Rabobank Jonge ondernemers aan de slag Oproep: Ledenraad zoekt versterking Uw Rabobank. Altijd dichtbij. Starterscafés goed bezocht op Koninginnedag Activiteiten en evenementen 12 www.ra boba n k.n l/n kl Dichtbij, betrokken en toonaangevend Bankieren anno 2010 is bankieren zoals u dat wenst. Voor bepaalde zaken wilt u persoonlijk een adviseur spreken. Andere bankzaken regelt u makkelijk thuis via telefoon ofe-mail. En voor internetbankieren of Rabofoon kiest u zonder beperkingen het moment dat het beste uitkomt. Een overzicht van de mogelijkheden. Rabobank. Een bank met ideeën. Colofon 28 APRIL 2010 UITKIJKPOST Robo ournaal :Sr j De ledenraad van Rabobank Noord- Kennemerland heeft vier vacatures, verspreid over ons hele werkgebied. Daarom is de ledenraad op zoek naar leden die een goede bijdrage kunnen bieden aan dit klankbord van de bank. Woont u in ons werkgebied en bent u lid van onze bank? Staat u midden in de lokale gemeenschap? Vertegenwoordigt u bovendien een van de klantgroepen (Jongeren, Particulieren, MKB en Agrarisch) en wilt u meedenken en meepraten? Reageer dan op deze oproep via de afdeling Communicatie Coöperatie. Bel ons op (072) 507 32 10 of mail naar communicatie@ nkl.rabobank.nl. Een aantal leden heeft zich al spontaan aangemeld voor de vacatures. Een selectiecommissie beoordeelt de kandidaten en doet na een gesprek een voordracht voor benoeming door de leden tijdens de ledenbijeenkomst van 31 mei. U kunt reageren op deze oproep t/m 5 mei. Persoonlijk advies op onze kantoren U vindt de openingstijden van onze zes kantoren op www.rabobank.nl/nkl en op de deuren van onze vestigingen. In Castricum, Bergen, Heiloo en Egmond aan Zee kunt u ook terecht tijdens een aantal avondopenstellingen. U bent van harte welkom voor een kennismaking of een persoonlijk advies! Regel uw bankzaken met één telefoontje of e-mail Ons lokale Klantcontact Centrum is ons 'virtuele kantoor'voor particuliere klanten, met deskundige medewerkers uit uw eigen regio. Via (072) 507 33 33 en info@nkl.rabobank.nl zijn wij op werkdagen bereikbaar van 8.00 tot 20.00 uur en op zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur. 's Avonds en op zaterdag wordt uw telefoontje doorverbonden met ons landelijke Klantcontact Centrum. Ook daar wordt u persoonlijk te woord gestaan. Via het Klant Contact Centrum regelt u eenvoudig allerlei bankzaken. Zoals uw betaal- en spaarproducten, leningen, verzekeringen en beleggingsproducten. Dit kan allemaal met één telefoontje of e-mail. En is het verstandig om toch een persoonlijke afspraak te maken, dan regelt het Klant Contact Centrum dit ook voor u. Het Zakelijk Loket voor ondernemers Voor ondernemers is er het Zakelijk Loket. Bereikbaar op werkdagen van 8.30 tot 17.30 uur via (072) 507 32 80 en zakelijkloket@ nkl.rabobank.nl. De meeste bankzaken regelt u eenvoudig via dit loket. Voor complexere zaken maken we graag via het Zakelijk Loket een afspraak met een adviseur. Internetbankieren: altijd en overal Mei en juni Rabobank Energiebus bezoekt basisscholen in Heiloo 30 april Koninginnedag, met het Koninginnedagpakket voor onze jonge klanten 1 t/m 6 mei Bloemendagen Limmen 31 mei Algemene Ledenbijeenkomst in hotel Zuiderduin, Egmond aan Zee Spreker: journalist en oud-hockeyer Tom van 'tHek Uw actuele saldo checken. Geld overmaken naar een derde of naar een van uw eigen rekeningen. Via het internet (of telefonisch wanneer u gekozen heeft voor Rabofoon), kunt u dit 24 uur per dag en 7 dagen per week doen. In april organiseerden we 2 'starterscafés' voor starters op de woningmarkt. In totaal lieten circa 100 belangstellenden zich informeren. Ben jij toe aan je eerste eigen woning en wil je weten wat jouw mogelijkheden zijn? Bel (072) 507 33 00 of mail naar huis&hypotheekadvies@nki. rabobank.nl. i/A Rabobank Noord-Kennemerland Postbus 289 1900 AG Castricum Kantoren: Breelaan 16, Bergen Nh Dorpsstraat 62, Castricum Voorstraat 71, Egmond aan Zee Stationsweg 136, Heiloo Kerkweg 2, Limmen Heereweg 34, Schoorl T (072) 507 33 33 E communicatie@ nkl.rabobank.nl I www.rabobank.nl/nkl Koninginnedag is voor veel kinderen de dag om hun eigen winkeltje te beginnen op de vrijmarkt. Onze jonge klanten ontvingen een uitnodiging om het 'Koninginnedagpakket'op te halen. Met ballonnen, stoepkrijt, prijsstickers, een petje en een boekje met slimme ideeën om op 30 april de beste winkelier van de straat te worden. Heb jij de kaart ontvangen maar heb je het pakket nog niet opgehaald? Doe dat dan snel, want a.s. vrijdag is het zo ver. En... op is op!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 12