Fusie Dierenbescherming Noord-Holland Noord Project Nederland op obs Meander Hale Wandeling 2010 H E I L O O 3 Het kantoor is gevestigd aan de Loet 5 in Heiloo Koninginnedag in Plan Oost was opnieuw een succes KORTOM EHK Klaverjasclub Tafelverhuur rommelmarkt Trefpunt Nivon: van koe tot kaas Nordic Walking vanuit GGZNHH POLITIEBERICHTEN Snelheidscontrole op Vennewatersweg UITKIJKPOST 12 MEI 2010 HEILOO - Het Koninginnedagfeest in Plan Oost was ook dit jaar weer een geslaagd en gezellig feest zowel voor kinderen als voor ouders. De opkomst was groter dan voorgaande jaren. Het organisatie comité wil de vrijwilligers en ook de oudere jongeren die geholpen hebben met de begeleiding van de spelletjes en het opruimen van het terrein hartelijk bedanken. Aangeleverde foto HEILOO - De Dierenbescher ming afdeling Alkmaar en omstreken, IJmond, Waterland en Zaanstreek zijn gefuseerd tot de afdeling Dierenbescher ming Noord-Holland Noord. De fusie is nodig om de dierenbe- schermingsactiviteiten optimaal te kunnen uitvoeren en nog beter op elkaar af te stemmen. Op de algemene ledenvergaderin gen van de afdelingen op 14 april, is de fusie tussen de afdelingen Alkmaar, IJmond, Waterland en Zaanstreek bekrachtigd. Op de werkvloer is er al lange tijd een goede samenwerking tussen de vier afdelingen. Het effect daarvan is goed zichtbaar. Het burgerinitiatief tegen de komst van megastallen, een dierenwelzijnseonferentie voor De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 17.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Advertenties De advertentieafdeling is te bereiken via 072-5330175 of per e-mail: advertenties@uitkijkpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maandag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per mm is 0,48 (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. Voorinformatie overtarieven en mogelijk heden, kunt u contact opnemen met Marion Becker- acquisitie, tel. 072-5351072 of per e-mail: verkoop@uitkijkpost.nl Zij is aanwezig op: dinsdag 09.00 t/m 17.30 uur vrijdag 09.00 t/m 14.30 uur Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor evenementen die in het weekend plaats vinden. In dat geval mag kopij tot maan dag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.30 t/m 17.30 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdag 08.30 t/m 13.00 uur vrijdag 08.30 t/m 17.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma di 08.00 -12.00 13.00 -17.30 uur wo do 09.00 -12.00 13.00 -16.30 uur vrijdag 09.00 -12.00 13.00 -14.30 uur Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niette plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoordelijk voor in advertenties gedane uitspraken of beweringen. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. Mï'v'-: Dit krantenproduct is milieuvriendelijk vervaardigd de politiek en een paardeneampag- ne op maneges zijn slechts drie voorbeelden die juist door de bun deling van krachten mogelijk zijn gemaakt. De Dierenbescherming is de grootste vrijwilligersorganisatie die opkomt voor dieren. De fusie en daarmee gepaard gaande professio nalisering, neemt niet weg dat de Dierenbescherming afhankelijk is en blijft van vrijwilligers. De vereni ging heeft vele vrijwilligers nodig voor een heel scala aan activiteiten. De vaste medewerkers vormen de kern van de Dierenbescherming NHN en zijn het stabiele aanspreek punt voor de vrijwilligers die binnen de Dierenbescherming actief zijn. Het kantoor van de Dieren bescherming Noord-Holland Noord is gevestigd aan de Loet 5 in Heiloo en is van maandag tot en met vrij dag tijdens kantooruren geopend. De Dierenbescherming Noord- Holland Noord is bereikbaar via tel. 072-5150071 of via info@dierenbe- schermingnhn. nl. HEILOO - Op 17 mei houdt EHK de laatste Open Drive van dit sei zoen. U bent alleen, met of zon der partner, welkom in het Open Huis in 't Loo! Bent u een regel matige bezoeker en u kunt een keer niet, meld dit even bij het onderstaande bestuurslid. Men kan daar rekening mee houden! Door beperkte ruimte wordt de regel vol vol gehanteerd! Er wordt begonnen om 19.30 tot 23.00 uur. Inlichtingen bij mevrouw G. Verhage, tel. 072- 