Healthcity Dorssports Spinmngmarathon Monsterzege Terriërs heren 1: 7-2 Finaledag schoolvoetbal Heiloo gespeeld TV het Vennewater aardig op dreef SPORT 23 INGEZONDEN MEDEDELING Nieuwegein kansloos in de tweede helft Jongenselftal Springschans wintftnale van Meander Zaterdagavondcompetitie ideaal voor veel leden KORTOM Schaakvereniging Vredeburg Krijt Op Tijd verslaat Tikkie Terug Kampioenswedstrijd Foresters MCi Stratenvoetbaltoernooi Egmond aan den Hoef Lentekampioenschap voorde Terriërs D2 UITKIJKPOST 21 APRIL 2010 HEILOO - HealthCity Dorssports houdt voor tweede keer een Spinmngmarathon voor KWF Kankerbestrijding. Zondag 25 april organi seert Healthcity Dorssports een vier uur durende spinning-marathon. Zowel leden als nietleden kunnen deelnemen aan dit fantastische evenement! Alle opbrengsten gaan naar KWF-kankerbestrijding. In 2008 heeft Healthcity Dorssports een spinmngmarathon georganiseerd voor de Stichting Alpe d'HuZes. Deze organisatie is sinds 2006 actief met het organiseren van fietsevenementen met als doel mensen in beweging te zetten en geld in te zamelen voor meer onderzoek naar kanker. Omdat hiervoor veel geld nodig is, heeft Dorssports gemeend zich nogmaals in te zetten voor dit doel. Wat kunt u doen? Door deel te nemen aan de spinmngmarathon en uzelf te (laten) sponsoren kunt u geld inzamelen voor het KWF Kankerfonds. Tevens kunt u het ultieme geluk ervaren, dat ontstaat door het beste van jezelf te geven voor anderen! U betaalt als deelnemer 12,50 per fiets per uur. Meer mag uiteraard ook! U kunt uzelf ook door familie, vrienden, buren, bedrijven et cetera laten sponsoren voor ieder uur dat u fietst. Meedoen? Geef u dan vandaag nog op aan de receptie van HealthCity Dorssports, of tel. 072-5321106. www.healthclubdorssports.nl. Of kom tij dens de Spinmngmarathon langs en moedig de deelnemers aan. Aanvang 09.00. Na afloop is er bij Dorssports Tennis de gelegenheid een drankje en een hapje te nuttigen. HOCKEY HEILOO - Dat het uit- en thuis voordeel en verschil groot is, bleek gisteren maar weer eens op sportpark het Vennewater in Heiloo. Terriërs heren 1 trad aan tegen Nieuwegein, een tegenstander die in de eerste competitiehelft veel te sterk bleek voor Terriërs. Zondag 18 april was het een heel ander beeld: vanaf minuut één was Terriërs bij de les, ondanks een aantal kansen voor Nieuwegein. Een uiterst effectief cornerpercentage was reden dat Terriërs de rust in ging met een voorsprong: 2-1. Tim Sabel pushde beide keren raak, hoewel er nog een been van de keeper/stick van de tegenstander tussen zat. De 2-1 voor Nieuwegein viel tien minuten voor de rust, door matig verdedigen van Terriërs. De minuten tot de rust waren ook meteen de lastigste voor de mannen van Bas van der Laken. Veel corners en een aantal goed opgezette aanvallen leidde tot grote 'paniek' bij Terriërs. De tweede helft gaf een heel ander beeld. Het initia tief werd na vijf minuten opgepakt door Terriërs en was het Robbie HEILOO - Zaterdag 17 april werd het lentekampioenschap gevierd door de jongens van D2 derde klasse, Poule C, nadat vori ge week op overtuigende wijze van Haarlem werd gewonnen. Zaterdag werd met een fraaie 4-1 overwinning op Hoorn, het kampioensfeest gevierd met gebak, kinderchampagne en de kam- pioenschaal uiteraard. De enthousiaste coaches René en René en trainer Jeroen kregen hiermee beslist eer van hun werk tijdens het afgelopen seizoen. Het kampioensteam bestaat uit Ward, Max, Casper, Simon, Lex, Allesandro, Job, Quint, Olivier, Thomas, Jan, Fabian, en Wander. Aangeleverde foto VOETBAL HEILOO - Vrijdag 16 april was de tweede speeldag van het schoolvoetbal in Heiloo. Op het drukbezochte complex