Ouder/ kind toernooi bij Golf Country Club Terriërs Veteranen A zoekt nieuw talent SV Vredeburg kampioen snelschaken NHSB SPORT 21 INGEZONDEN MEDEDELING Team heeft zich weten te handhaven in eerste klasse Foresters 9 na spannende wedstrijd kampioen Jeugd verliest nipt van Oppositie Ook de overige veteranenteams kunnen versterking gebruiken Zwembad Loos UITSLAGEN KORTOM Eerste Heilooër Klaverjasclub HSVF5 kampioen met91 doelpunten Heilooër kampioen kanovaren pupillenklasse UITKIJKPOST 12 MEI 2010 HEILOO - Zondag 16 mei wordt bij Golf Country Club Heiloo een voor ronde van het landelijke Ouder Kind Golftoernooi gespeeld. Vanaf april dit jaar spelen op ruim 120 golfclubs in Nederland ouders en kinderen samen voor Unicef. Het landelijke Ouder Kind Golftoernooi wordt dit jaar voor de elfde keer gehouden. Tot begin oktober vinden door het hele land de voorrondes plaats. De finale wordt op 22 oktober gespeeld op de Kennemer Golf Country Club. Er wordt deze dag gespeeld volgens het Greensome stableford systeem, wat inhoudt dat iedereen afslaat en je daarna de beste bal kiest. Daarmee wordt verder gespeeld tot in de hole. De tweede slag wordt gedaan door degene van wie de bal niet is. Strafslagen hebben geen invloed op de volgorde van spelen. Handicapverrekening: zestig procent van de lage en veertig procent van de hoge handicap. Samen opgeteld geeft dit de handicap. Er wordt gespeeld voor het goede doel: Unicef/ Kinderen Eerst en het inschrijfgeld is daarom vastgesteld op 20,- per koppel, een bedrag dat geheel ten bate komt aan Unicef. In 2009 werd het golftoernooi gespeeld op 119 golfclubs in Nederlanden en toen sloegen de deelnemers 70.000 bij elkaar. De opbrengst van het toernooi levert een zeer belangrijke bijdrage aan de nationale campagne ter voorkoming van hiv bij baby's. Met de deelname van zoveel mogelijk golfers op zo veel mogelijk golfclubs wordt het mogelijk het leven van heel veel baby's te redden. HEILOO - In een spannende finale werd zondagavond het negen de van Foresters verdiend kampioen. Na een bloedstollend duel waarin twee rode kaarten vielen, een penalty tegen en de vele supporters hun kelen schor schreeuwden met 5-4 gewonnen. Het team bestaat uit: Hessel van Wieringen, Pieter Stavenuiter, Niels Peereboom, Mathijs Admiraal, James Kraakman, Jan van Vliet, Rox Bruin, Daan Laan, Wout Wolven, Floris Stokman, Bart Jansen, Wayne Groefsema, Max Hoetjes, Pim Hoetjes, Eduard Scholten, Scott Kosters. Aangeleverde foto HOCKEY HEILOO - Hockeyclub de Terriërs heeft naast een bloei ende jeugd- en seniorenafdeling ook een robuuste veteranen- competitie. Deze Terriërs van de eerste orde, variërend in leeftijd van 35 tot 65 zijn ingedeeld in drie herenelftallen (en een dameselftal). In veteranen A zitten de 'jonkies' en wordt nog hoog niveau gespeeld (eerste klas se). In veteranen B doen ze het iets rustiger aan, maar wordt nog steeds fel gespeeld. En het derde elftal, de Veteranen L, vertegenwoordigt de 'éminence grise', met soms verras sende techniek uit het