Spannende wedstrijd voor HSV en De Foresters Gaby verovert brons Veel Trias jeugd op het erepodium na baancompetitiewedstrijden Start inschrijven voor Parkgolf Heiloo 21 SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Ski-team Sint Maarten behaalt vijfde plaats sport 25 Judoka Gaby de By derde van Nederland! Rob Levering Driebanden kampioen De spelers van de Heilooër clubs houden elkaar scherp in de gaten 21 APRIL 2010 Zondag 25 april staan er twee belangrijke wedstrijden op de agenda van de Heilooër voetbalclubs. Aangeleverde foto JUDO HEILOO - In Eindhoven heeft het nationaal kampioenschap voor judoka's tot 15 jaar plaats gevonden. Ruim 450 jongens en meisjes hebben om de titels gestreden. Zes Dojo 't Loo judoka's hadden zich hiervoor geplaatst via de districtskampioenschappen. Dave Baltus (-46 kilo) verloor ten onrech te zijn eerste partij en kwam daardoor meteen in de herkansings ronde terecht. Daar zette hij een aantal mooie partijen op zijn naam, maar strandde helaas op een zeven de plek. Jasmijn Lesterhuis en Maaike Stevenson (-52 kilo) wonnen hun eerste partijen maar voor bei den ging het mis in de halve finale. Maaike kwam na 24 seconden uit een houdgreep, maar kon de partij niet meer naar zich toe trekken. In de halve finale van Jasmijn ging het gelijk op. In de verlenging was Jasmijn de meest aanvallende judo ka maar kreeg, tot veler verbazing, 14 seconden voor het einde een strafje voor buiten de mat stappen waardoor ze de partij verloor. De wedstrijd om de derde plek stonden zowel Maaike als Jasmijn goed aan vallend te judoën, maar ze wis-ten de winst niet naar zich toe te trek ken waardoor ze beiden op een vijf de plek eindigden. Gaby de By kende een minder goede start en verloor in de tweede ronde, waardoor zij zich via de herkan singsronde een weg naar het podi um moest zien te banen. Na drie winstpartijen bereikte Gaby de partij om de derde plaats. Hierin wist zij met een fraaie Ippon te winnen, 's Middags gingen Tim Kuipers (-38 kilo) en Lieke Kampstra (-36 kilo) de mat op. Lieke begon als jongste haar eerste NK met een winstpartij. Na verlies wist ze in de herkansings ronde nog twee partijen te winnen waarmee ze negende werd. Tim startte met twee mooie winstpartij en, maar stuitte in de kwartfinale op een bekende sterke tegenstander die hem naar de herkansingen stuurde. AKERSLOOT - De als eerste geplaatste Rob Levering is er het afgelopen weekend in geslaagd de driebanden titel voor zich op te eisen, na een lange weg door de poulewed strijden. Hieraan werd door bijna zeventig deelnemers mee gedaan. Daarnaast werden begin april de halve finales gespeeld met twintig deelne mers. Rob Levering wist in de finale dit weekend bijna al zijn partijen te winnen, hij moest slechts remise toestaan aan Theo Oud. Het moyenne van de kampioen mocht er zijn; 0.904 met een hoogste serie van zeven caram boles. Op de tweede plaats ein digde Piet Weber, die in de slot- partij het onderspit moest delven tegen de latere kampi oen. Op de derde plaats eindig de Theo Oud met een moyenne van 0.681, terwijl Theo Oud wel de hoogste serie van deze fmale wist te scoren, namelijk negen caramboles. VOETBAL HEILOO - Zondag 25 april staan er twee belangrijke wedstrij den op de agenda voor de Heilooër voetbalclubs. Om 14.00 uur speelt voetbalvereni ging HSV (tweede plaats) thuis op sportpark Maalwater tegen Fortuna Wormerveer. Het rood witte team van De Foresters staat bovenaan en speelt uit tegen het laag geplaatste Onze Gezellen. De stand bovenin de derde klasse B is er na afgelopen zondag nog spannender op gewor den. Alle clubs hebben nu twintig wedstrijden gespeeld en Heiloo doet het geweldig. De Foresters staan bovenaan met 42 punten. Als de club aanstaande zondag de uitwedstrijd van Onze Gezellen wint zijn ze gepromoveerd. Als de rood gele ploeg van HSV punten morst worden De