van de Foresters speelden alle teams hun vervolgwedstrijden. Dit jaar deden meer dan 450 kin deren mee aan het schoolvoetbal dat door HSV en Foresters geza menlijk wordt georganiseerd. In de finaleronde waren de teams op sterkte ingedeeld, hierdoor ging het merendeel van de wedstrijden gelijk op en was het vaak erg spannend. Bij de meisjes zeventallen werd de Zuidwester de uiteindelijke winnaar, bij de jongens zeventallen won de Radboudsehool. Opvallend was dat zowel bij de jongens- als de meisjes zeventallen de Willibrordsehool de verliezend finalist was. De laatste wedstrijd van de dag betrof de fina le van de jongens elftallen, onder zeer grote publieke belangstelling speelde de Meander tegen de Springschans. Het publiek kon genieten van een hele spannende wedstrijd die lange tijd gelijk opging. Aan beide kanten waren er kansen en aan beide kanten werd er fel gestreden en met veel inzet gespeeld. Vlak voor tijd viel uitein delijk de enige en beslissende tref fer en won de Springschans de wed strijd. De bekers werden uitgereikt door burgemeester Romeyn en wet houder Opdam. Alle 450 deelne mers ontvingen, dankzij de sponso ring van de gemeente, een vaantje als aandenken. Een grote verrassing was er dit jaar voor de kinderen van de Elekerlye. De Freinetsehool bleek de winnaar van de Johan Jansen Bokaal. Deze grote wisselbe ker gaat naar de school die gemiddeld met al zijn teams heeft beste heeft gepresteerd over de twee wedstrijddagen. De school die niet bepaald als voetbalsehool, maar meer als sehaaksehool bekend staat, is apetrots op deze onver wachte prestatie! Kaan die een fantastische solo zelf vanaf de achterlijn knap binnen schoot: 3-1. Vanaf dat moment was het Nieuwegein dat alleen nog ver baal van zich liet horen en speelde Terriërs mentaal ijzersterk. Ondanks zes corners bleef heren 1 overeind en schoot Maarten Sommeijer een zelf opgezette aanval keihard binnen met zijn backhand. De 5-1 was wederom van Tim Sabel, die corner nummer zes keihard binnen sleepte. Vanaf dat moment werd de wedstrijd wat chaotisch, vielen er twee gele kaarten voor Nieuwegein en werd het spel regelmatig stilgelegd. In deze periode viel ook de 5-2, waarop Terriërs meteen antwoordde met een prachtige aanval, die via Maarten Sommeijer werd binnen geschoven door David Thesingh. De laatste treffer kwam op naam van Sander de Graaf, die in de laatste twee minuten nog wist te scoren. Door deze mooie zegen klimt Terriërs naar de vijfde plaats en heeft evenveel punten als de num mer vier, Hilversum. Aankomende week moet Heren 1 uit naar Culemborg (nummer 10). Op 2 mei treedt Terriërs aan tegen Hilversum. De teams van Elekerlye zijn trots op het behalen van de Johan Jansen Bokaal. Aangeleverde foto HEILOO - De zaterdagavond competitie is bij veel tennisver enigingen in Noord-Holland nog niet zo bekend, maar is voor leden, die niet de hele zaterdag of zondag kwijt willen zijn met competitie spelen eigenlijk ide aal. Een team van twee mannen en twee vrouwen speelt een mix én een dames- of herendubbel en krijgt voor elke gewonnen set een punt. Elke wedstrijd bestaat uit slechts twee sets. Als je alles wint ga je dus met acht punten naar huis. Vorige keer won het Vennewaterteam dat in de eerste klasse speelt met captain Erwin Heidemann met 7-1. Afgelopen zaterdagavond ontmoetten zij het sterke Gieteling 1, dat uiteindelijk met vijf punten naar huis ging. Maar de herendubbel van Tom Slootman en Erwin was een flitsen de start en werd gewonnen met 6-2/ 7-5. En de damesdubbel van Anneke Loornan en Willeke van Etten leverde óók nog een punt op (1-6/6-1). Na twee eompetitiedagen staat dit team dus al op tien punten. Op zaterdagmiddag