Heiloocontact Te koop: bouwkavels plan Het Maalwater Belangrijke nummers Bouwen en wonen vervolg Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. UITKIJKPOST 21 APRIL 2010 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo spoedgevallen alarmnummer 112 zonder spoed Brandweer 072 564 44 44 Politie 0900 8844 De genoemde bouw- en sloopplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Vanaf donderdag 22 april ligt het voor ontwerpbestemmingsplan Zuidoost gedurende zes weken ter inzage in het gemeentehuis en in de biblio theek Heiloo. In deze periode kunnen inspraakreacties worden ingediend bij burgemeester en wethouders. Op maandag 26 april organiseren wij een inloopavond. Inhoud van het voorontwerpbestem mingsplan Zuidoost Het plangebied van Zuidoost heeft betrekking op het deel van de dorps kern ten zuiden van de Kanaalweg en ten oosten van de Kennemerstraatweg, plus de bebouwing grenzend aan het terrein van de voormalige Campina- fabriek. Voor het terrein van de voor malige Campina-fabriek wordt een apart bestemmingsplan opgesteld. Met het bestemmingsplan Zuidoost worden bijna vijfentwintig planologi sche regelingen geactualiseerd. Het gaat dan om bestemmingsplannen, herzieningen en uitwerkingsplan nen. Het nieuwe bestemmingsplan is conserverend van aard, wat inhoudt dat bij het bestemmen de bestaande situatie of wat al is vergund, als uit gangspunt is genomen. Het plangebied kent gebieden, die zeer van elkaar verschillen: lintbebouwing langs de Kennemerstraatweg, Kanaalweg en Oosterzijweg, de planmatig aangelegde woonbuurten als Ypestein, de bedrijven terreinen Oosterzij en Oude Werf en het Willibrordusterrein. De woongebieden zijn vooral bestemd als Wonen'. De bebouwing aan de Kennemerstraatweg en de Kanaalweg kennen deels gemengde functies en is net als de overige lintbebouwing in de dorpskern ondergebracht in de bestem ming 'Gemengd', waar naast wonen ook dienstverlening is toegestaan. Delen van de oostzijde van de Oosterzijweg ken nen deze bestemming als overgang van het bedrijventerrein Oosterzij naar het aangrenzende Ypestein. Alle voortuinen zijn bestemd als Tuin', waarbinnen ook erkers zijn toegestaan. Op het achterste deel van de percelen kunnen aan- en uitbouwen en bijgebouwen worden gebouwd. De openbare ruimte kent de bestemmingen 'Groen' en 'Verkeer'. Bedrijventerreinen Oude Werf en Oosterzij zijn op verschillende manie ren bestemd. De randen van Oosterzij kennen als overgang naar woonbe bouwing een milieucategorie die één niveau lager is dan het centrale deel van Oosterzij of de Oude Werf. Op Oosterzij zijn tot op zekere hoogte ook bedrijfswoningen toegestaan. Op Oude Werf is daarentegen perifere en groot schalige detailhandel toegestaan. Het Willibrordusterrein is nagenoeg in zijn geheel in gebruik van GGZ Noord- Holland en kent maatschappelijke func ties. De organisatie is van plan enige delen van het terrein te ontwikkelen. Daartoe zijn enkele wijzigingsbevoegd heden opgenomen. Een enkel gebouw op het terrein kent al een woonfunctie en is dan ook bestemd als 'Wonen'. Inspraak Met ingang van donderdag 22 april zal het voorontwerpbestemmingsplannen Zuidoost gedurende zes weken ter inzage liggen bij: De balie Bouwen en Wonen in het gemeentehuis; - de leeszaal van de bibliotheek Heiloo, Westerweg 250, geopend dinsdag, donderdag en vrijdag van 10.00 tot 20.30 uur, woensdag van 14.00 tot 17.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 12.30 uur. Tot donderdag 3 juni 2010 kunt u inspraakreacties ingedienen bij het college van burgemeester en wethou ders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Inzien op internet U kunt het voorontwerpbestemmings plan Zuidoost ook vinden op www.heiloo.nl onder Plannen_en projecten, bestemmingsplannen. Inloopavond 26 april Op maandag 26 april aanstaande is er een inloopavond over het voor ontwerpbestemmingsplan Zuidoost. Op deze avond kunt u op een informele manier kennis nemen van beide plannen. Ook zijn er mede werkers van de gemeente aanwezig om vragen te beantwoorden. De inloopavond vindt plaats tussen 19.00 en 21.00 uur in de kantine van het gemeentehuis. Meer informatie Heeft u vragen over de inhoud van het bestemmingsplan of de procedure, dan kunt u contact opnemen met de heer C. Ouwerkerk van de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu, telefoonnummer 072 535 67 33. Verleende