Keunge prestaties GTH turnsters Basketballdames ongeslagen kampioen Sterke start van HZV Het Vennewater Bewoners van zorgcentra krijgen bloemen van jubilerend HSV SPORT 27 Heilooër karate ka's succesvol in Waspik Flashing U16 en U18 gesteund door trouwe support De volgende wedstrijd wordt gespeeld in Amsterdam Wrede uitslag bij SVVredeburg UITKIJKPOST 28 APRIL 2010 HEILOO - Orsine en Fabrice de Boer van karatevereniging Funakoshi hebben zaterdag 24 april tijdens de Itosu Open karate- kampioenschappen in Waspik uitstekend gepresteerd. Fabrice verloor in de eerste ronde nipt van de Belgische wereldkampioen in het Shotokan karate, Bart van der Wal. Via de herkansingen kwam hij goed terug en veroverde uiteindelijk de derde plaats. Bij de meisjes liet Orsine er geen twijfel over bestaan wie de sterkste was. In de finale versloeg zij haar clubgenote Beau Zwierenberg. Ook bij de teams was er succes voor Funakoshi en broer en zus. Het herenteam met Fabrice de Boer was opper machtig bij de senioren en bij de jeugd ging de titel naar het team met Orsine. Aangeleverde foto BASKETBAL HEILOO - Afgelopen weekend zijn de dames U 16 en U 18 gehuldigd door de Nederlandse Basketball Bond vanwege het behaalde kampioenschap. Beide teams, die in een verschil lende competitie uitkomen, zijn door hard werken, mentaliteit, en teamgeest ongeslagen kampioen geworden. Gesteund door de trou we support van enthousiaste ouders, opa's en oma's, broertjes en zusjes, en aanhang, met veel inzet geeoaehed en getrained, zijn de dames het hele seizoen door gegroeid. Basketballclub Flashing Heiloo heeft per leeftijdscategorie een gedegen opleidingsplan in elkaar gezet wat al jaren vruchten afwerpt. Met veel inzet wordt er getraind en de teamgeest van de meiden onder elkaar is bijzonder goed te noemen. De laatste wed strijd van het seizoen was voor beide teams afgelopen zaterdag een thuiswedstrijd in sporthal het Vennewater. Beide teams wonnen opnieuw na soms bloedstollende spelsituaties uiteindelijk met een gemiddelde van twintig punten. Hierna werden de dames en coaches geprezen door Ton Kaart van de NBB voor hun prestatie, en werden de bekers, de herinneringen en de bloe men overhandigd. De dames U 16 en U 18 zullen over twee weken in een combinatie van beide teams Nederland vertegen woordigen op het gerenomeerde internationale toernooi in Huy België. Een hele mooie afsluiting van een fantastisch seizoen. TURNEN HEILOO - Zaterdag 24 april kwamen vier turnsters van GTH in actie op de regiokampi oenschap zesde divisie te Amsterdam; Laura Arends, Denise Koppes, Emma Henriét en Chantalle Roetink. In de eerste wedstrijd kwamen Laura en Denise in actie. De wed strijd begon op vloer, hier werd door Laura (12.70) en Denise (11.50) een keurige oefening geturnd. Het tweede toestel was sprong, Laura sprong voor het eerst de handstandplat en werd beloond met een 12.70! Daarna gingen ze door naar de brug, Laura turnde sterk 13.10 en Denise behaalde 12.10. De wedstrijd werd afgesloten op balk. Laura en Denise hebben een goede wedstrijd geturnd. Na de ochtendwedstrijd was het de beurt aan Emma Henriet en Chantalle Roetink. Emma begon ZAALVOETBAL HEILOO - Heren 1 van zaal voetbalvereniging HZV het Vennewater, heeft de eerste ronde voor promotie naar de Eerste Divisie, goed afgerond. Deze voorronden worden met een uit en thuis wedstrijd gespeeld waarvan de winnaar door gaat naar de volgende ronde. HZV het Vennewater had zijn eerste wed strijd in Muiden tegen Voorland met 5-5 gelijk gespeeld. Dit was een opmerkelijke prestatie gezien het feit dat het team met enkele jeugd spelers was aangevuld omdat enkele vaste krachten te geblesseerd waren en het team in de tweede helft tegen een achterstand van 4-1 aankeken. Afgelopen vrijdagavond was de return in sporthal het Vennewater. Met acht spelers werd aan de wed strijd begonnen waar steeds met vier spelers tegelijkertijd gewisseld werd. Dit werkte niet naar tevreden- VOETBAL HEILOO - Woensdagmiddag 20 april deelden pupillen van het 80-jarige HSV bloemen uit aan de bewoners van de Heilooër woonzorgcentra. Samen met het bestuur en voor iedere bewoner 2 bosjes vrolijke tul pen stapten de pupillen bij de Loet en Overkerck naar binnen. De bewoners die de club vaak al hun hele leven kennen vonden het geweldig. Hier en daar kregen de pupillen wat lekkers uit een trom meltje. Het werd een bijzondere middag en het leek voor de kinderen wel Sint Maarten. Eén mevrouw vond het zo bijzonder dat ze tulpen kreeg, dat ze een van de voetballertjes spontaan een zoen op de