Vastenhoven Mode: Oók op de eerste etage De nieuwste haartrends TIPS TRENDS Met onzejzonneglazen blijft qefïïBfèk onontdekt 8 Zonneveld Optiek geeft fotoboek cadeau bij Varilux zonneglazen Schoenmakerij Rotonde Sapph in topvorm deze zomer MOD E PRODUCT MODE MOD Equipe Coiffures 28 APRIL 2010 UITKIJKPOST Mooie kleding die goed aansluit bij uw per soonlijke uitstraling, versterkt het effect dat u op anderen maakt. U zit lekkerder in uw vel als je weet, dat u gezien mag worden. De trend voor deze zomer is relaxed-chique en dat is bij Vastenhoven Mode uitgebreid te vin den. Vastenhoven Mode presenteert op de eerste etage haar nieuwe zomercollectie van eigentijdse modisehe kledingmerken; Expresso, Creenstone, Josephine Co, MAC, MARSH, Sarah Pacini, Lauren Vidal, MC Planet, ML Collections, 2026, Kyra Ko, Rosner, Deca. Merken met collecties voor de modebewuste vrouw, die bij elke gelegenheid goed gekleed voor de dag wil komen. Fashion voor elk moment: een ruime keuze aan mode voor elke dag, maar ook mode met een luxe uitstraling voor de feestelijke momenten. Vastenhoven Mode, winkelhof 't Loo 30, Heiloo, tel. 072-5331815. Zonneveld Optiek in Heiloo heeft in de maanden april en mei een zonnegla- zeneampagne getiteld 'Natural vision, whatever the distance... met de zonneglazen van Essilor'. Tijdens de actieperiode kunnen de klanten bij aankoop van een paar originele Varilux zonneglazen het fotoboek 'Masters of Photography' cadeau krijgen. Dit fotoboek is samengesteld door de beroemde fotograaf Steve MeCurry van National Geographic, en bevat unieke beelden inclusief de verhalen achter de foto's. Klanten die tijdens de actie bij Zonneveld Optiek de originele Varilux zonneglazen van Essilor hebben gekocht, hebben bovendien een extra win-kans als ze meedoen aan de National Geographic fotowedstrijd. De hoofdprijs is een unieke reis naar Finland voor twee personen. Zonneveld Optiek heeft voor de zonneglazen- campagne een breed assortiment aan Varilux zonneglazen van Essilor op sterkte beschikbaar. Alle Varilux zonneglazen bieden uiteraard een optimale bescherming tegen schadelijke UV-straling, en kunnen worden voorzien van een vuil-, water- en vetafstotende coating. Zonneveld Optiek, Stationsplein 24 in Heiloo, tel. 072-5331275. www.zonneveldoptiek.nl Bij ambachtelijke Schoenmakerij Rotonde aan de Heerenweg 193 kunt u niet alleen terecht voor schoenreparaties, sleutels, naam platen en sehoenfournituren. Naast de fraaie collectie tassen, riemen, portemonnees en sloffen heeft de schoenmakerij haar collectie deze zomer uitgebreid met verschillende damesschoenen en zomerslippers. De merken Gemini, Papaya en Aco staan garant voor modieuze schoenmode met een goed voetbed en een flexibele zool voor perfect draagcomfort. De uitvoering is in zacht nappaleer en de prijzen variëren tussen de 39,95 en 54,95. Loop eens binnen en verbaas u over het grote assortiment. Heerenweg 193, Heiloo Tel. 072-5340885 www.schoenmakerijrotonde.nl Het Nederlandse lingerie- en bad- kledingmerk Sapph blijft scoren. Lingerie, badkleding. Alles wat Sapph aanraakt, lijkt in goud te veranderen. Wat is nou precies het geheim van Sapph? Sapph directeur Schoonhoven: „Sapph is een ijzer- sterk product: trendy lingerie die goed te betalen is. Aan het einde van de zomer komen we echter ook met een upmarket lijn: Sapph Design." In de lingerielijn zullen, naast wit en het goed verkochte zwart, de kleuren paars en zee groen (indigo-green) overheersen. Ook wordt dit voorjaar in de top- serie 'Fortuny' een sophisticated panterprintje gepresenteerd, dat zich onder alle lichte zomerkleuren laat dragen en precies het 'dare to wear'-raffinement uitstraalt waar Sapph groot mee is geworden." Livera Heiloo Winkelhof 't Loo 6, Heiloo Tel. 072-5334116 www.livera.nl Het laten kleuren van uw haar is in! Of het nu gaat om highlights, grijsdekking of een geheel nieuwe look. Zo'n 80 van de vrouwen (en 40 van de mannen) die naar de kapper gaan laten hun haar kleuren, nadat het een knipbeurt heeft gekre gen. Een coupe is pas helemaal af met een mooie kleur die ook klopt. U verlaat de kapsalon met een goed gevoel als uw kapsel een trendy kleur heeft gekregen, die goed past bij uw persoonlijke uitstra ling. De vakkundige hairstylisten van Equipe Coiffures creëren met de juiste technieken en hoogwaardige produc ten keer op keer de mooiste coupes, met schitte rende kleurencombinaties als finishing touch. Daar iedereen verschillend is, wordt gekeken wat het beste bij u past. Bij Equipe Coiffures worden deze kleurgegevens genoteerd en opgeslagen, zodat u de volgend keer desge wenst met hetzelfde kleurresultaat de kapsa lon weer uit gaat. De nieuwste haartrends van L'Oréal Professionnel voor het voorjaar en komen de zomer zijn geïnspireerd op reizen. De looks zijn vrouwelijk en toegankelijk, de kleuren prachtig warm. Met zonnige combinaties, zoals een gouden tint met een subtiele natuurlijke lichtgouden tint, zacht kastanje en verschillende kopertinten. Equipe Coiffures, Rijksweg 47 in Limmen, tel. 072-5052953.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 8