grastijdperk. Voor veteranen A zit de competitie voor dit seizoen er al weer op. Het team heeft zich na de promo tie van vorig jaar knap weten te handhaven in de eerste klasse. Met geduchte tegenstanders als Naarden, Muiderberg en Pinoké geen gemakkelijke opgave. „We komen vaak spelers tegen die we nog kennen uit onze Heren 1 -tijd aldus aanvoerder René Wagter. ,En soms een verdwaalde oud-interna tional. Bovendien zien we dat onze tegenstanders steeds jonger wor den, vandaar dat we voor komend seizoen naarstig op zoek zijn naar nieuw jong talent." Ook de overige veteranenteams kunnen versterking gebruiken. Dus ben je boven de 35 en wil je je hoe- keycarrière weer nieuw leven inbla zen, neem dan contact op met René Wagter (rwagter@xs4all.nl). En wie weet kan Terriërs A komend seizoen met nieuwe krach ten in de top van de eerste klasse meedraaien. SCHAKEN HEILOO- Op 1 mei werd het Vredeburg viertal kampioen van het open snelschaak toernooi van Noord-Holland. K. Kramer, B. Stolp, H. Ebels en R. Rommel tekenden voor dit fraaie resultaat. Vrijdag zeven mei ontving Vredeburg de jeugd van Oppositie uit Heiloo voor de jaarlijkse schaak uitwisseling. Het was een groot suc ces, waarbij zo'n dertig kinderen hun uiterste best deden en iedereen zichtbaar genoot. De teams waren aan elkaar gewaagd en tenslotte mocht Oppositie met een puntje verschil de beker trots meenemen. De vóórlaatste ronde had een aantal zeer spannende partijen. J. Admiraal wist na een felle strijd de HEILOO - De volgende kinderen zijn geslaagd bij zwembad Loos: Diploma A: Wout Bakker, Nadja Boersen,, Sara Bolten, Boo Breed, Stijn Hink, Jens Hollenberg, Pharrell Johnson, Tirni de Jong, Annemieke van der Kraan, Nella van Leeuwen, Pieter de Lint, Storm Lourens, Demi Mair, Jena Ravenzwaaij, Max Rutjes, Tessa Terwee, Kyle de Vries, Quin Weijkamp. Diploma B: Bente Aequoij, Iggy von Bersword-Wallrabe, Sara Borst, Teun Borst, Roos Brandjes, Silke Dekker, Doortje Fhber, Raymond Glaudemans, Pain Herman, Thijmen de Langen, Iris Meijering, Jaimy Noordeloos, Sil Roodt, Jesper Schaap, Auke Straatsma, Rosalie Udo, Isa Venneker, Desi Verboom, Bor Voet, Wessel de Wit. Diploma C: Gillian Berman, Daan van Boxtel, Jessica Grooff, Jette Hartman, Jeffrey Hoek, Tim van der Molen, Sanne Terwee, Max Vreeswijk. N.O.B. A: Maarten Bakker, Tolis Deliangelos, Jurre van Tiel, Riehannel Wesker, Vincent Koot. N.O.B. B: Lotte Bulder, Laurens de Boer, Lente Blok, Iris de Boer. N.O.B. C: Eilish Sehoemaker. dame van B. Stolp te veroveren ten koste van enkele stukken, maar had te weinig tijd om dit voordeel te ver zilveren en berustte in remise. J. Limmen had zijn lopers en toren wel erg sterk opgesteld tegen de tegenspartelende C. Dinkla, die terecht opgaf. M. Krom is momen teel in een bloedvorm en creëerde tegen R. Termes een sterke vrijpion, die hij ondersteund door zijn koning liet promoveren, waarna hij snel won. M. Sturk speelde haar beste partij van dit seizoen, maar had de pech een herboren D. de Vries tegenover zich te vinden die in het eindspel