5123271 of bij mevrouw R. van Toorn, tel. 072-5336038. HEILOO - Zaterdag 5 juni van 10.00 tot 12.00 uur houdt het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo een rommelmarkt. Wilt u een tafel reserveren om uw spullen te verkopen, dan kunt u contact opnemen met tel. 072- 5331297. De afmeting van de tafel is 80 x 160 en kost 7,-. Slechts één tafel per persoon en op is op. (geen handelaren). HEILOO - Kent u een zuivelbe drijf waar de koeien uit zichzelf naar de melkmachine lopen, vol automatisch worden gemolken en daarna weer teruggestuurd naar stal of weide, zonder dat een boer eraan te pas hoeft te komen? En waar bezoekers zelf uit de melk een kaasje kunnen maken en na afloop van een rondleiding door het gehele bedrijf datzelfde kaasje mee naar huis nemen? Zo'n bedrijf is de kaasboerderij Zeilzieht van de familie Baltus in Zuid-Schermer. Op woensdagmid dag 19 mei organiseert het Nivon Heiloo een excursie naar deze kaasboerderij k met een rondlei ding door het bedrijf, waarbij zowel de veehouderij als de kaas makerij worden getoond en uit eengezet. Na opgave bij Annelies Stierp, tel. 072-5113450 (kosten: leden 3,50; overigen 4,50 per persoon) verzamelen om 14.00 uur bij Zeilzieht, Westdijklö, Zuid-Schermer. HEILOO - Een groot succes was de afsluitende tentoonstelling van het project Nederland op basisschool Meander. Veel enthousiaste kinderen lieten dinsdagavond, 27 april, hun ouders, opa's, oma's en andere belangstel lenden zien wat zij de afgelopen drie HEILO - Voor het zesde jaar wordt, als afsluiting van het seizoen van 'Rond de waterput', een prachtige wandeling geor ganiseerd. Onder andere wordt de zondag viering in de parochiekerk in Egmond aan den Hoef bijgewoond. Ook ligt het in de bedoeling een bezoek te brengen aan het heilig dom Onze Lieve Vrouw ter Nood. In weken allemaal geleerd hebben over Nederland. Daarnaast konden de bezoekers genieten van typisch Hollandse producten zoals drop, kaas en Groninger koek. Ook de Oudhollandse poffertjes vielen erg in de smaak, en niet alleen bij de kinderen! Kijk voor meer foto's op www. obsmeander. info het laatste deel van de route is een keuzemoment ingelast. U kunt dan via een korte of langere weg terug naar het Willibrordushuis. Vertrek is om 08.00 uur precies van het plein van de Willibrorduskerk in Heiloo. Zo rond 13.30 uur zal de eerste groep wandelaars daar ook weer arriveren. Zondag 30 mei, 08.00 uur, start bij het Willibrordushuis, Westerweg 267, Heiloo. Kosten: 3,- per deelnemer. HEILOO - In mei start vanuit GGZ Noord-Holland-Noord, terrein Heiloo een Nordic Walking groep voor ambulante cliënten. Actief bewegen in de buitenlucht, zoals bij Nordic Walking, heeft positieve gevolgen voor uw lichamelijke- en geestelijke gezondheid. Het verbe tert uw zelfvertrouwen en zelf waardering en het vermindert uw angst- of depressieve klachten. U kunt voorafgaand kennismaken met de begeleiders en meer uitleg krij gen over de activiteit. Opgave voor Nordic Walking en de kennisma king, graag zo spoedig mogelijk, via tel. 088-6565000. Het is een 'open' groep van maximaal tien personen. Elke dinsdag van 14.00 tot 15.30 uur. Vertrek- en eindpunt is het Ontmoetingscentrum, Olvendijk 2A te Heiloo. De groep wordt begeleid door twee medewerkers van GGZ Noord-Holland-Noord, divisie Ouderenpsychiatrie. Bij deelname wordt u als cliënt ingeschreven. U dient zelf zorg te dragen voor Nordic Walking stokken, goede wandelschoenen en geschikte kle ding. HEILOO - Donderdag 6 mei hield de politie tussen 14.00 en 17.00 uur een snelheidscontrole op de Vennewatersweg in Heiloo. De con trole werd uitgevoerd met een uit de hand te bedienen radarapparaat (lasergun). In totaal werden 27 bestuurders bekeurd die harder reden dan de toegestane 50 kilome ter per uur. De absolute 'kampioen' van de dag was een 22-jarige Amsterdammer. Hij reed maar liefst 102 kilometer per uur. Hij moest zijn rijbewijs inleveren. Het was een beginnend bestuurder en was in oktober vorig jaar ook al zijn rijbe wijs kwijtgeraakt wegens een grove snelheidsovertreding. De Hollandse tentoonstelling van de Meander. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 3