\^gerechten/ loocatie J I WSfivyo CAFE d'SFINX euen ma "De koffiemolen" in Geen krant ontvangen? wildschut as| GO GO Midweekmenu 10 eten&drinken weekmenu 29,50 p.p. €14,50 p.p. www.cafedesfinx.nl cafej i Heerenweg 201 1851 KP Heiloo - 072-8885855 vanaf afgelopen zondag heeft er een terras bij, en wel achter het cafe. Een heerlijk besloten terras waar je lekker kan lounchen in zuidelijke sferen, heerlijk kan lunchen, borrelen of een klein hapje eten. Evt. chillen met een waterpijp op basis van vruchtentabak. Terras is open tot 23,00 uur Zoekt: Part/full-time medewerkers Parttime afwasmedewerkers Vanaf 1 6 jaar www.restaurantwestenwind.nl Egmond aan den Hoef is weer open. Veel bewoners van Egmond aan den Hoef en de omliggende dorpen hebben jaren gewacht op de opening van wat vroeger de molen van Berkhout heette en al tientallen jaren door het leven gaat als "de Koffiemolen". Vanaf nu is de eigenaar van restaurant Bikkerij aan de Egmonderstraatweg in Egmond aan den Hoef, na alles op alles te hebben gezet om de Koffiemo len te renoveren en gezellig in te richten, gereed om de gasten te ontvangen. Als je mensen uit de regio spreekt over deze molen dan komen overal de herinneringen los. De unieke sfeer, in een oase van rust, rond de molen is voor velen een stukje nostalgie. Koffiedrinken met gebak, drank jes en hapjeseen wijntje en een borrel. Binnenkort worden er ook lunches geserveerd. Op het unieke terras rond de sfeervolle molen is plaats voor circa 70 personen. Binnen in de molen is plaats voor nog eens 30 tot 40 personen. Genieten in de zon of dommel weg onder een parasol. Een prachtige rustige plek waar de vogels fluiten. Ook een mooie plek voor een verjaarsfeest of partij. Kom ook eens langs voor de lunch 1ste en 2de Pinksterdag geopend 3 - gangenmenu 26,50 Special Proef het voorjaar Voor bij de koffie GENIETEN GROENE LANDSCHAP VAN LAGELAAN8 1851 PC HEILOO TELEF00NNUMMER072-5051423 routeziewebsitewww.brasserie-intgroen.nl Bel donderdag tot 15.00 uur 0226-331020 (Rodi Verspreiding bv) 19 MEI 2009 UITKIJKPOST Aspergesoep Verse asperges met beenham, ei en hollandaisesaus of Verse asperges met zalmfilet en bieslooksaus Coupe Romanoff In het weekend op de kaart voor 24,50. Maandag t/m donderdag midweekprijs 21,50. Restaurant, feesten en gezelligheid Bent u verliefd, heeft u lekkere trek, zin in een avondje uit, bent u jarig, verdrietig of zoveel jaar getrouwd? U bent samen met uw gasten, vrienden en familie van harte welkom bij Wildschut Eten en Drinken voor koffie, hapjes, lunch, diner, gezellige feesten en catering. Graag telefonisch reserveren, niet pere-mail. Restaurant, serre en terras 7 dagen per week geopend. Di. t/m za. vanaf 10.00 uur, zo. en ma. vanaf 12.00 uur. Stationsweg 82, Heiloo - t 072 53 21 392 - www.wildschutetenendrinken.nl - Nabij NS station - Gratis parkeren Iedere maandag geopend, Speciaal 3-gangen verrassingsmenu voor maar 24,50 1ste en 2de Pinksterdag geopend, reserveer tijdig, nog veel meer mogelijkheden www.loocatie.nl Salade met gebakken scholfilet, gegrilde asperges en dressing van asperges Gebraden runderrib-eye met voorjaarsgroente, crème van jonge worteltjes en jus van rode wijn Verrassing van de chef restaurant catering thuisdiner thuisdiner Asperges 'flamande' met beenham of Asperges met gepocheerde zalm Beide geserveerd met scharrelei en 'Hollandaisesaus' en gekookte nieuwe aardappeltjes restaurant catering thuisdiner hans kok ingrid kaatee 't loo 20 - 1851 ht heiloo telefoon 072 533 33 52 www.loocatie.nl info0loocatie.nl voor de bediening Wil je in een jong, enthousiast team werken Ben je flexibel en met name in de weekenden beschikbaar Zoekje een bijbaan voor de zomermaanden Westeinde 2 1931AB Egmond aan Zee 072 5064522 info@restaurantwestenwind.nl L J Wij hebben een uitgebreid assortiment lunchgerechten, heerlijk buiten genieten op het zon nige terras of in de ruime serre Reserveer tijdig 072-5051423 Wekelijks wisselend Ruime keuze uit onze menukaart, met ambachtelijk vervaardigde gerechten van uitsluitend verse ingrediënten, die op creatieve wijze gepresenteerd worden. Diverse bereidingen asperges eten in 't groen Ambachtelijke appeltaart of frambozentaart met gemarineerde aardbeien 3,50 Genieten in 't Groen. Wij zitten net buiten Heiloo, midden in de natuur. De brasserie is voor iedereen toegankelijk, met groot terras, ruime parkeergelegenheid, kind- en rolstoelvriendelijk. Golflessen volgen? www.golfschool-ivarvandermoolen.nl Lid worden www.golfclubheiloo.nl Hh ETEN&DRINKEN I eerlinge. jester nemen deet

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 10