Johan Alleman Zomertip van Bijwaard kappers TIPS TRENDS 9 Voorjaarscollectie met karakter Oilily WINKEL VAN DE WEEK MO SPRING COLLECTION ISABEAU DEUTEKOM DIDI UITKIJKPOST 28 APRIL 2010 Johan Alleman Mode, Stationsweg 61 Heiloo Johan en Paulien Alleman hebben wereldsteden zoals New York, Londen, Parijs en Barcelona bezocht om daar de beleving van bekende modezaken te ervaren en nieuwe internationale modetrends te bespeuren. De nieuwe kledingcollecties voor de moderne man, die ongeacht zijn leeftijd zijn per soonlijke leefstijl in zijn kleding en uiterlijk durft uit te stralen, worden bij Johan Alleman Mode dan ook stijlvol en met internationale allure gepre senteerd. Met gewaagde combinatiemogelijkheden van modieuze business outfit met kleurrijke items uit de casual kledinglijnen en jeans. De trend in mannenmode voor deze zomer is frivool, kleurrijk, extravert en gedurfd. Er wordt met grappige onverwachte details gespeeld, bijvoor beeld een stijlvol herencolbert voorzien van een binnenvoering en binnen kant boord met vrolijk bloemmotief of ruit. Zeer gewild zijn de custom made kostuums van Munro; geheel naar de persoonlijke wens van de klant en op maat gemaakt. Zo schaft u een uniek kostuum aan dat tot in de kleinste details bij u past. De breed gesegmenteerde casual kledingcollecties worden bij Johan Alleman Mode continue vernieuwd en overzichtelijk op merk en thema getoond. Hier vindt u personality met een vette knipoog naar de hippe jaren zeventig. Vintage, opdruk- en dessinprints, vrolijke detaillering in de afwerking en opvallend kleurgebruik vieren hoogtij bij merken als R95th, State of Art en het meer modisehe Cast Irons. Voor de stoere mannelijke uitstraling van de 'Dakota vliegenier' is er de kledinglijn van PME Legend &Jeans. Topmerken als Tommy Hilfiger, Gant en Britiseh Indigo wisselen felle kleuren, grappige prints en 'special effects' af met rustige effen items. De chique hoge boorden en brede manchetten van de overhemden van Circle of Gentlemen (CG) zijn zeer onderscheidend en daarmee zeer herkenbaar. Kortom: alles kan op een geheel eigenzinnige manier worden gecombineerd, aangevuld met bijpassende accessoires, zodat u een indivi duele stijl creëert die bij u past. Dit alles vindt u bij Johan Alleman Mode, Stationsweg 61 Heiloo. www.johanalleman.nl Lekker loom luieren in de volle zon, een frisse duik in de uitnodigende zee tijdens een warme dag op het strand, een stevige bries bij een mooie fietstocht door de polder, een dagje naar het zwem bad met de kinderen; we genieten er volop van tijdens mooie zwoele zomerse dagen! Maar juist onder deze prachtige weersomstandigheden heeft uw haar heel wat te doorstaan en kan het wel wat extra verzorging en aandacht gebruiken om model, glans en een gezonde conditie te behouden. Bijwaard Kappers is er zowel voor een natuurlijk vallend zomers kapsel dat goed bij uw persoonlijke uitstraling past, als voor de complete lijn voor thuisverzorging van Kérastase en L'Oréal Professionnel. Met hoogwaardige bad-, verzorgings- en stylingprodueten, passend bij elk haartype. Om zo ook in zomerse omstandigheden meer uit uw kapsel te halen. Aangezien Bijwaard Kappers dit jaar een dubbel jubileum viert -Bijwaard Kappers bestaat dit jaar 75 jaar en Emmy de Graaff is tien jaar saloneigenaresse- pakt de kapsalon aan de Zevenhuizerlaan de maanden mei en juni feestelijk uit met zeer aantrekkelijke kortingen. Op alle behandelingen, zoals