Zeevogels in veilige haven Judo Dorssports SPORT 29 Hoevers spelen ook volgend seizoen vierde klasse Judoka's naar Ontwikkelingsteamtoernooi Bouma Rapidkoning Foresters D3 is kampioen geworden Meervogels E7 voorjaarskampioen derde klasse Meisjes Terriërs E6 voorjaarskampioen Voetbalmeiden Zuidwester stomen door UITKIJKPOST 28 APRIL 2010 VOETBAL EGMOND - Zeevogels speelt ook volgend seizoen in de vier de klasse. Dankzij een zwaar bevochten 1-0 overwinning op Hollandia T. speelden de wit- hemden zichzelf in veilige haven. Een gelijk spel was voldoende geweest maar lijfsbehoud door middel van een zege smaakt veel beter. De gastheren uit Tuitjenhorn knokten in de eerste helft voor wat ze waard waren. Met vier punten minder dan de bezoekers moesten de groenzwarten winnen om Zeevogels nog te kunnen achterha len. Het overwicht van de thuisclub werd niet uitbetaald in doelpunten. De Hoevers hadden moeite met het fysiek sterkere Hollandia T. Te vaak kozen de withemden voor een moeilijke oplossing terwijl de eenvoudige weg open lag. Toch kreeg Zeevogels ook mogelij khe- den. Pal voor rust trok Dennis de Waard, uit een afgeslagen corner, de bal hard en laag voor. Jorrit Groot gleed in samenwerking met zijn tegenstander de bal over de doellijn; 0-1. Na de thee betaalde de thuisclub de tol van de energie die de ploeg in de eerste helft had gestopt. Als er wel gevaar dreigde was het doelman Joris de Waard die dit onschadelijk maakte. Zeevogels verzuimde om de wedstrijd te beslissen. De gastheren gaven ach terin veel ruimte weg maar hier werd niet van geprofiteerd. Karei Wijker kopte de bal wel over de goahe heen maar zag zijn zachte inzet door een verdediger gestopt worden. Even later werd een mooie voorzet van Dennis de Waard goed ingekopt door Hans van der Werf maar redde de doelman prachtig. Hollandia T. bleef met lange ballen voor onrust zorgen in de Zeevogels verdediging. Het zat de thuisclub deze middag niet mee. Het scorebord gaf na negentig minuten voetbal nog steeds geen doelpunten 'voor' aan. Het contrast na afloop was groot. Bij Zeevogels fehciteerde iedereen elkaar met de uitslag. Bij Hollandia T. was dat anders. Door ongunstige uitslagen elders op de velden was de degrada tie naar de vijfde klas een feit. Komende zondag speelt Zeevogels 1 op eigen terrein tegen VIOS W Voor beide ploegen staat er niets meer op het spel. Mogehjk kan het team van trainer Ernst Ranzijn revanche nemen voor de nederlaag eerder in deze competitie. HEILOO - Op zondag 25 april werd het Ontwikkelingsteam toernooi gehouden in Anna Paulowna. Er hadden zich totaal tien teams ingeschreven, waarvan Judo Dorssports er een was. Deze tien teams werden in twee poules ingedeeld zodat ieder team vier wedstrijden moest judoën. In het team van Judo Dorssports stonden Mees Burgering, Raul Tophoff, Bart Obdam, Aaron Wesselius en Casper Tolsma. De eerste wedstrijd van Judo Dorssports was tegen Hajirne. Mees en Casper wisten allebei hun partij te winnen maar helaas verloren de andere drie judoka's. De eerste wedstrijd werd net aan verloren met 3-2. De volgende wedstrijd was tegen Tom van der Kolk, in deze partij wist alleen Mees zijn wedstrijd te winnen. Deze