Foresters zelfs dit week end al kampioen. De spelers en de supporters van de Heilooër clubs houden elkaar dan ook scherp in de gaten. HSV gunt haar dorpsgenoot De Foresters het kampioenschap, maar zal er alles aan willen doen om zelf geen punten te morsen. Met de volle winst zondag behoudt HSV een uitstekende kans op pro motie (waar de tweede positie recht op geeft dit seizoen). W Limmen kan HSV een goede dienst bewijzen HEILOO - De Lionsclub Heiloo, Limmen en de Egmonden loopt warm voor de negende editie van Parkgolf Heiloo. Op zondag 6 juni willen de Lions er een prachtig en sportief evene ment van maken. Voor individuele deelnemers is de inschrijving deze door nummer drie VSV te verslaan. Als beide Heilooër clubs zondag winnen en Limmen verslaat of speelt gelijk tegen VSV dan prom overen zowel De Foresters als HSV zondag naar de tweede klasse. Dit zou fantastisch zijn voor voet- balminnend Heiloo en het betekent dat de Heilooër derby's ook volgend seizoen zullen worden gespeeld. De Foresters speelt dan op de laat ste competitiedag voor het kampi oenschap thuis tegen OFC. HSV gaat zondag 2 mei voor haar laatste wedstrijd op bezoek bij ZTS. De organisatie van HSV maakt er zon dagmiddag op de tribune een dorps feest van voor alle supporters. Iedereen is welkom, want de jon gens in het veld kunnen wel wat steun gebruiken. Hoe dan ook zal het na afloop in clubhuis De Basis feest zijn. Dj Dré houdt zich dan ook nadrukkelijk beschikbaar met vele tijdloze discohits. Kijk op www.vlisv.nl voor verdere informa tie over de teams en de sfeer rond de komende match. week gestart. Via het inschrijffor mulier op de website www.parkgolf- heiloo.nl kunt u zich aanmelden. Met de opbrengsten van Parkgolf Heiloo kunnen de Lions net als vori ge jaren een cheque overhandigen aan verschillende goede doelen. E-mail: info parkgolfheiloonl, www. parkgolfheiloonl. ATLETIEK HEILOO - Op zaterdag 17 april werd bij AV Trias de eerste van drie baancompetities gehouden. In deze drie wedstrijden kun nen de pupillen zich weer plaat sen voor de finale die in sep tember gehouden wordt. In totaal deden er acht verschil lende verengingen uit regio mee. Er werd gestreden in de driekamp en op de honderd meter. Bij de C-meis- jes haalde Jip de Waard (met griep) een eerste plaats bij de driekamp en liepen Lisa Genet en Luna Beitema op de duizend meter naar een eer ste en derde plaats. Bij de jongens C was het Stein Liefhebber die zowel op de driekamp als op de dui zend meter het podium op mocht met een tweede en eerste plaats. Bij de meisjes B ging Yanniek Bouwer met de prijzen er vandoor, op de duizend liep ze overtuigend naar een eerste plaats en bij de drie kamp werd ze derde. Bij de jongens B mochten Gijs Hopman en Stan Nijhuis het podium op bij de drie kamp, met een eerste en tweede plaats. Bij de duizend was het Stan die een mooie derde plaats behaal de. Bij de meisjes Al mocht Teuntje Hopman op plaats twee van het podium staan en kreeg Puck de Waard de bronzen medaille omge hangen. Britt Agasie mocht bij de 1000 meter de zilveren medaille op halen. Bij de meisjes A2 won Britt Ooijevaar de driekamp en mocht op de hoogste trede van het podium klimmen en bij de jongens A2 waren het Dave Wesselink en Haas Wijn die de medailles mochten op halen bij de driekamp met een eer ste plaats voor Dave en een tweede plaats voor Haas. Faas mocht ook nog de zilveren medaille ophalen voor de duizend meter en stond samen met Juriaan Oudekerken die brons haalde dus nogmaals op het podium. Het was een geslaagde dag en alle Triaspupillen hebben hun uiterste best gedaan. Op 5 juni staat de tweede baaneompetitie op het programma bij AV Hera in Heerhugowaard. Al meisjes Teuntje Hopman en Puck de Waard op het podium samen met de moeder/ trainster van winnares Lisanne Schoonebeek. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 21