wassen, knippen, verven, stylen en dergelijke ontvangt u twee maanden lang 10% korting. Bij aankoop van producten uit het gehele assortiment ontvangt u op ieder tweede product maar liefst 75% korting! Als dit geen weldadige tip voor uw haar en uw portemonnee is. Zevenhuizerlaan 59, Heiloo, tel. 072-5331928. www.bijwaardkappers.nl De afwisselende thema's van de voorjaarscollectie van modeketen DIDI bieden alle gelegenheid tot spelen met kleur, prints en silhouet ten. Blijft u liever iets bescheiden dan kies u voor bruin, wit en grijs tinten. Persoonlijke stijl met karak ter, kortom: Pretty Different! De thema's uit de springeolleetie zijn vanaf nu verkrijgbaar in de DIDI winkel in Heiloo. De kleuren off-white, zeegroen en blauw spelen hierin de boventoon. Dit rustige kleurbeeld laat zich prima uitwerken in losse zwierige tunieken, blouses, tricot tops en vesten. Verder veel, met kant-appli catie, gehaakte randen en borduur, versierde rokken en broeken die vaak tone-in-tone zijn gedecoreerd. De collecties van modeketen DIDI zijn afwisselend, verrassend, kleur rijk en bestaan uit verschillende lij nen voor diverse kleedmomenten en typen vrouwen. 't Loo 48, Heiloo www.didi.nl Zin in de zomer na zo'n lange win ter? Bij Isabeau bodyfashion ligt de nieuwste badmode nu in de winkel. Frisse kleurrijke prints zijn de trend het komende seizoen, zomerse combinaties als roze met geel, wit met blauw en paars zijn helemaal nieuw, maar ook zwart/wit en chique uni's blijven altijd mooi. De tankini is nog steeds populair. De lange top die de buik bedekt wordt gecombineerd met een biki nibroekje. Nieuw dit jaar is badkle ding van het Italiaanse merk Save the Queen, bekend om haar fanta sievolle en kleurrijke dameskleding. Marlies Dekkers heeft bikinitops in BH-maten met een broekje in maat en model naar keuze. Altijd goed! Overige merken zijn het succesvolle Nederlandse Cyell, het super-de- luxe Maryan Mehlhorn met prachti ge bijpassende zijden pareo's en het geraffineerde Franse merk Aubade. Voor de grotere cup-maten heeft Isabeau Freya en Fantasie en voor de klassiekere dames Opera, Charmline en Felina en zelfs voor de mannen heeft Isabeau een kleine collectie zwemshorts. Kortom voor elk wat wils! Isabeau bodyfashion Stationsplein 98, Heiloo Tel. 072-5323263 www.isabeaubodyfashion.nl Auteur Jos Arts Genre Mode Prijs 17,50 Eeuwenlang werden kinderen beschouwd als mini-volwassenen en dat werd ook uitgedrukt in hun kle ding die vooral stijf, degelijk en don ker was. Marieke Olsthoorn-Roosen was het een gruwel. Toen zij en haar man Willem kinderen kregen, ging ze daarom hun kleren zelf maken. Het waren vrolijke, kleurrijke kleer tjes die tegen een stootje konden en waarin de kinderen lekker konden spelen. Door de enthousiaste reac ties uit de omgeving besloten de Olsthoorns de kleding op de markt te gaan brengen: Oilily was geboren. De fleurige ontwerpen, vaak geïnspi reerd op traditionele klederdrachten uit alle windstreken, raakten duide lijk een snaar bij een nieuwe genera tie ouders. In de jaren tachtig brak het merk groot door en werd een megasueees van Tokio tot New York. Oilily vertelt het verhaal van een van Nederlands belangrijkste modemer ken. Oilily is daardoor niet alleen het verhaal van een mode-merk: het is het verhaal van een tijdgeest. Te verkrijgen bij boekhandel Deutekom, Heerenweg 67-69, Heiloo www.boekhandeldeutekom.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 9