Heiloocontact Pfwr: Luilak: wel herrie geen schade Meer informatie? Bel! Verleende collectevergunning 12 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo ^®S8 Bouwen en wonen 12 MEI 2010 UITKIJKPOST Het gemeentehuis is bereikbaar op 072 535 66 66, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Beheer Openbare Ruimte is bereikbaar op 072 535 68 68, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur lï 'J li-*; Jaarlijks wordt er tijdens Luilak schade aangebracht. Terwijl dit evenement juist bedoeld is om op luidruchtige en ludieke manier de inwoners wakker te schudden, wor den ramen en gevels zodanig beklad dat ze alleen met een grondige kostbare reinigingsbeurt schoongemaakt kunnen worden. Het is jammer dat zo'n leuke traditie aan leiding geeft tot overlast en klachten van inwoners. U kunt als bewoner helpen bij het tegengaan van vernielingen door actie te ondernemen. - Ziet u iets verdachts? Meld het de politie. Via 0900-8844 (lokaal tarief), of wanneer u liever anoniem blijft via Meld Misdaad Anoniem, 0800-7000. Als u de daders op heter daad betrapt, belt u 112. Probeer een zo goed mogelijk signalement te geven van de daders. - Meld het als u slachtoffer bent van een vernieling. Dit is belangrijk omdat uw informatie een goed beeld geeft van wat er gebeurt. De politie kan zo effectief inzetten op de aanpak van de vernielingen. - Probeer uw straat zoveel mogelijk vernielingvrij te houd en. Laat geen losliggende materialen op straat liggen. Inklappen van de spiegel van uw geparkeerde auto kan schade voorkomen. - Hondenbezitters kunnen bij het uitlaten langs de school pleinen in de wijk lopen. Verdachte situaties kunt u melden aan de politie of u kunt het alarmnummer van het beveilig ingsbedrijf bellen, dat op een sticker op de ramen van de scholen vermeld staat. Schoolpleinen zijn na 19.00 uur 's avonds verboden voor onbevoegden. In mei extra controles Het blijkt dat de maand mei er wat betreft vernielingen uitspringt. Samen met de scholen hebben politie, gemeen te en inwoners overlegd over preventiemaatregelen. Afgesproken is, dat de gemeentelijke toezichthouders en de politie de schoolpleinen extra controleren. De scholen zorgen ervoor dat afvalcontainers worden binnengezet en brieven bussen worden verwijderd. Veel scholen besteden in hun nieuwsbrief aandacht aan het voorkomen of beperken van vandalisme. Schade De schade door vernielingen aan schoolgebouwen en school pleinen was in 2009 ten minste 20.000,-. En het repareren van de schade aan straatmeubilair en speeltoestellen door «JÏE9 vuurwerk heeft de gemeente alleen al in de maanden decem ber en januari 10.000,- gekost. De gemeente werkt er samen met politie, scholen en inwoners aan om deze vorm van ergernis en overlast te bestrijden. We zijn trots op ons dorp en willen graag dat het heel en schoon blijft. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw P. van der Last, veiligheidscoördinator, telefoonnummer 072 535 68 21. De genoemde bouw- en sloopplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Ontvangen aanvragen om bouwver gunning Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet, dat de volgende aanvragen om een bouwver gunning zijn ontvangen. De Blinkenlaan 35, reg.nr. 2009/0240 vergroten woning ontvangstdatum: 6 mei 2010 Kapellaan 1a, reg.nr. 2010/0125 plaatsen 2 gebouwen (units) ontvangstdatum: 29 april 2010 Kerkelaan 13, reg.nr. 2010/0124 plaatsen overkapping (veranda) ontvangstdatum: 3 mei 2010 Kerkelaan 59, reg.nr. 2010/0035 bouwen berging ontvangstdatum: 7 mei 2010 Oosterzijweg 13, reg.nr. 2010/0084 vergroten woning (praktijkruimte klas siek homeopaat) ontvangstdatum: 29 april 2010 Afgegeven bouwvergunning Burgemeester en wethouders hebben de volgende bouwvergunning verleend. Tulpencroftlaan 18, reg.nr. 2008/0234 bouwen woongebouw (2 appartementen) verzending: 3 mei 2010 Bezwaar Indien u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouw vergunning, kunt u hiertegen binnen zes weken na verzending van het besluit een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, afdeling Bestuursondersteuning, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. De datum van verzen ding vindt u onder de omschrijving van het bouwplan. Een bezwaarschrift heeft geen schorsende werking. Als er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Als u van de laatstgenoemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Wijzigen bestemming Kennemerstraatweg 452 Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij voornemens zijn medewerking te verlenen aan het ingediende verzoek voor het veran deren van een praktijkruimte voor fysiotherapie in een kapsalon op het perceel Kennemerstraatweg 452, een en ander met toepassing van de buitenplanse ontheffingsmogelijkheid, als omschreven in artikel 3.23 van de Wet op de ruimtelijke ordening. Het verzoek zal worden behandeld volgens de uniforme openbare voorberei dingsprocedure uit de Algemene wet bestuursrecht Ter inzage Het verzoek met de daarbij beho rende stukken ligt vanaf vrijdag 14 mei gedurende zes weken ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenvermeld verzoek ontheffing te verlenen van de ter plaatse geldende bestemmingsplan voorschriften, schriftelijk gemotiveerd zienswijzen naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethou ders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Gehandicaptenparkeerplaats Het college van burgemeester en wet houders heeft besloten tot: - het opheffen van een gehandi captenparkeerplaats op kente ken in de directe omgeving van Hildebrandhof 34. - het realiseren van een gehandicap tenparkeerplaats op kenteken in de directe omgeving van Hoog en Laag 53. Op het Hildebrandhof wordt het blauwe bord met aanduiding gehan dicaptenparkeerplaats (verkeersbord E6 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990) verwijderd, inclusief onderbord met kenteken. In de omgeving van Hoog en Laag 53 wordt dit kenbaar gemaakt door een blauw bord met aanduiding gehandi captenparkeerplaats (verkeersbord E6 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990) te plaatsen, inclusief onderbord met kenteken. De gemeente heeft deze maatregel geno men omdat de bewoner voor wie deze verkeersmaatregel is, beperkt is in haar mobiliteit. Ter inzage Dit besluit gedurende zes weken na publicatie ter inzage bij de publieks balie Bouwen en Wonen in het gemeentehuis. Bezwaar Als u belanghebbende bent en het niet eens bent met dit besluit kunt u, binnen zes weken na de dag van deze publi catie, een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethou ders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Het bezwaarschrift moet u schriftelijk indie nen en ondertekenen en u moet ten minste opnemen: a. uw naam en adres; b. de dagtekening; c. een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaarschrift is gericht; d. de gronden van het bezwaar. Een bezwaarschrift heeft geen schorsende werking. Als er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Hiervoor bent u griffierecht verschuldigd. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, tele foonnummer 072 535 66 66. Burgemeester en wethouders hebben vergunning verleend voor het houden van een collecte door het Nederlands Astma Fonds in de periode van 16 tot en met 22 mei. De collectanten horen een legitimatiebewijs bij zich te hebben, waaruit blijkt dat zij bevoegd zijn te collecteren. www.heiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 12