partij ging dus ver loren met 4-1. De derde wedstrijd was tegen Dojo 't Loo. Mees won wederom zijn partij met een mooie houdgreep en ook Bart en Aaron wisten hun partij te winnen met een mooie ippon. Zo werd de derde wedstrijd met 3-2 gewonnen. De laatste wedstrijd was tegen De Uitkomst. Bart die maakte weer heel snel een ippon met een been worp. De andere judoka's wisten hun partij helaas net niet te winnen. Deze partij werd verloren met 4-1. Alle judoka's zijn allemaal weer een ervaring rijker, helaas niet met de hoofdprijs naar huis maar ze kregen alle vijf een mooie medaille als her innering. Coach Wesley Groefsema kan terugkijken op een geslaagd toernooi waar alle vijf de judoka's van Judo Dorssports mooi judo heb ben laten zien. Double Stars HEILOO - De uitslagen bij Double Stars Honkbal 1 - Sparks 2-12 en 2-4, 0W0 - Honkbal 2 16-6, Urbanus 1 - Honkbal 4 5- 11, Honkbal adspiranten - Red Stars Vitesse 9-8 en 10-9, Honkbal pupillen 1 - Bears 1 21-5, Honkbal pupillen 2 - Odiz Frogs 12-4, Alcmaria Victrix - Honkbal pupillen 3 8-4, Softbal 1 - TIW Survivors 8-9, Thamen - Softbal 1 3-13, Heren soft bal 1 - Odiz Frogs 2 13-25, Heren softbal 2 - Koedijk 17-10, Urbanus - Heren softbal 3 22-2. Bridgeclub 't Oosthonk HEILOO - De uitslagen van bridgeclub 't Oosthonk van woensdag 21 april: A-lijn: 1. L. Eveleens - L. Santifort 61,67, 2. Familie Turk 58,33, 3. A. Groeneveld - A. Brugman 56,67, B-lijn: 1. Fr. Duin - J. Kaandorp 56,25, 2. M. Van der Horst - C. Theune 53,13, 3/4. B. van Dortmont - N. Jacobs A. Bakker-T. Oostermeier 52,60. SchaakverenigingVredeburg LIMMEN - De uitslagen bij SVVredeburg: J. Admiraal-J. Borst remise, K. Kramer- B. Stolp remise, E. Stolp - G. Hafkamp 0- 1, J. Levering - B. Hollander remise, J. Limmen - H. Ebels 0-1, D. Aafjes-J. Tebbens 1-0, R. Rommel - S. Hollander remise, R. Termes-C. Dinkla 0-1, M. Sturk- H. Ebels jr remise, P. Van der Heijdt-G. Pouwo-i,J. de Graaf-T. Voorwalt 1-0, T. Al - E. van Duin 1-0, H. Levering - B. van Diermen 1-0, A. Termes- R. Aafjes 0-1, D. de Vries - S. Veter 1-0, M. Kos - N. Pepping 1-0, S. Twaalfhoven - K. Voorwalt 1-0, J. Brantjes - J. van Vliet 1-0, J. Min -T. Komin 1-0, P. de Ruijter- M. Wester 0-1, J. Heckers- C. Pepping remi se, A. de Vries - W. vd Bult 1-0, M. Van der Bult - M. Krom 0-1 Groep B. Thijs van Vliet - Sewints Dahi 0-1, Rene Voorwalt - Levi van Duin 1-0, Kevin Hes-Tom Wellink 1-0, P. Wempe - Ozair Dahi 0-1. Duivenvereniging De Toekomst EGMOND - Tezamen werden er 366 dui ven. Ingekorfd voor een vlucht vanuit Strombeek waar er vorige week nog enke le liefhebbers in de buurt van A. Tromp konden komen dulden de heerTromp nu niemand in de buurt. A. Tromp: 123467 9 10 1117 21 23, A. Udo: 5 812 14 15 19 32 33 34 35 5°. Zentveld en van de Berg: 13 49 55 66 91, Comb. G. en D. Melker: 16 31 46 47 48 80, A. Stam: 18 63 73, Comb. C. en J. Apeldoorn: 20 28 29 54 58, W. Apeldoorn: 22 26 27 38 39 57 78, Martijn Glorie: 25 62, C. Melker: 30 72 74 75 77, D. Van der Reep: 36 40 42 45 53, F. dejong: 52 56 59 60 61 7182, Combinatie Rijkom en Sentvelt: 70 84. HEILOO - Op dinsdagavond werd bij de schaakvereniging Oppositie gestreden om de Rapidtitel over het seizoen 