de directeur van de school krijgen. Raadpleeg voor de termijnen van de aan vraag de schoolgids van uw school. Uitzondering Er is één uitzondering aangegeven in de leerplichtwet. Alleen wanneer het door de specifieke aard van beroep van één van de ouders niet mogelijk is om tijdens de schoolvakanties een gezinsvakantie van twee weken te hebben. Er wordt geen verlof toegekend vanwege organisatorische problemen in een bedrijf van een ouder. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw M. Krol, leerplichtambtenaar, telefoonnummer 072 535 66 83. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 12.00 uur Welstandscommissie De volgende vergadering van de Welstandscommissie vindt plaats op maandag 26 april. De vergade ring begint om 14.00 uur in kamer 008 van het gemeentehuis, ingang Raadhuisplein 1. Bouwplannen, die daarvoor in aanmerking komen, wor den voorafgaand aan de middagver gadering in mandaat behandeld. Wie bij een vergadering van de commissie aanwezig wil zijn, kan een afspraak maken met de secretaris van de Welstandscommissie, de heer F. Goedhart, telefoonnummer 072 535 67 37. De vergaderingen van de Welstandscommissie zijn openbaar. Belangstellenden kunnen de verga dering van de Welstandscommissie bijwonen op de publieke tribune. Op verzoek kan de vergadering om per soonlijke of andere bijzondere redenen besloten worden gehouden. Alleen de planindiener en/of de ontwerper kan op afspraak een toelichting geven tij dens de vergadering, waarin het plan wordt behandeld. De notulen zijn ook openbaar en worden na goedkeuring in de volgende vergadering op internet gezet. Definitieve agenda De definitieve agenda staat vanaf vrijdagmiddag 23 april op de website www.heiloo.nl bij de rubriek Bestuur en organisatie Agenda's en verga derstukken. De agenda ligt ook vanaf maandag 26 april tussen 08.00 en 12.30 uur in het gemeentehuis ter inzage bij de balie Bouwen en Wonen en de receptie. Er is een aparte agenda voor de bouwaanvragen, die de commissie 's ochtends in mandaat behandelt. Meer informatie Voor meer informatie kunt u terecht bij een medewerker van de balie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Verleende spandoekvergunning Burgemeester en wethouders heb ben een vergunning verleend aan de Stichting Vrienden van Sighet voor het ophangen van vier spandoeken op aangewezen plaatsen in Heiloo. Als u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van de spandoek vergunning, dan kunt u hiertegen een bezwaarschrift indienen bij burgemees ter en wethouders. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer R. Scheffer van de afdeling Ingenieursbureau, telefoonnummer 072 535 67 62. 12 april tot en met 7 mei: asfaltonderhoud In de periode van 12 april tot en met 7 mei voeren wij op verschillende plaatsen in Heiloo asfaltwerkzaam- heden uit. Het gaat in deze periode vooral om grote onderhoudsmaat- regelen voor de rijbanen van de Kennemerstraatweg, de Kanaalweg en Belieslaan. Voor de volgende asfal- twerkzaamheden verwachten wij hinder en vertraging voor het verkeer: Kennemerstraatweg: 3 tot en met 7 mei Voor het GGZ-terrein, op de Kennemerstraatweg ter hoogte van huisnummer 225 tot en met 249, wordt de oostelijke rijbaan afgesloten voor autoverkeer. De volledige asfaltcon- structie van dit gedeelte van de rijbaan wordt vervangen. Gevolgen werkzaamheden Wij verwachten op deze locatie en op de kruising met de Stationsweg/ Kanaalweg hinder en vertraging voor het autoverkeer. Met een tijdelijke verkeersregelinstallatie wordt het auto verkeer over een rijstrook langs de werkzaamheden geleid. Wij vragen u als dat mogelijk is een andere route te nemen. Voor fietsers en voetgangers verwachten wij geen hinder. De werk zaamheden duren ongeveer een week. Kanaalweg: 27 tot en met 29 april Op de Kanaalweg, tussen de Kanaaldijk (Akersloot) en de kruising met de Rosendaal, wordt grootschalig onderhoud aan het asfalt uitgevoerd. Gevolgen werkzaamheden Met behulp van een tijdelijke verkeers regelinstallatie wordt het autoverkeer over een rijstrook langs de werkzaam heden geleid. Als het nodig is zetten wij verkeersregelaars in. Wij verwach ten hinder en vertraging voor het auto verkeer op de Kanaalweg. Wij vragen u als dat mogelijk is een andere route te nemen. Voor fietsers en voetgan gers verwachten wij geen hinder. De werkzaamheden duren ongeveer een week. Belieslaan: 26 tot en met 29 april De Belieslaan wordt, tussen de Westerweg en Het Maalwater, vol ledig afgesloten voor autoverkeer. Tijdens de werkzaamheden wordt het doorgaande verkeer omgeleid via de Kennemerstraatweg - Stationsweg - Zeeweg en in omgekeerde richting. Voor fietsers en voetgangers verwach ten wij geen hinder en stellen daarvoor geen omleiding in. De werkzaamheden duren ongeveer een week. Meer informatie De werkzaamheden worden met borden langs de weg aangekondigd. Voor meer informatie kunt u kijken op www.nhbereikbaar.nl of contact opnemen met de heer D. Westerink, telefoonnummer 072 535 67 67 of de heer R. Scheffer, telefoonnummer 072 535 67 62, afdeling Ingenieursbureau.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 13