uitritvergunning Burgemeester en wethouders hebben een vergunning verleend voor het ver breden van een uitrit op de openbare weg ten behoeve van het perceel Zevenhuizerlaan 57 (verzending: 14 april 2010) Ter inzage De uitritvergunning met de bijhorende stukken ligt vanaf 14 april 2010 gedu rende zes weken ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Indienen van bezwaren Als u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van de uitritvergun ning, dan kunt u hiertegen binnen zes weken na verzending van het besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethou ders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Wanneer u bezwaar maakt, dan kunt u ook om een voorlopige voorziening vragen bij de President van de Rechtbank in Alkmaar. Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Indien er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Indien u van de laatstge noemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer R. Scheffer van de afdeling Ingenieursbureau, telefoonummer 072 535 67 62. monumentenvergunning Bij de gemeente Heiloo is de een aanvraag om een vergunning voor het wijzigen/herstellen van een monu ment (artikel 10 van de Heilooër Monumentenverordening) binnenge komen. - Oosterzijweg 10, intern wijzigen van de stolpboerderij en enkele wijzigin gen aan de gevels. Uitdrukkelijk wijzen wij er op dat over bovenstaande aanvraag nog geen besluiten zijn genomen. Meer informatie Wilt u een aanvraag inzien kunt u een afspraak maken met mevrouw A. van Breugel van de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu, telefoonnummer 072 535 67 44 (bereikbaar op maandag en dinsdag) Ontvangen aanvragen om bouwvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet, dat de volgende aanvragen om een bouwver gunning zijn ontvangen: Het Bleekveld 11, reg.nr. 2010/0108 vergroten dakkapel (achterdakvlak), gewijzigd uitvoeren ontvangstdatum: 12 april 2010 winkelcentrum 'Het Hoekstuk', reg.nr. 2010/0109 plaatsen reclame (belettering westgevel) ontvangstdatum: 13 april 2010 De Krommert 40, reg.nr. 2010/0105 vergroten woning (achterzijde) ontvangstdatum: 9 april 2010 De Schoren 16, reg.nr. 2010/0111 vernieuwen garage ontvangstdatum: 14 april 2010 Laan van Zeeman 30, reg.nr. 2010/0107 plaatsen erfafscheiding (geluidwering) ontvangstdatum: 7 april 2010 Afgegeven bouw- en sloopvergunning Burgemeester en wethouders hebben de volgende bouw- en sloopvergunning verleend. Het Hoekstuk 6, reg.nr. 2010/0080 In juni starten wij de verkoop van tien kavels in plan Het Maalwater. U kunt daar naar eigen ontwerp uw huis bouwen op een unieke locatie in het noordwestelijke deel van Heiloo. Het Maalwater is de overgang tus sen dorp en natuur. Vlakbij gras landen, bossen en recreatiegebied Noorderneg woont u volgens uw eigen wensen en met het gemak en genot van de voorzieningen in Heiloo. Zoals het aanbod van win kels, een theater, een station, een weekmarkt en op loopafstand het openluchtzwembad Het Baafje. Kavelgrootte: van 484 m2 tot 709 m2 ged. slopen winkelgebouw (interieur AH) verzending: 13 april 2010 Bezwaar Als u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouw- of sloopvergunning, kunt u hiertegen binnen zes weken na verzending van het besluit een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, afdeling Bestuursondersteuning, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. De datum van ver zending vindt u onder de omschrijving van het bouw- of sloopplan. Een bezwaarschrift heeft geen schorsende werking. Als er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, ook om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Indien u van de laatstge noemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Verkoopprijs kavels: vanaf 315.000,- Interesse? Laat het ons voor 30 april weten. Interesse in een kavel? Heeft u interesse in een kavel in het plan Het Maalwater? Voor vrij dag 30 april kunt u ons dat laten weten. U kunt hiervoor een mail sturen naar info@heiloo.nl onder vermelding van Maalwater met uw volledige naam- en adresge gevens. Als u meer informatie wilt kunt u terecht op de website www. heiloo.nl/maalwater of contact opnemen met mevrouw B. Ruiter via telefoonnummer 072 535 67 78. Als u uw gegevens doorgeeft, stu ren wij u begin mei de verkoopin formatie toe. www.heiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 15