2009/2010. Bij Rapidsehaak krijgt elke speler slechts twintig minuten voor de hele partij. Het is niet zo hectisch als snelsschaken, waarbij elke speler slechts vijf a zeven minu ten krijgt en waar de stukken soms zowat door de lucht vliegen, niet gehinderd door aswolken uit IJsland. Maar ook Rapidsehaak vraagt stalen zenuwen en een eool hoofd. Bij Oppositie worden er drie avonden voor uitgetrok ken, verspreid over het seizoen. Per avond worden er drie ronden afgehandeld. Het totale toernooi omvat dus negen ronden. Na twee avonden (dus na zes ronden) voerde Albert Bouma fier de ranglijst aan met een honderd procent score (zes punten dus). Op de laatste avond voegde hij daar nog 1,5 punt aan toe en stond daarmee een vol punt voor de concurrenten Simon Smit en Gerard Heeringa, die hij overi gens allebei in vorige ronden had verslagen. Alleen voor de rege rend kampioen Cor van Etten moest hij in de slotronde het hoofd buigen, maar die eindigde op een vierde plaats. HEILOO - De Foresters D3 is afgelopen zaterdag kampioen geworden. De zeer spannende wedstrijd tegen de Foresters D4 eindigde terecht in een gelijkspel. Dit was voldoende voor een zeer verdiend kampioenschap voor de D3! Het team van de trotse leiders Kees en Peter: Bovenste rij vlnr.: Sil Ruijter, Koen Bijman, Stef Liefting, Ralf van Deventer, Bob Ooms, Jelmer Ooijevaar, Jesse Renooy. Onderste rij vlnr.: Robbert de Ruiter, Tobias Osinga, Elise Spaan, Dennis Dingerdis, Ronald Sengers, Martijn den HartOg, Jormay BUSSO. Aangeleverde foto HEILOO - De meisjes van de Zuidwester hebben afgelopen woensdag de wedstrijden tegen de Johannesschool uit Akersloot en de Windhoek uit Egmond gewonnen (respectievelijk 3-0 en 3-2). De westrijden werden gespeeld op de velden van w Limmen en het meisjesteam mag nu gaan strijden om het kampioenschap van regio West 1 Noord. Dit kampioenschap wordt gespeeld op 12 mei in Anna Paulowna. Aangeleverde foto AKERSLOOT - Meervogels E7 heeft met nog twee wedstrijden te gaan, afgelopen zaterdag uit bij Kolping Boys het kampioenschap in de derde klasse veilig gesteld. Het nog ongeslagen Meervogels begon zwak aan de wedstrijd en keek dan ook snel al tegen een 1-0 achterstand aan. In de tweede helft werd er echter weer als van oudst gevoetbald met als resultaat en 3-4 overwinning. En omdat naaste concurrent Alcmaria Vitrix verloor. Kunnen de jonge sporters met acht punten voorsprong niet meer worden ingehaald. In deze successtory mag trainer J.P. natuurlijk niet ontbreken. Meervogels E7: Damian, Yens, Tim, Jilles, Thom, Dante, Patrick en Luke. Leiders Sjaak en Ton. Aangeleverde foto HEILOO - De M6E6 hebben door afgelopen zaterdag met 8-1 te winnen in Mijdrecht het kampioenschap binnen gehaald. Alle wedstrijden zijn gewonnen. De coaches zaten nog wel even in spanning in de eerste helft, nadat de meiden met moeite gelijk hadden gemaakt, maar de tweede helft walsten ze over hun tegenstanders heen en konden de bekers tevoorschijn komen. Op de foto staan de kampioensmeiden met hun trotse coaches: Frouke, Celine, Anniko, Maud, Myrthe, Meike en superkeep Coosje. Aangeleverde foto De fester

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 29