Zonneveld Optiek geeft cadeau bij zonneglazen Glitters Taarten in Over De Kook op RTL5 Korenfestival bij Heiligdom H E I L O O 9 INGEZONDEN MEDEDELING KERK DIENSTEN KORTOM Lezing over de bediening van engelen Verkoop afgeschreven materialen Bibliotheek Boekenmarkt DIERENBESCHERMING Lachen in het Heilooërbos OUD PAPIER UITKIJKPOST 21 APRIL 2010 HEILOO - Zonneveld Optiek in Heiloo heeft in de maanden april en mei een zonneglazeneampagne getiteld 'Natural vision, whatever the distance... met de zonneglazen van Essilor'. Tijdens de actieperiode kunnen de klanten bij aankoop van een paar originele Varilux zonneglazen het fotoboek 'Masters of Photography' cadeau krijgen. Dit fotoboek is samengesteld door de beroemde fotograaf Steve MeCurry van National Geographic, en bevat unieke beelden inclusief de verhalen achter de foto's. Klanten die tijdens de actie bij Zonneveld Optiek de originele Varilux zon neglazen van Essilor hebben gekocht, hebben bovendien een extra win-kans als ze meedoen aan de National Geographic fotowedstrijd. De hoofdprijs is een unieke reis naar Finland voor twee personen. De tweede en de derde plaats krijgen een eervolle vermelding en een leuke prijs, en daarnaast wor den de twaalf beste foto's gebruikt voor een kalender! Zonneveld Optiek heeft voor de zonneglazeneampagne een breed assortiment aan Varilux zon neglazen van Essilor op sterkte beschikbaar. Alle Varilux zonneglazen bie den uiteraard een optimale bescherming tegen schadelijke UV-straling, en kunnen worden voorzien van een vuil-, water- en vetafstotende coating. Ga voor deskundig advies en een uitgebreid assortiment zonneglazen naar Zonneveld Optiek. Hij kan een correcte oogmeting uitvoeren en helpt u deze actieperiode graag met de aankoop van uw Varilux zonnebril op sterkte. Zonneveld Optiek heeft niet alleen kennis van de nieuwste producten en technologieën, maar kan ook een betrouwbaar advies geven over de keuze van het montuur en het glas. Hiertoe heeft hij de modernste technieken en meetapparatuur tot zijn beschikking, waardoor hij maatwerk kan leveren. Zonneveld Optiek, www.zomreveldoptiek.nl, Stationsplein 24 in Heiloo, tel. 072-5331275. HEILOO - Twee maanden geleden stond Anne Kaasenbrood nog trots in de Uitkijkpost met haar bedrijf Glitters Taarten, maar vorige week was zij elke avond te zien op RTL5 in het programma Over de kook. Onder leiding van Chefkok Robert Kranenborg heeft Anne met vier mede amateurkoks, vijf dagen lang, de keuken van een restaurant mogen bemannen! „Op tv ziet het er toch heel anders uit", vertelt Anne. „Van te voren moetje vier gangen inleveren, dit doe je ervan uitgaande datje de hele dag de tijd hebt om het te bereiden." Het tegendeel is waar, om 17.00 krijg je te horen welke gang je die dag mag gaan bereiden, en dan is het heel snel omkleden, ingrediënten verzamelen, en de keuken in. De eerste draaidag werd er een heleboel uitge legd, je maakte kennis met de medekandidaten en daarna was het.wach ten! Met haar 'creamy funghi' kreeg Anne van de Chefkok 'maar' een 6.5, er vielen in die dag twee hogere cijfers, maar toch vonden de gasten haar gerecht het lekkerst en mocht zij de dagprijs, een mooie fles champagne, mee naar huis nemen. De tweede dag schitterde zij als gastvrouw naast Priseilla Kranenborg. „Op tv komt Priseilla soms een beetje hautain over. In werkelijkheid is het een hele leuke en hartelijke meid!" De derde dag mocht Anne doen waar ze zich het meeste op verheugd had, het dessert! Na vier uur keihard werken aan 25 minitaartjes, rozen en daarnaast nog tiramisu, beloonde de Chef dat met een dikke 8. Niet alleen de Chef waardeerde dit gerecht, ook de gasten waren onder de indruk en beloonden Anne met haar tweede dagzege! Anne werd uiteindelijk weekwinnaar! Alle afleveringen zijn nog na te zien op internet via de RTL website. HEILOO - Dit jaar bestaat kerk koor Ubi Caritas 40 jaar. Deze mijlpaal wordt gevierd met een Korenfestival. Dit zal plaatsvin den op zaterdag 24 april in de grote Kapel van onze Lieve Vrouwe ter Nood in Heiloo. Op vele zondagen ondersteunt Ubi Carita de Eucharistievieringen met daarnaast ook de voorkomende huwelijksvieringen en uitvaartmis sen. De bekendheid die Ubi Caritas hierdoor onder velen geniet geeft de jubileum-commissie de