Finale Crossmania in de Buk Buk Concert dameskoren in Muziek- en Dansschool Sandra van het Hof- van Santen exposeert Traditionele weefsels uit het Andes gebied in Bibliotheek Heiloo H E I L O O Met de wetenschap van nu DEUTEKOM Corso Bioscoop Sex The City 2 Arrangement BOEK VAN DE WEEK Willem van der Does Hef de -wetfexi-ScJiap van xltL Met de wetenschap van nu- Willem van der Does Boek van de week: door Willem van der Does voor 12,50 Sven maakt kans met Michael Bublé in een vol Gelredome te staan Annemarie Edam exposeert bij De Loet Door de ribbels van het karton creëert zij een heel apart effect UITKIJKPOST 19 MEI 2010 Carrie (Sarah Jessica Parker), Samantha (Kim Cattrall), Charlotte (Kristin Davis) en Miranda (Cynthia Nixon) nemen weer een grote hap uit The Big Apple. Ze bieden het hoofd aan hun hectische levens en liefdes in een vervolg dat werkelijk van het doek spat. Het leven van de meiden loopt op rolletjes, maar het zou niet Sex and the City zijn als er niet een paar verrassingen op de loer lagen.Deze keer in de vorm van een glamoureus, zonovergoten avontuur dat hen uit New York voert naar een van de meest luxe, exoti sche en levendige locaties, waar het feest altijd doorgaat en achter elke hoek een mysterie schuilt. Het is een ontsnapping die precies op het juiste moment komt voor de vier vriendinnen, die zichzelf zien belan den in - en zich verzetten tegen - de traditionele rollen van het huwelijk, het moederschap en nog veel meer. Alleen op 26 mei: Sex and the City arrangement voor 12 euro: inclusief het premièrekaartje, koffie/thee met iets lekkers voor de voorstel ling en wijn, rosé, bier of een non alcoholisch drankje in de pauze. Reserveer tijdig. Graaiers, draaiers en spijtoptanten Nederland is op de Ranglijst van Gelukkigste Landen uit de toptien gezakt. We staan nu op een gedeelde vijftiende plaats, maar wie nieuws programma's en parlementaire debatten volgt, zou makkelijk de indruk kunnen krijgen dat we ergens onderaan bungelen. Binnen en bui ten het parlement lopen de emoties tegenwoordig veel vaker hoog op dan pakweg twintig jaar geleden. Politieke partijen die inspelen op de onvrede scoren hoog in de peilin gen, en dwingen andere partijen in het defensief. Dit boek is bedoeld voor iedereen die eens met een ande re, psychologische blik naar de actua liteit wil kijken, en die meer wil weten over hoe emoties van invloed zijn op verkiezingsuitslagen. Hoe komt het dat we ons al vijftien jaar opwinden over de graaicultuur terwijl het alleen maar erger wordt? Waarom vinden mensen het zo moeilijk excuses te maken? Waarom ziet het er zo hypo criet uit als ze een keer wel excuses maken? Wat is het effect van nega tieve campagnes op uw stemgedrag? HEILOO - De afgelopen maan den zijn er in de Buk Buk Heiloo behoorlijk wat talenten voorbij gekomen. Crossmania zocht vanaf februari 2010 naar nieuw talent voor het festival Dolfinn Rocks dat in augustus zal plaatsvinden. Komende vrijdag, 21 mei, zal de reeks evenementen worden afgeslo ten met een spetterende finale. Met de pas 17-jarige Sven Duijff als hoofdact denkt Lucas Bugter het seizoen fantastisch te kunnen afsluiten: „Sven maakt woensdag kans met Michael Bublé in een vol Gelredome te staan. Twee dagen later staat hij dan hier in de Buk Buk, echt een bizarre gedachte!" Verder komen ook de regionale lie velingen Yori Swart (Finalist Popprijs 2010) en Remi Walsarie (Music Talkin') voorbij en wordt de avond afgesloten met house van de Dj's ['ast J en Mr Orange. Uiteindelijk zullen Stichting Dolfinn en Crossmania met behulp van publieksstemmen via www.crossmania.nl kiezen wie er uiteindelijk op Dolfinn Rocks komen te staan. Om 21.30 uur zullen aanstaande vrijdag de deuren van de Buk Buk Heiloo open gaan voor alle muziek liefhebbers uit de buurt. HEILOO - Woensdag 19 mei om 20.15 uur geeft het dameskoor van de Muziek- en Dansschool Heiloo, onder