Ski-team Sint Maarten behaalt vijfde plaats GTH turnster naar districtkampioenschap Meiden Johannesschool voetbalkampioen! Carwash bij HSV f SPORT eens op onze website www.uitkijkpost.nl 25 Redline Topcompetitie bij FCC de Boscrossers Jens van der Putten behaalt derde plaats individueel B recht je van Haneghem gaat door naar Amersfoort Topscoorster was Lynn Adrichem met 18 doelpunten! Dames 2 laat uw auto glanzen voor reis naar Brno KORTOM Red jezelf-brevetten Zwembad Loos Diploma's bij WSV Akersloter Schoolhandbaltoernooi UITKIJKPOST 21 APRIL 2010 HEILOO - Het weekend van 24 en 25 april houdt FCC de Boscrossers de Redline Topcompetitie onder auspiciën van de KNWU. De Redline Topcompetitie is onderdeel voor het Nederland kampioensschap BMX. Het is de tweede ronde in de reeks van zes wedstrijden die door heel Nederland verreden wor den. Deze wedstrijd is voor de fietscrossvereniging het belang rijkste evenement van het jaar. De beste rijders uit heel Nederland zullen zich hier presenteren. Tevens is er op de zater dag de Rabobank Time Trail. Iedereen is welkom op de baan aan 't Vennewater in Heiloo. De wedstrijden zullen starten op zondag om 10.00 en rond 16.15 uur zal de laatste finale worden verre den. Voor meer informatie zie www.boscrossers.nl. LIMMEN - Zaterdag 17 april hebben drie leerlingen van basisschool Sint Maarten uit Limmen deelgenomen aan de finale NK voor schoolteams onder leiding van de Nederlandse Ski Vereniging. De drie leerlingen, Leon Mous (11 jaar), Vinee Commandeur (11 jaar) en Jens van der Putten (11 jaar) zitten allemaal in groep 7. Zij mochten deelnemen omdat zij zich op 30 januari van dit jaar bij de voorronde geplaatst hadden met een tweede plaats. De finale vond plaats op de skibaan van Wezuperbrug (Drente). In totaal hadden twintig teams van verschil lende basisscholen uit heel Nederland zich hiervoor geplaatst. De kinderen moesten tweemaal een slalompareours afleggen, waarbij hun persoonlijke beste tijd telde. De totaaltijd per wedstrijdteam werd vastgesteld door de drie beste per soonlijke tijden van de teamleden bij elkaar op te tellen. Het was een hele spannende wed strijd. Na de eerste manche stonden ze nog op de derde plaats, maar bij de tweede manche werden ze toch ingehaald door een school uit Huizen en Amersfoort. Het school team uit Limmen behaalde daarbij de vijfde plaats. Dat is een super prestatie. Met een snelle tijd van 15.64 behaalde Jens ook nog de derde plaats in het individuele NK Schoolteams 2010 basisschool klas sement. TURNEN HEILOO - Zaterdag 10 april kwamen Brechtje van Haneghem en Hannah Min van GTH in actie op de regiokampi oenschap vijfde divisie te Amsterdam. In de eerste wedstrijd was het de beurt aan Brechtje van Haneghem (instap). Haar eerste toestel was sprong, Brechtje turnde een keurige sprong en dit werd dan ook beloond met een 13.40. Brug ging helaas wat minder, maar op balk werd een stabiele oefening geturnd, dit lever de haar een score van 11.95 op. Het laatste onderdeel was vloer, hier deed Brechtje een superoefening; 13.60! Het was voor Brechtje een succesvolle wedstrijd, met een pun tentotaal van 50.75 werd Brechtje achtste van de 38 deelneemsters en stroomt hiermee door naar district kampioenschap op zaterdag 29 mei te Amersfoort. In wedstrijd twee kwam Hannah Min in actie bij de junioren, Hannah zat in een sterk deelnemersveld. Ook Hannah begon haar wedstrijd op sprong, zij sprong een goede overslag: 10.15. Het tweede toestel was de brug, normaal turnt Hannah hier altijd een sterke oefening maar helaas vandaag lukte het niet. We gingen verder naar balk, Hannah begon sterk maar moest helaas één keer de balk verlaten, ze turnde daarna haar oefening keurig uit: 9.75. Het laatste onderdeel was vloer, Hannah sprong twee mooie series en liet daarbij een mooie oefening zien: 9.00. Hannah is helaas niet doorge stroomd. Info: www.gth-heiloo.nl. VOETBAL AKERSLOOT - Het schoolvoet- baltoernooi tussen de scholen uit Akersloot, Limmen en Uitgeest heeft reeds plaatsge vonden. Alle scholen uit deze dorpen had den met hun 8ste groepen een jon gens- en een meidenvoetbalteam samengesteld. Bij de jongens en meiden waren er twee poules. De meiden van de Johannesschool speelden eerst tegen De Wissel uit Uitgeest en wonnen deze wedstrijd met 2-0. De tweede wedstrijd was tegen de Jaeobussehool uit Akersloot. Dit was een spannende wedstrijd die uiteindelijk met 1-0 verloren werd. De derde wedstrijd werd gespeeld tegen de Binnenmeer uit Uitgeest. Deze wedstrijd werd gewonnen met 6-0. Tot slot moest er tegen de Paltrok uit Uitgeest gespeeld worden. Hier werd