Equipe Coiffures Uw inde Meer dan 700.000 families kozen al voor Alles-in-1 van Ziggo. Bent u de volgende? Doet u eens de moeite en vergelijk! Om uw vereniging de gelegenheid te geven zich te presenteren via het weekblad Uitkijkpost bestaat natuurlijk de mogelijkheid om redactionele stukjes in te sturen. Deze artikelen zijn echter gebonden aan een maximaal aantal woorden en plaatsing ervan is afhankelijk van verschillende factoren. Daarom hebben wij gemeend de verenigingen de gelegenheid te geven om een royaler artikel te plaatsen. Hierbij kan de vereniging van meerdere kanten worden belicht. Kortom: u kunt uw vereniging tegen een zeer gereduceerd tarief op een door ons te bepalen moment in de Uitkijkpost extra onder de aandacht brengen. Voor informatie: advertenties@uitkijkpost.nl of bel 072-5330175 Alles-in-1 Plus: Alles-in-1 Plus én digitaal tv kijken? Kies uw ontvanger! \?U€79J 22 elke woensdagmiddag KIDS t/m 12 jaar KNIPPEN voor maar 12,50 UW KERASTASE-KAPPER Rijksweg 47 - Tel. 072 505 29 53 - Limmen CampingHeito Wil je toch het vakantiegevoel hebben? Dat kan. Wij zoeken namelijk nog enthousiaste medewerkers voor het restaurant 'de Groene Kip', vanaf 16 jaar (m/v). Ook zoeken we een activiteitenbegeleid(st)er, die ook op de receptie een handje kan helpen. Ben jij ongeveer 17 jaar en vind je het leuk om met kinderen te werken, barst jij van de ideeën Bel dan 072-535 55 55!! ol mail info @campingheiloo.nl C.HACHMANG HET ADRES VOOR AL UW WERK: Badkamerinstallatie Dakbedekking Centrale verwarming Loodgieterswerk Holleweg 19 1851 KC Heiloo tel. 072-5335085, Televisie, Internet en Telefonie in één voordelig pakket. Snel internet voor het hele gezin: downloadsnelheid tot wel 20 Mbit/s, uploaden met 3 Mbit/s. Telefonie: gratis bellen met 1 miljoen andere Ziggo telefonie-abonnees. U behoudt uw huidige nummer. Televisie: 30 analoge en circa 60 digitale kanalen. U betaalt 51,50 per maand. Vergelijk de snelheid van uw internetverbinding eens met die van Alles-in-1Kijk eens goed naar uw tv-scherm. Kan het misschien scherper? Belt u met uw huidige telefoonprovider ook gratis? We helpen u graag met de vergelijking. Ga naar Ziggo.nl of bel voor een advies met 0900-0730 (lokaal tarief). SM Digitale ontvanger U kijkt uw favoriete programma's in scherpe kwaliteit. Normaal 99,-. Nu 39,- in combinatie met Alles-in-1 Plus. U betaalt dit bedrag eenmalig. HD-ontvanger De kwaliteit van het beeld met een HD-ontvanger is superieur! Normaal 199,-. Nu 79,- in combinatie met Alles-in-1 Plus. U betaalt dit bedrag eenmalig. 28 APRIL 2010 UITKIJKPOST INSTALLATIEBEDRIJF vereniging °'9fta/e vanger Alles-jn Y^€39 P'Us Pakket'1 Aanbod geldig tot en met 30 juni 2010, zolang de voorraad ontvangers strekt. Ziggo behoudt zich het recht voor om deze actie zonder opgaaf van reden per direct te beëindigen. In de meeste gevallen kan Alles-in-1 van Ziggo geleverd worden, maar er zijn uitzonderingen. Het actieaanbod geldt alleen als Alles-in-1 op uw locatie geleverd kan worden. Op deze aanbieding zijn de actievoorwaarden Ziggo Alles-in-1 van toepassing. Kijk voor deze voorwaarden op www.ziggo.nl/voorwaarden. Wijzigingen, type- en/of drukfouten voorbehouden.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 22