Uw in de Equipe Coiffures GRATIS V gelezen worden DE STEIGERZOLDER Om uw vereniging de gelegenheid te geven zich te presenteren via het weekblad Uitkijkpost bestaat natuurlijk de mogelijkheid om redactionele stukjes in te sturen. Deze artikelen zijn echter gebonden aan een maximaal aantal woorden en plaatsing ervan is afhankelijk van verschillende factoren. Daarom hebben wij gemeend de verenigingen de gelegenheid te geven om een royaler artikel te plaatsen. Hierbij kan de vereniging van meerdere kanten worden belicht. Kortom: u kunt uw vereniging tegen een zeer gereduceerd tarief op een door ons te bepalen moment in de Uitkijkpost extra onder de aandacht brengen. Voor informatie: advertenties@uitkijkpost.nl of bel 072-5330175 Drukkerij Uitkijkpost De Hoefsmid 5, Heiloo tel. 072 5330175 Dit is echt genieten. 10 UW KERASTASE-KAPPER Rijksweg 47 - Tel. 072 505 29 53 - Limmen Van het voorjaar lekker op uw terras zitten, bestel dan nu uw steigerhout meubelen. Heeft u liever iets voor in huis hiervoor zijn ook diverse mogelijkheden. Of heeft u misschien zelf een idee? Wij zijn dealer geworden van diverse nieuwe artikelen. Voor een overzicht kijk op onze geheel vernieuwde website. www.desteigerzolder.nl Openingstijden vrijdag zaterdag van 10 tot 17 u. Adres: Molenlei 18 b te Akersloot, T 06 53 229 143 elke woensdagmiddag KIDS t/m 12 jaar KNIPPEN voor maar 12,50 Dat was een prima idee om toch nog even langs de Raadhuisweg te gaan. fjtt LjM f Holland International 26 MEI 2010 UITKIJKPOST vereniging spotlight Holland International Heiloo onderscheidt vakantie u waar ter wereld ook zoekt, wij zich met een team van uitstekend opge- helpen u graag op weg, met de modernste leide en ervaren reisadviseurs. Enthousi- zoek- en reserveringssystemen om snel en aste en gemotiveerde mensen die zelf al doeltreffend uw ideale reis samen te stellen, heel veel van de wereld hebben gezien en Wij begrijpen waar u heen wilt. die ervaringen graag met u delen. Wat voor Raadhuisweg 11 1851 JA Heiloo Tel: 072 - 533 24 14 www.reisbureauheiloo.nl w Reisbureau Hei

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 10