gedachte dat dit Festival mag rekenen op een groot aantal belangstellenden. Er zijn zes gastkoren uitgenodigd die allemaal hun eigen repertoire met kerkelijk georiënteerde muziek heb ben. De gastkoren zijn de Miller Sisters uit Heiloo, het Heerhugowaards Gemengd Koor, Gemengd Koor Brio uit Obdarn, het Byzantijns koor Alkanost uit Hoorn, het kinderkoor de Heemsklokjes uit Heemskerk en het dames- en heren koor St. Ceaeilia van de Willibrorduskerk te Heiloo. Alexandre Pavloff, dirigent van Ubi Caritas, is tevens dirigent van nog drie deelnemende koren en heeft als zodanig de muzikale leiding. De regie is in handen van Frans J. Kilian.Er wordt een kleine bijdrage van twee euro per volwassene bere kend, toegang voor kinderen tot 10 jaar is gratis. Men ontvangt een pro grammaboekje als toegangsbewijs. HEILOO - Op dinsdag 27 april aanstaande houdt de Evangeliegemeente Heiloo een lezing over de bediening van engelen. Niet alleen esoterische en occulte groepen hebben con tact met engelen, ook bij sommi ge groeperingen onder de evan gelicals in de VS en in sommige Pinksterkringen spelen engelen een grote rol in hun diensten. Het onderwerp wordt belicht vanuit de bijbel. Plaats van samenkomst: Open Huis, 't Loo 22 in Heiloo. Tijd: 20.00 tot 21.30 uur. De toe gang is vrij. Meer informatie: Walter Tessensohn. Website: www.egeha.nl, e-mail: info@egeha.nl. HEILOO - Op vrijdag 23 april 2010 houdt Bibliotheek Heiloo weer een verkoop van afgeschre ven materialen. De verkoop vindt plaats van 15.00 tot 20.30 uur in de expositieruimte van de biblio theek. Opvallend is het grote aan tal romans en boeken over aller hande onderwerpen, zoals reizen, knutselen en handwerken. Daarnaast vindt u bij deze ver koop ook nu weer veel jeugdboe ken, grote letterboeken, bundels tijdschriften enzovoorts. HEILOO - Op zaterdag 24 april van 10.00 tot 13.00 uur is er weer de maandelijkse boeken markt in het Trefpunt, aan de Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. De entree is gratis. De opbrengst is zoals altijd bestemd voor de door de Stichting Vrienden Ouderenwerk Heiloo georganiseerde sociaal culturele activiteiten en goede doelen. Als u nog boeken en platen heeft, die u kwijt wilt, kunt u ze altijd naar het Trefpunt in Heiloo brengen, dat op werkdagen van 09.00 uur tot 17.00 uur open is. Ophalen kan ook, tel. 072-5331297 en er wordt een afspraak met u gemaakt om ze op te halen. Kaarten zijn te bestellen bij de orga nisatie: Fle van Meurs, tel. 072- 5322504, Ina Belleman, tel. 072- 5335729 en bij het Diocesaan Heiligdom Onze Lieve Vrouw ter Nood, tel. 072-5051288. Protestantse Gemeente Heiloo, Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: voorganger ds. F.J. van der Wind, mmv het koor One More Voice olv Paul van Venrooij. Protestantse Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur ds. Kooiman, KND koffie. GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur Woord- en Communieviering, voorganger pastor M.J. van Bolhuis, mmv koor Echo uit Heerhugowaard. Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met De Brug, voorganger H. Helsloot. Zondag 10.00 uur: Viering van de Eerste Communie, voorganger H. Helsloot. OL Vrouw ter Nood www.onzelievevrouwternood.nl, tel. 072-5051288. Donderdag 09.00 uur Eucharistieviering, vrijdag 09.00 uur Eucharistieviering, zaterdag 12.00 uur Eucharistieviering, zondag 09.00 uur Gelezen Eucharistieviering, 10.30 uur celebrant, Pr. van der Plas, koor Ubi Caritas, 15.00 ur Lof. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: Meditatieve viering met Liturgisch koor, voorganger pastor J. Oiling, zondag 10.00 uur Woord- en Communieviering met gemengd koor, voorganger J. Oiling. Evangelie Gemeente Heiloo Elke zondag 10.00 uur aan Het Veld 1, Heiloo. Voor kinderen is er een aparte dienst. Info: 06-14121138. