Feestelijke afsluiting Taaiopleiding Spaanit Nieuwe Fair Trade producten Wereldwinkel Appartementen Hoog Laag fase II bewoond Geraniuimnarkt bij winkelhof 't Loo H E I L O O 15 INGEZONDEN MEDEDELING PAPIER KERK DIENSTEN DOKTERS DIENSTEN Dr. Gianotten, huisarts AFWEZIG INGEZONDEN BRIEF De druiven zijn zuur UITKIJKPOST 28 APRIL 2010 HEILOO - Tijdens de afsluiting van het cursusjaar 2009/2010 van de taai- opleiding 'Spaanit' uit Heiloo konden de cursisten Spaans en Italiaans genie ten van een culturele, muzikale en culinaire avond. Gruppo Giaeeomo Pedro (gevormd door cursisten van Spaanit) zorgde voor een spetterend optreden met een ode aan Napels; en Fernanda Martino, taaldocente en zangeres, bracht een schitterende uitvoering van 'O sole mio' ten gehore. De Spaanse cursisten dansten de sterren van de hemel in een prachtige tango, muzikaal begeleid door het ensemble Papas Calientes. Het culinaire gedeelte was in handen van II Buongustaio uit Heiloo, die een zeer smakelijk Zuid-Europees buffet verzorgde. HEILOO - De voorjaarsfolder van de Wereldwinkel is uit. Vanaf 26 april zal deze folder in Heiloo huis-aan-huis worden bezorgd. Er staat een keur van cadeaus in, bijvoorbeeld mandjes, kettingen, kaarsjes en speelgoed. Laat u zich met deze folder inspireren tot het kopen van een origineel cadeau voor Moederdag (9 mei). Op het gebied van food: heerlijke chocola de koffieboontjes, koffiepads en pittige Zuid-Afrikaanse sauzen en fijne olijf olie. Ter kennismaking is de olijfolie en de rooibosthee van Flair Trade Original in de maand mei in de aanbieding. Tevens in de mei-aanbieding: 10 procent korting op sieraden. Tot 1 mei geldt nog de april-aanbieding: 10 procent korting op sjaals en de vruchtensappen zijn dan nog speciaal geprijsd. Op zaterdag 8 mei is het Wereld Flair Trade Dag. De Wereldwinkel in Heiloo verwelkomt de klanten dan met een heerlijk kopje Flair Trade-koffie. Lekkernijen proeven kan ook op deze dag. Zondag 16 mei staat de Wereldwinkel op de Lente Flair. Deze wordt gehouden op het GGZ-terrein in Heiloo. Komt u eens langs om de nieuwe producten van Flair Trade Original te bekijken. Op Koninginnedag en op Bevrijdingsdag is de Wereldwinkel, Stationsweg 105 in Heiloo, echter gesloten. HEILOO - De nieuwe bewoners van het appartementencomplex Hoog Laag fase II van Kennemer Wonen kregen deze week de sleutel uitgereikt. Mevrouw Pels-Van de Laarschot kreeg, als één van de nieuwe huurders de sleutel van haar appartement op de eerste verdieping, door wooneonsulent Wil van Velsen van Kennemer Wonen. Het appartementencomplex ligt in het hart van Heiloo, het stationsgebied en bestaat in totaal uit drie woonblokken met ieder een eigen binnentuin. De 45 moderne driekamerappartementen zijn zowel geschikt voor mensen met een zorgindicatie als voor reguliere woningzoekenden. De huurappartementen zijn op fifty fifty basis toegewe zen. De laatste sleutels worden begin mei uitgereikt. Eerste zaterdag van de maand Paulusschool, papier gebundeld neerzet ten in de hoek van het Brunogebouw (Buk Buk), op de hoek van de Pastoor van Muijenweg en De Kloosterhof. Tussen 09.00 en 11.00 uur. Tevens huis- aan-huis-actie tussen Pastoor van Muijenweg-Ewisweg-Het Zevenhuizen en de Westerweg. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer-verzamel- plaatsen langs de weg, vóór 09.00 uur. Eerste dinsdag van de maand Base-en softballclub Double Stars Heiloo, huis-aan-huis-actie wijk Centrum tussen Spoorlijn-Kerkelaan- Kennemerstraatweg en Stationsweg incl. de hele Heerenweg, en tevens Kennemerstraatweg (excl. Noord en plan Oost), Kanaalweg, en het buiten gebied aan de zuidkant van Heiloo. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer-verzamelplaatsen langs de weg na 18.00 uur. Maandag t/m vrijdag - Sportvereniging Dojo 't Loo, contai ner bij Bergeonstraat 28. - Stichting Hobbyfarm container bij de Westerzij (Woonheuvel) - De Springschans Oost en Centrum (bij de schuur), Sluijsweijdt 9/ Breedelaan 6. Brengen tijdens de schooluren tussen 08.45 en 15.30 uur. - Radboudschool, Breedelaan. Van maandag t/m vrijdag tijdens openingstijden school. - De Zuidwester, Boekenstein 43, tijdens de schooluren, ook gebruikte kleding. - Muziek Dansschool, Het Veld 1tus sen 09.30 en 12.00 uur en tussen 14.00 en 19.30 uur. Maandag t/m zaterdag - Stichting Ouderenwerk Heiloo, con tainer naast het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 09.00 en 17.00 uur. - Flashing Heiloo, container op de par keerplaats bij zwembad het Baafje. Dagelijks - Papiercontainer achter de Ter Coulsterkerk, beheerd door Gymnastiek- en turnvereniging Heiloo. - Papiercontainer bij Sporthal Het Vennewater aan Het Zevenhuizen, beheerd door basisschool Willibrord, basisschool de Zuidwester, sportvereni ging De Foresters, hockeyvereniging De Terriers, base- en softbalcub Double Stars, vogelvereniging Kleurenpracht, tennisvereniging Het Vennewater, Badmintonvereniging Het Vennewater. - HSX container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg/De Omloop. - Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan aan Het Maalwater 13. Protestantse Gemeente Heiloo, Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: voorganger ds H. Ruitenbeek. Protestantse Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur ds. Blaauw. GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur Woord- en Communieviering mmv Zanggroep, voorganger pastor Theodora Klaver. Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur Eucharistieviering met Herenkoor, voorganger H. Helsloot. Zondag 10.00 uur Eucharistieviering met dameskoor, voorganger J. Veldt. 12.00 uur Kleuterkerk en Kinderkerk. OL Vrouw ter Nood www.onzelievevrouwternood.nl, tel. 072-5051288. Zaterdag 12.00 uur Eucharistieviering, Eerste Zaterdag bedevaart. Zondag 09.00 uur Gelezen Eucharistieviering, 10.30 uur Eucharistieviering, voorgan ger Pr. van der Plas, koor: Miller Sisters, 15.00 uur Vespers. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: Eucharistievierng met Gemengd koor, voorganger pastor J. Veldt. Zondag 10.00 uur Woord- en Communieviering met Spontaan koor, voorganger pastor H. Hudepohl. Evangelie Gemeente Heiloo Elke zondag 10.00 uur aan Het Veld 1, Heiloo. Voor kinderen is er een aparte dienst. Info: 06-14121138. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Info: 072- 5325720. Kerkdiensten Egmond Sint Adelbert Egmond-Binnen Zondag 10.00 uur Communieviering. OLV Onbevl. Ontvangen Egm. Zee Zondag 10.00 uur Eucharistieviering met St. Caecilia. H. Marg. Maria Alacoque Egm. Hoef Zaterdag 19.00 uur: Eucharistieviering met Hoeverture. H.Agnes Egmond aan Zee Geen opgave ontvangen. Protestanse Gemeente Egmond Egmond Binnen, 10.00 uur voorganger van 30 april tot en met 7 mei Dr. Den Engelsen neemt waar S.H. Ossewaarde. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger Folko van Starkenburg. Tevens zon dagsschool. Gebouw Mare Nostrom, Arubastraat 2, Alkmaar, 072-7510700/ www.ekvriendschap.nl. St. Jacobus de Meerdere Akersloot Geen opgave ontvangen. Protestantse Gemeente Uitgeest- Akersloot Zondag 10.00 uur Dielofslaantje Akersloot. Voorganger drs. N. Brunsveld (Utrecht) Uw brief mag niet meer dan 200 woorden bevatten, geen op personen gerichte verwijten en aanvallen bevatten, politieke partijen mogen hun discussie in de raad niet voorzetten via de Uitkijkpost. Uw inge zonden brief mag niet al eerder in andere media zijn geplaatst en anonieme brieven worden niet geplaatst. Tenslotte behoudt de redactie zich immer het recht voor om brieven in te korten, gedeeltelijk - of niet te plaatsen. En wat zijn de druiven zuur, nu WD, PvdA en CDA niet mogen meedoen met het vormen van een college in Heiloo. Zie de ingezonden stukken van Juup Wuijster, ene Hiemstra en ene Brand. Die Brand is zo nijdig, dat hij gaat schelden. Heiloo2000 is de 'populistenclub van de Heiloose onroerend goed- en horeeajongens'. En D66 en GroenLinks zouden profiteren van de populariteit van Peehtold. Waar haalt die jongen het vandaan! Om zulke mooie beschrijvingen van die partijen te geven. Fantastisch. En nu ga ik schelden. Het zootje onge regeld, dat de laatste jaren het colle ge vormde, heeft niet anders gedaan dan Heiloo vernielen. Zie de lelijke hoogbouw in het Stationscentrum, waar de crimina liteit de kop opsteekt. Het kappen van gezonde bomen aan de Holleweg. Het slopen van een histo rische stolp aan de Westerweg, en nog meer zaken die ik niet zal opnoemen. Ik hoop dat Heiloo2000, D66/GroenLinks en NCPN hun poot stijf houden en vooral de WD weren. Ik wens jullie heel veel succes. Tiny de Graaf Heiloo HEILOO - Heeft u ook zo'n zin in een bloeiende tuin of balkon? Vrijdag 7 en zaterdag 8 mei is het marktterrein bij winkelhof 't Loo één grote bloemenzee tij dens de jaarlijks gehouden gera- niummarkt; de grootste van Heiloo en omstreken. Hier vindt u alles om uw tuin in een handomdraai tot een bloemen- paradijsje om te toveren. In samen werking met Karwei en de winke liers van winkelhof 't Loo pakt de Aalsmeerse Bloemenhal weer groots uit met schappen vol vrolijke zomerbloeiers, perkgoed en allerlei soorten tuinbenodigdheden. Ook voor kinderen is volop vertier in de vorm van leuke attracties. Op don derdag 6 vrijdag 7 en zaterdag 8 mei loopt een aantrekkelijke gerani- ummarkt actie, waarbij het winke lend publiek van winkelhof 't Loo in iedere winkel bij besteding vanaf 10,- een kaart ontvangt die men ingevuld met naam, adres en tele foonnummer weer in kan leveren. Hiermee dingt men mee naar leuke tuinprijzen, in totaal ter waarde van meer dan 1000,-. De winnaars zullen in de Uitkijkpost van volgen de week bekend worden gemaakt. De geraniummarkt is open op vrij dag van 12.00 uur tot 21.00 uur. Zaterdag van 07.00 uur tot 17.00 paktuur. Zaterdag van 07.00 tot 09.00 uur is er een Vroege Vogel actie (zie de advertentie in de Uitkijkpost van volgende week). De Aalsmeerse Bloemenhal pakt groots uit met schappen vol zomerbloeiers, perkgoed en tuinbenodigdheden. Foto: Caroiien Breed

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 15