m contact Brandweer zoekt collega's m/v HEILOO GEMEENTE Openingstijden Burgerzaken Evenementen Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST 26 MEI 2010 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Brandweer Heiloo is op zoek naar nieuwe vrijwilligers tussen de 18 en 40 jaar. De komende weken start een wervingsactie waarin brandweervrijwilligers Dirk Jan en Mieke inwoners van Heiloo oproepen om bij de brand weer te komen. Deze week krijgt iedereen tussen de 18 en de 40 een brief van de brandweer thuisgestuurd. "Vijfjaar geleden heb ik mij spontaan aangemeld voor de brandweer", vertelt Dirk Jan Best (25). "Ik ben eens langs gegaan om te kijken wat ik kon doen. Het is voor mij een hobby, net als dat anderen naar de tennis gaan. Je oefent iedere dinsdag en verder volg je een opleiding. Die opleidin gen zijn erg leuk. ik volg er nu een voor chauffeur pompbe diende. Ik vind vooral de actie en spanning leuk aan het vak. ledereen wil wel bij een brandje zijn". Als vrijwilliger bij de brandweer maak je deel uit van een hecht team. Samen met je collega's blus je branden en red je mens en dier. Je oefent hier iedere week voor en krijgt een goede opleiding. En niet het minst belangrijk: je maakt deel uit van een gezellige vereniging. Paplepel Ook Mieke Beemsterboer (43) werd al jong getrokken door het brandweervak. "Het is mij met de paplepel ingegoten. Mijn vader en opa waren ook bij de brandweer. Als de pieper gaat. stroomt de adrenaline door me heen. Onderweg bedenk ik alvast: hoe ziet de situatie eruit, wat zijn mijn opties. Alles om maar snel en goed een brand te blussen of hulp te verlenen." Dag en nacht De brandweer staat dag en nacht klaar om uit te rukken. Brandweermensen dragen een pieper bij zich die afgaat als er een melding is in Heiloo. Daarom zoekt de brandweer collega's die wonen en bij voorkeur ook werken in Heiloo. Je hoeft niet op iedere oproep te reageren, je komt naar de kazerne als je kunt. Dit geef je aan op een digitaal brand- weerrooster. Zo weet de commandant altijd of er genoeg mensen zijn om uit te rukken bij een brand, ongeval of ande re melding. Actie en avontuur Waarom zou Dirk Jan mensen aanraden om bij de brandweer te gaan? "Wie overweegt om vrijwilliger bij de brandweer te worden, moet het gewoon doen. Als je maar van actie en avontuur houdt." Meer informatie Wil je meer weten over de brandweer en over het vak van vrijwilliger? Kom dan langs op een van de twee informatie bijeenkomsten op maandag 7 juni van 20.00 tot 22.00 uur en zaterdag 12 juni van 10.30 tot 12.30 uur. Je kunt op deze tijden gewoon binnenlopen en je vraag stellen. Je kunt ook bellen met de brandweer op 072 535 68 50. Of kijk naar een filmpje op onze website www.brandweerheiloo.nl GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden mat/mvrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden mat/mvrij 08.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 12.00 uur Feestavond De Terriërs Burgemeester en wethouders van Heiloo hebben kennisgenomen van het organiseren van een besloten feest avond met galadiner en mechanische muziek voor jeugdleden van hockey- vereniging De Terriërs in het clubhuis aan Het Zevenhuizen op zaterdag 29 mei van 19.00 tot 1.30 uur (verzending 21 mei). Evenementenvergunningen De Burgemeester van Heiloo heeft op grond van artikel 2.2.2 van de Algemene Plaatselijke Verordening (APV) de vol gende vergunningen verleend. Beach Sport Event Tenniscentrum De Dors om op het parkeerterrein aldaar van 6 juni tot en met 20 juni het Beach Sport Event te houden (verzending 14 mei 2010). Open dag Brandweer en Beheer Openbare Ruimte Brandweer Heiloo voor het houden van de open dag van de Brandweer en de afdeling Beheer Openbare Ruimte (BOR) op 26 juni op het terrein van de Brandweer/BOR aan het Rosendaal 2a (verzending 14 mei 2010). Meer informatie over de open dag zelf leest u binnenkort op deze pagina. Stichting Jazz Walk om in verschil lende onderkomens en op twee bui tenlocaties (Stationsplein en Looplein) voor levende jazzmuziek op zaterdag 29 mei van 10.30 tot 23.00 uur en op zondag 30 mei van 12.30 tot 17.30 uur (verzending 21 mei) Noord-Hollandse Wandelsport Bond voor het organiseren van de jaarlijkse avondvierdaagse wandeltochten in Heiloo van dinsdag 1 tot en met vrijdag 4 juni (verzending 21 mei). Lions Club Heiloo c a. voor het orga niseren van het jaarlijkse Park Golf Tournament in het recreatiegebied Noorderneg op zondag 6 juni tussen 7.00 en 19.00 uur (verzending 21 mei). Bezwaar Als u het niet eens bent met deze evenementenvergunningen, dan kunt u hiertegen binnen zes weken na de dag, waarop deze zijn verzonden, een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij de Burgemeester van Heiloo, Postbus 11850 AA Heiloo. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G. Tervoort van de afdeling Bestuursondersteuning, telefoonnummer 072 535 66 57. Burgerlijke stand t/m 20 mei Elders geboren Michael F.M. de Wijs z.v. M.P.H.N. de Wijs Nora H. den Nijs d.v. R. den Nijs en E.M. van Duivenbooden Jaap J. Zwemmer z.v. P.J. Zwemmer en M.F. Cupido Lieke H. van Dijken d.v. M.H. van Dijken en M.H.B. Steinman Maria L. van de Reep d.v. P.T.J. van de Reep en S.M. Ooijevaar Lente C. Bosman d.v. Y.V. Bosman en E.C. Moens Arwen N. Dijkhuis d.v. I.R. Dijkhuis en S.M. Hart Roef Heeremans z.v. F.J. Heeremans en C.H. Blesgraaf Yara Y.J. Hoffd.v. J.C. Hoff en C.A.M. Baart Jasmine L. Mosselaar d.v. J. Mosselaar en O.M.C. Schipper Fabienne S.J. de Vries d.v. J.C. de Vries en M.R. Sengers Lynn Bakker d.v. R. Bakker en S.H. Ebbe Ryan-Alexander Dobber z.v. A. Dobber en Sigibtiren Bargadle Ahmed Annemieke J. Baljé d.v. J. Baljé en L.D. Leijen Maria A. Kramer d.v. E.C. Kramer en M.G. de Waard Huwelijken I gereg. partnerschappen J.H.M. Nanne en S. van Leeuwen C. Heidstra en T.G. Verwer R.J.M. Hillebrink en C. Glas J. van Roon en E. Verweij J.B.G.M. Delis en A.H.F. Snijders C.G.A. Lange en W.E. Wanei Overleden M.M. Deen ev van Velzen R.J.A. Kok J. Hoogland Elders overleden E.R. Kamminga A.C. Nijman wv Bakker J.F. Plessius ev Geenen

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 11