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Info: 072- 5325720. Kerkdiensten Egmond Sint Adelbert Egmond-Binnen Zaterdag 10.00 uur Eucharistieviering Eerste Communie. Dierenbescherming, afd. Alkmaar e.o. De Loet 5, Heiloo, tel. 5150071, e-mail: info@dierenbeschermingnhn.nl, www.dierenbeschermingnhn.nl. Vogelopvang De Strandloper: 0226- 343495 Landelijk Meidnummer Dierenmishandeling, tel. 0900- 2021210 (E 0,10/min). Stichting Knaagdierencentrum Heiloo De Loet 3, tel. 5090234, e- mail: info@knaagdierencentrum.nl, internet: www.knaagdierencentrum.nl Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Dierentehuis Alkmaar e.o. Bergerweg 185, Alkmaar, tel. 5114861, fax 5124732. Geopend: ma t/m vr 14.00-17.00 uur, za 12.00-16.00 uur. E-mail: asielalk@xs4all.nl, internet: www.dierentehuisalkmaar.nl Kids for Animals, 072-5336180 Stichting Vissenbescherming, A.J. Dekker, tel. 5332879, e-mail: info@vissenbescherming.nl, internet: www.vissenbescherming.nl Dierenambulance Noord- Kennemerland Alexander Flemingstraat 35, Alkmaar, tel. 5150085, fax 5152701. Alarm nummer: tel. 5150173 (24-uursdienst). Dierenbescherming meidnummer misstanden jacht: 072-5323411 Vermist Lapjespoes, oranje zwart bruin, grote witte bef en 4 witte pootjes, 1 jr, Spinner, De Boog Heiloo. Goed tehuis gezocht voor Gijs, een gec, cyperse kater van 3 jr. Graag een plekje zonder andere die ren, maar met een tuin. Gijs is lief voor kinderen en kan ook goed alleen zijn. Informatie vermiste en gevonden dieren: Heiloo, Limmen en Akersloot: Hella Dekker: 072-5332879. Castricum: Ria Dol, 0251-658504. OLV Onbevl. Ontvangen Egm. Zee Zondag 10.00 uur Eucharistieviering met St. Caecilia. H. Marg. Maria Alacoque Egm. Hoef Zaterdag 19.00 uur: Communieviering met Soli Deo Gloria. H.Agnes Egmond aan Zee Zaterdag 19.00 uur vespers en lof Zondag 10.00 uur hoogmis. Protestanse Gemeente Egmond Egmond aan Zee, zondag 10.00 uur: voorganger ds C.H. Koetsier. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger Folko van Starkenburg. Tevens zon dagsschool. Gebouw Mare Nostrom, Arubastraat 2, Alkmaar, 072-7510700/ www.ekvriendschap.nl. St. Jacobus de Meerdere Akersloot Geen opgave ontvangen. Protestantse Gemeente Uitgeest- Akersloot Zondag 10.00 uur Castricummerweg Uitgeest, voorganger ds. B. Appers (Castricum). HEILOO - Er wordt weer gela chen in het Heilooërbos, onder leiding van Mieke de Vries. U wordt uitgenodigd mee te doen op zondag 25 april om 14.00 uur en op 9 mei om 11.00 uur. Deelname is gratis. Informatie op www.lachmeditatie.com. Laatste zaterdag van de maand Fanfare Showband Heiloo, huis-aan- huisactie in plan Ypestein (noord) ine. de Domplvloetlaan en Groenelaan, plan zuid, en plan west tussen Ewisweg - Het Zevenhuizen - Het Malevoort (ine. De Ronge en Boswijk) en Pastoor van Muijenweg. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer verza melplaatsen langs de weg, vóór 09.00 uur. Laatste maandag van de maand Meander/Paulusschool, De Hucht 2 huis-aan-huisactie, plan Ypestein zuide lijk gedeelte. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmerverza- melplaatsen langs de weg, voor 19.00 uur. Ook dan is brengen mogelijk tus sen 18.00 en 19.00 uur naar de par keerplaats bij school. Maandag t/m vrijdag - Sportvereniging Dojo 't Loo, contai ner bij Bergeonstraat 28. - Stichting Hobbyfarm container bij de Westerzij (Woonheuvel). - De Springschans Oost en Centrum (bij de schuur), Sluijsweijdt 9/ Breedelaan 6. Brengen tijdens de schooluren tussen 08.45 en 15.30 uur. - Radboudschool, Breedelaan. Van maandag t/m vrijdag tijdens openingstijden school. - De Zuidwester, Boekenstein 43, tijdens de schooluren, ook gebruikte kleding. - Muziek Dansschool, Het Veld 1tus sen 09.30 en 12.00 uur en tussen 14.00 en 19.30 uur. Maandag t/m zaterdag - Stichting Ouderenwerk Heiloo, con tainer naast het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 09.00 en 17.00 uur. - Flashing Heiloo, container op de par keerplaats bij zwembad het Baafje. Dagelijks - Papiercontainer achter de Ter Coulsterkerk, beheerd door Gymnastiek- en turnvereniging Heiloo. - Papiercontainer bij Sporthal Het Vennewater aan Het Zevenhuizen, beheerd door basisschool Willibrord, basisschool de Zuidwester, sportvereni ging De Foresters, hockeyvereniging De Terriers, base- en softbalcub Double Stars, vogelvereniging Kleurenpracht, tennisvereniging Het Vennewater, Badmintonvereniging Het Vennewater. - HSX container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg/De Omloop. - Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan aan Het Maalwater 13. Dit jaar bestaat kerkkoor Ubi Caritas 40 jaar. Deze mijlpaal wordt gevierd met een Korenfestival. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 9