haalde het 45 team van Lars Andersson ver woestend uit naar het arme, pas gepromoveerde Castrieum 2 6-0). Daardoor staat Vennewater 1 voor lopig op de eerste plaats in de twee de klasse. Het had nog wel wat voe ten in de aarde voordat de zes punten binnen waren. Bij de enkels verloor Jan Schouten de eerste set in een tie break, maar won de twee volgende sets. Cor van Etten won de eerste set met 6-0 en er leek dus letterlijk en figuurlijk geen wolkje aan de lucht. Toch verloor hij de tweede set en moest de derde nog flink knok ken om de vis op het droge te krij gen. Fred Admiraal, die zich 's win ters meer met voetbal bezighoudt, had minder problemen en won gedecideerd met 6-3/ 6-2. Ook de dames op vrijdag, spelend in de Hoofdklasse, doen het goed. Het team van Marjo van Soest staat op een gedeelde eerste plaats na twee ronden. Het team van Mylon Abbo, meisjes tot en met 14 jaar en vorig jaar trotse kampioen, gaat dapper door op de ingeslagen weg en heeft zowel Zaandam 1 als Oudorp 1 al met 5-1 verslagen. Natuurlijk gaat niet alles van een leien dakje met zoveel teams (44!). LIMMEN - Het tweede achttal van Vredeburg verloor de laatste ronde met 5-3 van Opening-64 via winst van C. Dinkla, J. Levering, M. vd Bult en verlies van R. Termes, D. Aafjes, B. Hollander, M. Sturk en M. Voorwalt. In de interne ronde 23 won B. Blekemolen verrassend van H. Ebels, die al in de opening een stuk verloor en hier niet meer bovenop kwam. J. Borst dacht beter te staan tegen J. Limmen, maar dit was maar schijn, het werd remise. H. Levering maakte korte metten met E. van Duin en won snel. S. Hollander is even de kluts kwijt en wist geen goed spel te maken tegen A. de Vries, die hier goed van profiteerde. HEILOO - Maandagavond 12 April stonden Krijt Op Tijd en Tikkie Terug weer tegenover elkaar in sporthal Het Vennewater. De spanning was voelbaar, met een zeer vol pro gramma van 36 biljartpartijen. Krijt Op Tijd was de organisator van deze ontmoeting en het was perfect geregeld. Na de eerste speelronde was het 34-24 voor Krijt Op Tijd, maar Tikkie Terug kwam prima terug in de tweede ronde en werd het 27-26 voor Tikkie Terug Zodat deze ontmoe ting in een terechte 60 -51 voor Krijt Op Tijd werd beslist. De wisselbeker werd door Tikkie Terug aan Krijt Op Tijd overhan digd en verdween onder luid applaus weer in de prijzenkast. HEILOO - Zaterdag 24 april speelt de Foresters MCI een spannende wedstrijd tegen VSV MC3. De Foresters MCI is koplo per in de competitie en al bijna kampioen. Als de MCI deze wed strijd wint dan zijn ze niet meer in te halen en worden ze kampioen. Foresters nodigt iedereen uit om naar deze spannende wedstrijd te komen kijken. De wedstrijd begint om 14.45 uur en wordt gespeeld op het Hoofdveld. De spelers hopen dat de toeschou wers in grote getalen aanwezig zullen zijn, om het team aan te moedigen op weg naar de over winning. EGMOND - Bij w Zeevogels start op woensdag 28 april vanaf 19.30 uur het stratenvoetbal toernooi om de 'Slotgrachtcup'. Dit evene ment is voor iedereen die in Egmond aan den Hoef woont. Gebrek aan voetbalervaring is geen probleem want het plezier om samen met buurtgenoten te sporten is het allerbelangrijkste! Om te weten wie uw straathoofd is kijkt u op www.zeevogels.nl of in de etalage van de familie Twisk aan de Herenweg 186. Ook het complete programma kunt u hier vinden. De speelavonden van de voorron den zijn: woensdag 28 april, vrij dag 7 mei en vrijdag 21 mei. De finaleavond is vrijdag 28 mei. Kunt u maar één keer meedoen; geen probleem. Zoek óók dan contact met uw straathoofd. Toeschouwers zijn natuurlijk wel kom.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 23