het 5-0 voor de meiden van de Johannes. In de poule werd de Johannesschool tweede. Dit betekende dat zij in de kruisfinale tegen de winnaar van de andere poule moesten spelen. Het werd een spannende en snelle wed strijd tegen de Sint Maarten uit Limmen. Ook hier wisten de meiden van de Johannes hun tegenstander te verslaan, nu met 5-2. Door het winnen van de kruisfinale kwamen de meiden in de finale. Hier stonden ze opnieuw tegen de Jaeobussehool uit Akersloot. Deze wedstrijd eindig de na een felle strijd in 0-0. Er moesten penalty's genomen worden om tot een winnaar te komen. De keepster van de Johannesschool, Linde Verduin, maakte de winnende penalty. Hierdoor speelt het meiden team van de Johannesschool woens dag 21 april de tweede ronde van het sehoolvoetbaltoernooi. Dan zul len zij strijden tegen scholen uit andere plaatsen in de regio. Topscoorster van de Johannesschool was Lynn Adrichem met wel 18 doelpunten! En dit ter wijl zij niet eens op voetbal zit. HEILOO - Zaterdag 24 april kunt u uw auto laten wassen door dames 2 van HSV. Omdat de eerste mooie dagen zich alweer hebben laten zien, is het tijd om de auto weer eens flink op te laten poetsen na de barre winter maanden. Bezoekende teams, HSV teams, scheidsrechters, vrienden en familie en iedereen met een vuile auto kunnen naar het parkeerter rein van HSV komen om hun auto te laten wassen en zo het dames2 team te sponsoren. De dames organise ren deze carwash om geld op te halen voor een trip in mei naar Brno in Tsjechië. Dit jaar viert het vriendinnenteam haar vijfjarig bestaan. Speciaal voor dit jubileum zijn de dames gevraagd om naar Tsjechië af te reizen en daar een wedstrijd te spelen tegen een lokaal damesteam. Om deze 'interland' te kunnen financieren houden de dames ludieke acties om geld in te zamelen. En de Carwash is hier één van. De prijzen zijn voor een fiets 3 euro, een scooter 4 euro, een auto 5 euro en een bus 7,50 euro. HEILOO - Woensdag 14 april was het vroeg in de ochtend druk bij zwembad Loos. De 19 kinderen stonden in T-shirt, korte broek en waterschoenen klaar om te laten zien dat ze zich zowel op hun buik als op hun rug al goed in het water kunnen redden. Ze hebben dan ook allemaal hun 'Red jezelf'- brevet dik verdiend. De geslaag den zijn: Nick Herts, Jip Bende, Charlotte Sluiter, Julia Zhan, Lisa den Herder, Hilde de Jong, Jasper Beets, Hylke van der Wal, Annemijn de Boer, Demi Mair, Maud Lambriks, Coen Bloemendaal, Mees van den Berg, Jits van Kessel, Sam den Duik, Louise Leijen, Sanne Niesten, Ezra Sander en Nick de Boer. AKERSLOOT - Bij gymnastiekver eniging WWSV in Akersloot kon den de jongste leden een diploma halen door aan verschillende oefeningen op de toestellen klim-, spring- evenwiehts- duikel en rol- oefeningen te doen. Onder het toeziend oog van een echte jury lieten de kleuters zien wat ze durfden en geleerd hadden als voorbereiding op de het echte turnen. Alle deelnemertjes had den goed geoefend en haalden glansrijk hun diploma. De kinde ren die voor de eerste keer mee deden waren: Nina Sap, Suzet Logman, Joey Verhaar, Suus Mooy en Jennifer Matta. Zij slaag den voor diploma A. De kinderen die vorig jaar het A diploma gehaald hadden kregen nu wat moeilijkere oefeningen voor diploma B. Dat waren: Marit Kruk, Laura Rotteveel, Erwin Arends, Kim van Wees en Nienke Nobel. AKERSLOOT - Woensdag 28 april zal in Akersloot voor de tweede achtereenvolgende jaar een schoolhandbaltoernooi plaatsvin den. De jongens en meiden van groep 8 van de Rembrandtsehool, de Johannesschool en de Jaeobussehool zullen met elkaar de strijd aangaan. Het toernooi vind plaats op het complex van handbalvereniging Meervogels '60. De wedstrijden starten om 13.00 uur. Ouders, grootouders en andere belangstellenden zijn welkom om de jongens en meiden te komen aanmoedigen. Tussen de wedstrijden door zullen de teams nog aan een tweetal andere activiteiten mee doen. Deze acti viteiten tellen mee voor de titel 'Beste school van Akersloot'. Vorig jaar ging de eerste prijs bij de jongens naar de Johannesschool en bij de meiden naar de Jaeobussehool. Voorafgaand aan het toernooi hebben alle leerlingen tijdens hun gymles twee keer een handbal training gehad om goed geoefend aan het toernooi te kunnen begin nen. Zie voor foto's van het toer nooi www.meervogels60.nl. Om hun 'interland' naar TsjechiUe te kunnen bekostigen zal HSV Dames 2 zaterdag auto's gaan wassen. Aangeleverde foto Na een winnende penalty, gemaakt door keepster Linde Verduin, werd het meisjesteam van de Johannesschool kampioen. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 25