wang gaf. De actie was bedacht om op een leuke manier glans te geven aan het ouder worden van HSV Secretaris Fred Benner was één van de initia tiefnemers: „We bestaan 80 jaar en voelen ons nog piepjong. Dit is een leuke actie die veel vreugde en ple zier brengt." De pupillen hadden haar wedstrijd sterk op vloer: 13.30. In de andere baan begon Chantalle op balk, een keurige oefe ning maar helaas moest zij één keer de balk verlaten. Emma ging verder op sprong, zij behaalde hier het twee na hoogste cijfer: 13.60! Chantalle vervolgde haar wedstrijd op vloer, zij liet hier een mooi geturnde vloeroefening zien: 10.50. Het derde toestel van Emma was de brug, een goede oefe ning maar helaas kwam zij met haar handen op de vloer bij de afsprong. Chantalle was ondertussen bezig met sprong, zij turnde een sterke sprong(10.50). De wedstrijd werd door Emma afgesloten op balk (12.00) en door Chantalle aan brug, waar Chantalle een zeer goede oefe ning turnde (10.90). Emma greep met een minimum verschil van 0,4 net naast de medailles en werd acht ste, Chantalle werd in een sterk deelnemersveld zestiende van de 37 turnsters van Noord-Holland. heid wat een achterstand van 2-0 met de rust opleverde. Coach Kraakman en assistent coach Mossel veranderde daarom van systeem wat direct al in de eerste minuut van de tweede helft, door het goed vastzetten van de tegen stander, het eerste doelpunt ople verde. HZV het Vennewater ging door met een beter verzorgt spel, wat een paar mooie aanvallen en het directe spel een 4-2 voorsprong opleverde. Voorland kwam nog wel even terug tot 4-3 maar HZV speel de weer hun spel, liet zich niet inti mideren en won de wedstrijd uitein delijk met 7-3. De volgende ronde, eerst uit tegen waarschijnlijk AORC/Palestra F wordt op woens dag 28 april in Amsterdam, Sporthal Zuid gespeeld. Als heren 1 deze ronde overleeft, zal in één wedstrijd finale de uiteindelijke win naar moeten opleveren, wat promo tie naar de eerste divisie zal beteke- nen.www.lizvhetvennewater.nl. een deel van de woensdagtraining opgegeven om mee te doen aan de bloemenaktie. Een van hen is F- pupil Bert Schelhaas. „Ik vond het Zondag 25 april turnden twee leden van GTH de toestelkampioenschap te Wormer; Sky Backer en Milenka Hoorn(pre-instap). Sky en Milenka begonnen de wedstrijd op balk, beide turnden een stabiele en keuri ge oefening: 10.90 en 11.20. De wedstrijd ging verder op vloer, Sky en Milenka turnden een mooie oefening. Daarna was sprong aan de beurt. Op sprong werd goed gesprongen, Sky (13.50) en Milenka (13.40). De wedstrijd werd afgesloten aan brug, van beide het favoriete onderdeel. Sky heeft zich sterk verbeterd op de brug, maar helaas moest zij haar oefening ein digen met een val. Milenka turnde een perfecte brugoefening en dit werd beloond: 13.80 Tijdens de prijsuitreiking was het spannend, maar uiteindelijk ging Sky naar huis met brons voor balk en Milenka ging naar huis met zilver voor balk en met de gouden medaille voor brug! HEILOO - Vrijdag 24/4 was ronde 24. Borst hield met zijn favoriete Naidorff verdediging zijn stelling goed op slot tegen Admiraal en was tevreden met remise. E. Stolp ondervond in een glad gewonnen eindspel de wrede kanten van het schaken, één ogenblik van argeloosheid kostte hem via een paardvork een loper, waarna hij direct opgaf tegen Hafkamp. Limmen wilde zijn loper op een goede plek zetten maar schoof hem 1 plaats te ver, wat hem een stuk en de partij tegen Ebels kostte. A. de Vries was erg blij met zijn winst op W vd Bult, die in een dameruil het tussensehaak over het hoofd zag en daardoor zijn dame gewoon verloor. Dinkla verloor al in de opening een pion maar kreeg van Termes ruimte voor tegenspel wat hij met beide handen aangreep voor een mooie aanval met winstresul taat. Komende vrijdag is er geen schaken wegens Koninginnedag. heel leuk om naar Overkerck te gaan, omdat mijn moeder daar vrij willigerswerk doet en nu weet ik waar ze iedere maandagavond is." De kampioensteams U 16 en U 18 Flashing samen op de foto, met vlnr, staande; Lisa Tsaraf, Suzanne Mencke, Beatrijs Koet, Rianne Laan, Jetske Littooy, trainer/coach UI6 Remco van Reems, Myrthe Polman, Nine Ramler, trainer/coach U 18 Marloes Rottier, Rianne de Vries, Charlotte Knegt, zittend: Nikki van Reems, Rowan Bleekemolen, Marit Blokker, Selma ten Broek en Emily van der Haagen. Aangeleverde foto HSV pupillen Fritznel Gerardts, Bert Schelhaas en Debbie Harkmans delen bloemen uit aan de bewoners van de Heilooër zorgcentra. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 27