zijn wij gesloten! WERELD frfe/WINKEL centrum ntrumheiloo.nl STATIONCENTRUM VOORJAARSFOLDER nze geheel vernieuwde website, NU my /O KORTING op Decorette zonwering De modebewuste man houdt ervan tot in de punt jes gekleed te gaan: daar hoort ook trendy mannen- ondergoed bijOntwerpers springen in op de trend dat ondergoed steeds meer deel uitmaakt van de complete outfit. Jonge mannen met laagzittende heupbroeken showen met een aangeboren noncha lance en enige trots een subtiel deel van hun onder goed aan de buitenwereld voor een fantastisch ef fect. De tailleband van Ego mag dan ook best gezien worden. Bij Isabeau Bodyfashion hangt een selectie mannenondergoed vanbekende merken als Hom en Mey. Zelfs Marlies Dekkers heeft zich enthousiast op de heren gestort, als het gaat om het ontwerpen van onderkleding. Shorts met fantasierijke kleu rige prints en streepdessins onthullen een mooie pasvorm. Ook voor vrouwen is onderkleding steeds meer een modeartikel geworden en zijn grappige details in de afwerking in opmars. Een laag decol leté mag gerust iets van de bh laten zien, daar dit door de huidige vormgeving beslist niet meer iets is om je voor te schamen. En wist u trouwens dat een rode bh zo goed als onzichtbaar is onder een witte blouse? Voor vakkundig advies en de laatste trends in lingerie en onderkleding, nachtkleding, badmode en mannenondergoed kunt u terecht bij Isabeau Bodyfashion. www.isabeaubod3Tashion.nl. Laat u zich ook verrassen door het aanbod wat het u te bieden heeft? X. van en voor wereldburgers Stationswegl05,1852 LN Heiloo, 072-5339443 www.wereldwinkel-heiloo.nl 30 april en 5 mei is onze winkel gesloten zaterdag 8 mei schenken wij koffie! Fietsen Kleding Lifestyle Lingerie Uiterlijke verzorging Eten en drinken Sieraden en accessoires Parfumerie Woondecoratie en nog veel meer!! Bellerose Bengh Boriz Jottum Essentiel Miss Grant Tommy Hilfiger North Sails Petit Bateau Lot 8 Bine Marithé Francois Girbaud Decorette Heiloo Stationsplein 28, Heiloo, tel 072 5320505 Onze is uit, ontdek de lekkere en leuke meicadeautjes I lil li UITKIJKPOST 28 APRIL 2010 ISabfiaU Bodyfashion 'Vraag naar de actievoorwaarden. prijswijzigingen en kleurafwijkingen voorbehouden. Deze actie geldt tot en met 8 mei. children's wear

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 17