de enige smalle weg naar winst vond. T. Voorwalt was zeer trots op zijn overwinning op de ster ke H. Ebels jr en wist zijn vroege stukwinst knap uit te bouwen tot een gewonnen eindspel. Postduivenvereniging De Toekomst EGM0ND - Voor de eerste midfond vlucht vanuit het Franse Laon werden er op zaterdag 8 mei 290 duiven ingebracht. Het weer werkte niet erg mee, daardoor kwamen de duiven niet zo vlot achter elkaar naar huis als we de eerste vluch ten gewend waren. De volgende dag moesten er nog heel wat na komen. A. Udo: 1, 22, 35, 61, 71. A. Tromp: 2, 4, 5, 12,13,14, 23, 24, 27, 31, 67. A. Stam: 3, 26, 57. C. en J. Apeldoorn: 6,10,15, 34, 37,40,42,45,49, 51, 55, 68, 69. Martijn Glorie: 7, 20, 29, 44, 52, 53, 62. W. Apeldoorn: 8, 9, 30, 50, 63, 65, 66. P.R. van Schutte: 11, 21. P.J. Zentveld: 16, 36, 39,48, 60. Rijkdom - Sentvelt: 17, 38. C. Melker: 18,41,47, 59. F. de Jong: 19, 58, 70, 73. Zentveld en van de Berg: 25, 33, 56, 72. G. en D. Melker: 28, 32,43,46, 54, 64. Aanstaande vrijdag inkorven voor Chimay. Double Stars HEILOO - Honkbal 1 - Tex Tow Tigers 1 3-7 en 8-0, Honkbal 2 - Cromtigers 111-4, Honkbal 3 - Olympia Haarlem 2 12-2, Honkbal pupillen 1 - Cromtigers 12-7, Herensoftbal 1 - TIW Survivors 14 - 4, Alcmaria Victrix 2 - Herensoftbal 3 18 -17. Schaakvereniging Vredeburg LIMMEN - Uitslagen: J. Admiraal - B. Stolp remise, J. Borst - B. Blekemolen remise, G. Hafkamp - K. Kramer 0-1, N. Hageman - A. de Vries 1-0, H. Ebels - B. Hollanderi-o, C. Dinkla JLimmen 0-1, W. Van der Bult - D. Aafjes 1-0, G. Pouw - S. Hollander 1-0, R. Termes - M. Krom 0-1, D. de Vries - M. Sturk 1-0, R. Aafjes - P. Van der Heijdt 0-1, T. Voorwalt - H. Ebels jr 1-0, M. Voorwalt - H. Levering 0-1, B. van Diermen - M. Kos 0-1, A. Termes - S. Veter 1-0, J. Brantjes - S. Twaalfhoven 0-1, K. Aafjes-J. Heckersi-o. HEILOO - Op 17 mei houdt de Eerste Heilooër Klaverjasclub de laatste Open Drive van dit sei zoen. Iedereen is welkom in het Open Huis in 't Loo. Bent u een regelmatige bezoeker en u kunt een keer niet, meld dit dan. Door beperkte ruimte wordt de regel vol =s vol gehanteerd. Aanvang 19.30 uur en einde circa 23.00 uur. Inlichtingen bij mevrouw Verhage, tel. 072- 5123271 of bij mevrouw van Toorn, tel. 072-5336038. HEILOO - De jongens van HSV F5 zijn zaterdag 8 mei kampioen geworden met maar liefst 91 doelpunten voor. Staand (van links naar rechts): Alec, Dhanel, coach Frank, Itse, Stein en Bob. Knielend/liggend (van links naar rechts): Merijn, Presley, Laurens en Fem. Aangeleverde foto HEILOO - Zaterdag 8 en zondag 9 mei heeft Jort Pel uit Heiloo meegedaan aan de Noord-Hollandse kampioenschappen kanova ren in Zaandam. Bij de jongste klasse is hij als 9-jarige deelnemer kampioen geworden in de pupillenklasse tot en met 10 jaar. Hij veroverde goud op de 100 en 500 meter en zilver op de 200 meter. Al met al meer dan voldoende genoeg voor de kampioens beker in zijn klasse. In september doet hij mee aan de Nederlandse kampioenschappen. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 21