Timardi (11) naar landelijke schaakkampioenschappen Jeugdvisclub Samen Beet SPORT 27 Terriërs M6F1 ongeslagen kampioen Zeevogels D3 heeft de KNVB-bekergewonnen! Senegal-USA bij De Foresters Stolp en Dahi kampioenen Vredeburg Dames 1 golf voor de vijfde keer kampioen! Terriërs jongens ongeslagen kampioen HSV D5 is óók Kampioen Voorjaarscompetitie! UITKIJKPOST 19 MEI 2010 HEILOO - Ondanks dat de andere kanjer, Lot afwezig was is de laatste tegenstander van dit seizoen ook verslagen. De Terriërs M6F1 zijn kampioen! Van links naar rechts Marjolein, Benthe, Marieke (coach), Myrthe, Isa, Friso (coach), Annelotte, Malin en Puck. Aangeleverde foto EGMOND - Door met 4 - 1 te winnen van De Meern kreeg Zeevogels D3 de beker uitgereikt. De wedstrijden om de KNVB WEST 1 districtbekers vonden plaats bij Legmeervogels in Uithoorn. Het werd een spannende wedstrijd. Bij de rust was de stand nog steeds 0-0. Na de pauze was het De Meern die de score opende. Niet lang daarna wist Zeevogels 1 -1 te maken. Vervolgens kregen de withemden de wedstrijd in handen en werd de eindstand 4-1. Doelpuntenmakers: Jesse Tromp (2x) en Gerben Pastijn (2x). Aangeleverde foto HEILOO - Zaterdag 15 mei speelden de jongens van de Terriërs hun laatste wedstrijd van de voorjaarscompetitie uit tegen HBS. Zij wonnen overtuigend met 12-5 en waren hierdoor ongeslagen kampioen. Achterste rij: Pim, Siebren, trainer-coach Floris, Antonie, coach Rene, Floor. Voorste rij: Mike, Bas, Luuk, Rolf en keeper Derk. Aangeleverde foto HEILOO - Dit team sleepte het kampioenschap al tijdens de voor laatste competitiewedstrijd binnen met een overtuigende 6-2 overwinning op SVW 27. Dit was een heftige wedstrijd, het ging hard tegen hard. Een week later onderstreepten de jongens van D5 nog even hun talenten door een 20-1 overwinning op LSW. De laatste wedstrijd tegen Bergen werd gecanceld door de tegen standers, waarschijnlijk durfden deze niet meer... Aangeleverde foto SCHAKEN HEILOO - Timardi Vërhoeff, met haar elf jaar veruit de jong ste deelnemer aan de onderlin ge competitie bij Schaakclub Oppositie, speelde voor de tweede keer dit seizoen remise tegen kampioen Simon Smit. Voor Timardi was dit een mooi slot van een sterk eerste seizoen bij Oppositie. Ze heeft inmiddels in het Hemelvaartweekend deelgenomen aan de landskampioenschappen in haar leeftijdscategorie! Door die remise kon Smit niet meer inge haald worden door Herman Maas en nam dus wederom de felicitaties als clubkampioen in ontvangst. In diezelfde ronde trok Albert Bouma agressief van leer tegen Cor van Etten in een Pire-aehtige partij. De laatste stond om 21.00 uur al met lege handen en zakte daarmee, na een sterk seizoen naar plaats vier op de ranglijst, Albert Bouma klom daardoor naar de derde plaats. Gerard Heeringa probeerde zijn sportieve plicht te doen tegen de nog ongeslagen Herman Maas door in eerste instantie remise te weige ren, maar kwam er toch niet door heen: remise. Maas heeft daardoor zijn ongeslagen status tot het eind weten te handhaven. Een heel knap seizoen, met een tweede plaats als verdiende beloning. Kees Jongkind won tegen Frits van der Werff de kwaliteit. Dit was op den duur voldoende voor winst en een zesde plaats in de eindrang schikking. Herman Limmen behield zijn vijf de plaats op de eindranglijst door in een Slavische partij gedegen remise te spelen tegen Peter Folkertsma. Eric Huffnagel speelde knap remise tegen Bob Bosma, na een tijd een stuk slechter gestaan te hebben. Een