leiding van Simon Boerke samen met het dames koor Zanglust uit Oudorp een concert. Het dameskoor van de muziek school zal uit haar zeer breed reper toire een scala aan mooie meer stemmige liederen in diverse talen ten gehore brengen. Om het geheel nog aantrekkelijker te maken, is het dameskoor Zanglust uit Oudorp onder leiding van Marja Boerke uit- HEILOO - Annemarie Edam begon veertig jaar geleden met het ontwikkelen en afdrukken van haar eigen zwart/wit foto's op haar zolder. Ze leerde dit van haar schoonvader die lid was van een fotoclub. Ze heeft vele foto's gemaakt, waaronder portretten, en van natuur, thea ter en dans. Ze heeft verschil lende fotocursussen gedaan en is lid van de HAF in Heiloo. Daarnaast is Annemarie vrijwil ligster bij de Loet en daarom is het extra bijzonder dat ze nu haar foto's exposeert in het restaurant. De foto's die in De Loet hangen zijn gemaakt in de omgeving van Heiloo, Egmond aan Zee, Texel, Brugge en de Algarve in Portugal. U kunt de foto's tijdens de openingstijden van 10.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 17.00 uur bekijken aan De Loet 1 in Heiloo. Sandra van het Hof verwerkt bij haar kunstwerken veel ribkar- ton in haar schilderijen. Aangeleverde foto genodigd. Ook dit koor heeft een veelzijdig programma. Beide koren zullen ook, middels een viertal lie deren, gezamenlijk optreden. Het belooft dus een gevarieerde zang avond te worden, waarbij u van harte welkom bent. Dit concert vindt plaats op woensdag 19 mei om 20.15 uur in de muziekschool, aan het veld 1 te Heiloo. Voor meer informatie, tel. 072-5332460 of op www. muziekendanssehoolheiloonl. HEILOO - Sandra van het Hof- van Santen uit Limmen expo seert haar schilderijen van 17 mei tot en met 29 juni in het Trefpunt te Heiloo. Sandra heeft een opleiding teken en schildertechnieken gevolgd bij Crejat in Alkmaar. Sindsdien is zij lid van amateur kunstenaarsvereni ging Perspectief te Castrieum. Zij heeft haar werk onder andere al tentoongesteld bij Perspectief, bij Limmen artistiek en bij 'Kunst in de etalage' tijdens de bloemendagen in Limmen. Sandra haalt inspiratie uit kranten, tijdschriften en zelfge maakte foto's. Sinds kort experi menteert zij met het verwerken van verschillende materialen. Zij ver werkt daarbij veel ribkarton in haar schilderijen. Zij plakt het karton op doek en beschildert het met acryl verf. Door de ribbels van het karton verschillende kanten op te laten lopen creëert zij een heel apart effect. Sandra: „Hier ben ik erg enthou siast over. Ik ga er voorlopig mee door. Al doende zijn er iedere keer weer nieuwe leuke toepassingen te ontdekken met bestaande materia len. De mogelijkheden zijn einde loos!" HEILOO - Tot 20 juni wordt in de vitrines van de expositieruimte van Bibliotheek Heiloo het werk van enkele leden van de Nederlandse Banden van de Andes kring geëxpo seerd. Dit is een groep weefsters, die de traditionele weefsels uit het Andes gebied in Zuid-Amerika bestuderen, weven en proberen te behouden. De groep werkt al meer dan tien jaar samen en maakt ook werk voor het Wereld Museum in Rotterdam als zij een expositie hebben over de Andes. Bijvoorbeeld in 2001 bij hun expositie over keramiek en textiel, waarvoor ze in diverse technieken banden weefden in grof materiaal (zodat de techniek goed te zien is), als ook nu in 2010, bij hun komen de tentoonstelling Kinderoffers, waarvoor onder andere een mum miedoek werd geweven. Diverse leden van de groep geven ook les, al een paar jaar in Bibliotheek Heiloo. In de vitrines ligt werk van Ineke Dillmann en Mirjam Floor, die de lessen in Heiloo verzorgen. Weefwerk van Ineke Dillmann en Mirjam Floor, te zien in Bibliotheek Heiloo. Aangeleverde foto Heerenweg 67-69,1851 KL Heiloo naast Winkelhof 't Loo, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-mail: info.deutekomOlibris.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 13