Heiloocontact Bestrijden reuzenberenklauw Belangrijke nummers Verleende collectevergunning 13 072 564 44 44 Politie Bouwen en wonen Werk in uitvoering Wat moet u doen na contact met een reuzenberenklauw? UITKIJKPOST 26 MEI 2010 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo spoedgevallen zonder spoed Brandweer alarmnummer 112 0900 8844 Bouwplannen met ontheffing Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat zij voorne mens zijn om ontheffing te verlenen van de geldende bestemmingsplan voorschriften op basis van artikel 3.23 van de Wet op de ruimtelijke ordening en bouwvergunning te verlenen voor de volgende bouwplannen. Kerkelaan 59 - bouw berging Laarmanstraat 35 - vergroten woning Deze plannen zullen worden behan deld volgens de uniforme open bare voorbereidingsprocedure uit de Algemene wet bestuursrecht. Ter inzage Bovengenoemde plannen liggen met de daarbij behorende stukken vanaf donderdag 27 mei gedurende zes weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenvermel de bouwplannen ontheffing te verlenen van de ter plaatse geldende bestem mingsplanvoorschriften gemotiveerd een zienswijze naar voren brengen, bij voorkeur schriftelijk, en te richten aan het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Ontvangen aanvragen om bouwvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet, dat de De genoemde bouw- en sloopplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Spoorwegovergang Kerkelaan tijdelijk afgesloten Zaterdag 5 juni vanaf 01.00 uur tot en met maandag 7 juni 07:00 uur is de spooroverweg Kerkelaan gesloten. Deze afsluiting is noodzakelijk omdat ProRail dan kan doorwerken aan vernieuwing van enkele versleten spoordelen. Meer informatie Voor meer informatie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met ProRail, telefoonnummer 0900 - 776 72 45 0.20 per minuut) of kijken op www.prorail.nl/contact. volgende aanvragen om een bouwver gunning zijn ontvangen. Ewisweg 78, reg.nr. 2010/0140 plaatsen dakkapel op het achterdak- vlak van de woning ontvangstdatum: 18 mei 2010 De Kuilenaar 21, reg.nr. 2010/0139 plaatsen dakkapel op het achterdak- vlak van de woning ontvangstdatum: 18 mei 2010 Afgegeven bouw- en sloopvergun ningen Burgemeester en wethouders hebben de volgende bouw- en sloopvergunnin gen verleend. Cruijscamplaan 18, reg.nr. 2010/0013 vergroten woning (dakopbouw) verzending: 21 mei 2010 Kennemerstraatweg 278, reg.nr. 2009/0138 ged. veranderen woning (restauratie en wijzigen kapconstructie) verzending: 21 mei 2010 Kerkelaan 9, reg.nr. 2010/0099 vergroten woning en garage verzending: 18 mei 2010 Molenweg 11, reg.nr. 2010/0014 vergroten woning verzending: 26 mei 2010 Bezwaar Als u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouw- of sloopvergunning, kunt u hiertegen binnen zes weken na verzending van het besluit een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, afdeling Bestuursondersteuning, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. De datum van ver zending vindt u onder de omschrijving van het bouw- of sloopplan. Een bezwaarschrift heeft geen schorsende werking. Als er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Als u van de laatstgenoemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u grif fierecht verschuldigd. Afgegeven bouwvergunningen na ontheffing bestemmingsplan Burgemeester en wethouders hebben met toepassing van artikel 3.22 of 3.23 Wet ruimtelijke ordening de volgende bouwvergunningen verleend: De Blomhof 13, reg.nr. 2010/0066 bouwen berging verzending: 21 mei 2010 Kanaalweg 19 a, reg.nr. 2004/0049 veranderen woning in berging verzending: 21 mei 2010 Keldercroftlaan 30, reg.nr. 2010/0021 vergroten woning verzending: 21 mei 2010 Beroep Als u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouwvergun ning, kunt u hiertegen binnen zes weken na verzending van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indi enen bij de rechtbank Alkmaar, sector bestuursrecht, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. De datum van verzending vindt u onder de omschrijving van het bouwplan. Een beroepschrift heeft geen schors ende werking. Als er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een beroepschrift heeft ingediend, tevens om een voorlopige voorzien ing (schorsing) vragen bij de voor zieningenrechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Bij het indienen van een beroepschrift of het vragen om een voorlopige voorziening bent u griffi erecht verschuldigd. Burgemeester en wethouders hebben vergunning verleend voor het hou den van een collecte door het Prins Bernhard Cultuurfonds in de periode van 30 mei tot en met 5 juni. De collectanten horen een legitimatiebewijs bij zich te hebben, waaruit blijkt dat zij bevoegd zijn te collecteren. De reuzenberenklauw breidt zich steeds verder uit In Heiloo. leder jaar bestrijden wij de grote planten In de bebouwde kom. We bestrij den de reuzenberenklauw, omdat de plant bij aanraking lelijke brand blaren kan veroorzaken. In juni gaan we de reuzenberenklauw bestrijden. Dit gebeurt door gespe cialiseerde medewerkers met een spuitwagen. Op plekken waar de reu zenberenklauw hardnekkig standhoudt, bestrijden wij in de nazomer nog een keer. Spelende kinderen en tuiniers lopen kans om de reuzenberenklauw aan te raken. Dit kan ernstige gevolgen hebben. Contact met de sappen van de reuzenberenklauw of een lichte aanraking in combinatie met zonlicht kan na 24 uur leiden tot huidbeschadiging. Eerst kunnen jeukende, rode vlek ken of blaasjes ontstaan. Na enige uren kunnen deze zich ontwikkelen tot grote blaren. De blaren zien eruit als ernstige brandwonden en genezen pas na een tot twee weken. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een van onze mede werkers, telefoonnummer 072 535 66 66. Was de huid direct af met water en zeep. Als er geen gelegenheid is om de huid af te spoelen bedek de huid dan meteen. Na het afspoelen moet u de huid ook bedekken zodat er geen zonlicht op kan komen. Het is verstandig om een week uit de zon te blijven. Wrijf het sap niet uit over de huid en raak het gezicht niet aan. Ga naar de huisarts als er toch 'iets' te zien is, bijvoor beeld rode uitslag. Heeft u sap in de ogen gekregen? Dan moet u uw ogen direct uitspoelen met veel water en meteen daarna con tact opnemen met de huisarts. Ga direct naar de spoedeisende hulp als u het sap in de mond heeft gekregen. Dit is zeer gevaarlijk. www.heiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 13