slimme eeuwig schaak besliste de partij. HEILOO - Op dinsdag 18 mei aan staande spelen de nationale teams onder 19 jaar van Senegal en de Verenigde Staten een vriendschap pelijke oefenwedstrijd bij De Foresters. Deze wedstrijd is ter voorbereiding op het Internationale Cor Groenewegen Toernooi (ICGT). Het ICGT wordt in het pinksterwee kend gespeeld op de voetbalvelden van FC Uitgeest. Aan het 25e ICGT nemen deel de nationale teams van Amerika, Canada, Mexico, Japan, Zuid Korea en Senegal. Nederlandse inbreng op het toernooi komt van onder sndere FC Twente, Heerenveen, FC Utrecht en uiteraard FC Uitgeest. Kijk voor meer informatie op www.icgt.nl Via voorzitter Cor Zwart is men bij De Foresters terecht gekomen. ,De eerste teams druppelen deze dagen binnen en ze zochten geschikte locaties bij voetbalclubs in de omgeving om te trainen tot aan het toernooi." Gedurende de komende week zullen verschillende teams ook komen trainen op de velden van De Foresters. De wedstrijd tussen Senegal en USA begint op dinsdag 18 mei aanstaande om 19.00 uur en vindt plaats op het hoofdveld van voetbalvereniging De Foresters aan de Vennewatersweg. De wedstrijd wordt gezellig aangekleed, com pleet met speaker en volksliederen. Toegang is voor iedereen vrij. LIMMEN - Op de laatste ronde op 14/5 werden in de A-groep B. Stolp en in de B-groep O. Dahi kampioen. Hiermee is het schaakseizoen afge lopen, het nieuwe start in septem ber. J. Limmen zorgde voor een stunt door kampioen B. Stolp met aanvallend spel te verslaan, Limmen viel onvervaard met de dame binnen en zorgde voor een mooie mateom- binatie. G. Hafkamp moest een stuk geven in de opening tegen J. Admiraal, maar kreeg een dreigende koningsaanval. Toen Admiraal niet de juiste voortzetting koos kwam het weer gelijk te staan totdat hij in het eindspel een toren wegblunder- de en direct opgaf. J.Borst stond een stuk voor tegen H. Ebels, maar wikkelde verkeerd af waarna Ebels een niet te stuiten promotiepion kreeg en fraai won. M. Krom sloot een zeer goed seizoen af met winst tegen de sterke B. Blekemolen en eindigde maar liefst bij de eerste tien. D. de Vries leerde zijn jongere broer een schaaklesje en eindigde door deze overwinning als eerste junior. De eindstanden zijn te vinden op www.sv-vredeburg.nl. SPORTVISSEN LIMMEN - Op 22 mei start de Limmer jeugdvisclub met de eerste wedstrijd van het sei zoen. Er wordt gevist in het Stet, verza melen om 18.30 uur op de haven van het Stet. Daar krijgt iedereen een plaatsnummer toegewezen en om 19.00 uur start de wedstrijd. Er wordt vijf kwartier gevist, daarna volgt de prijsuitreiking. De wed strijd is voor leden van jeugdvisclub Samen Beet (6 tot 17 jaar)maar als je ook een keer wilt meedoen om te kijken of vissen wat voor jou is, ben je welkom. Er is voor iedereen een prijs, deelname is gratis. Voor meer informatie: www.samenbeet.nl of je belt met Peter van der Heijdt, tel. 072-5051056 (na 18.30 uur). HEILOO - De Dames 1 van de dinsdag golf, zijn voor de vijfde keer op rij kampioen geworden. „Het lijkt net of wij het veel te makkelijk hebben in onze klasse" aldus de dames. „Maar dat is zeker niet zo! Tot de laatste dag konden er nog vier kampioen worden, maar wij bleken de beste zenuwen te hebben." Het team bestaat uit Cecile Ouwejan, Anita Bannenberg, Titia Berghuis, Liesbeth Kraakman, Geertje Visser, Almee Versloot en Flora Martini. Aimee Versloot ontbreekt op de foto. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 27