Winaars bij jeugdvisclub Samen Beet Supportersvereniging W Limmen houdt Familie Stratentoemooi SPORT 25 M6E3 wint op het Puppietoemooi van HV De Terriërs Limmen E4 is kampioen geworden Spetterende biljartstrijd in Limmen HSV Es ongeslagen kampioen Voorjaarskampioenschap HSV Fi Zeevogels E4 kampioen 3 root UITKIJKPOST 26 MEI 2010 LIMMEN - Zaterdag 22 mei werd de openingswedstrijd van de jeugd- viselub gevist aan het Stet te Limmen. Er waren 24 deelnemers. De vangsten waren slecht, maar dat was niet aan het humeur van de kin deren te merken. Onder toeziend oog van de ouders, opa's, oma's en vrienden was het weer ouderwets gezellig aan de waterkant. Na afloop was er voor iedereen prijs en moch ten de kinderen van de top drie op het erepodium plaats nemen. In de A-groep was Luke Levering de beste met elf stuks, gevolgd door Iris Droog met negen vissen. Op stek drie waren Rob van der Heijdt, Gijs Koot en Simon Schouws met vier stuks geëindigd. In de B-groep waren Jelle Koot en Pieter Mulder samen het beste met zes vissen, dan Tirno Kooy, Joyce Levering en Leonie Schermer met vier en dan op de derde plek nog Thomas Aardenburg en Gijs Pepping met drie stuks. Zaterdag 22 mei werd de openingswedstrijd van de jeugdvisclub gevist aan het Stet te Limmen. Aangeleverde foto HEILOO - Op 22 mei werd bij de Terriers het Puppietoemooi gespeeld. Op deze zonovergoten dag deden maar liefst 48 teams uit heel Noord-Holland mee. Het team M6E3 werd eerste in de F- poule. De mooie beker was beslist verdiend, de meiden speelden één wedstrijd gelijk en wonnen er maar liefst vier. Een extra knappe prestatie omdat ze de hele dag met zijn zessen, zonder reserve, gespeeld hebben. Sanne van Putten heeft helaas haar teen gebroken en kon niet mee kon spelen. Op de foto boven (v.l.n.r): Isabel Roelfs, Maake Meijer, Eva Bonhoff. Onder Sterre Wingelaar, Marlies van Midden en Carlijn Sep. Aangeleverde foto VOETBAL LIMMEN - Voor reeds de twin tigste maal wordt dit jaar het Familie- stratentoemooi op sportpark Dampegheest gehou den op 27, 28 en 29 mei. Na weer een jaar van voorberei dingen kunnen tachtig teams, zestig heren en twintig dames, zich weer drie dagen op sportieve wijze uitleven op de voetbalvelden. Naast het voetballen zullen alle teams ook LIMMEN - Onder de vleugels van SWOL (Stichting Welzijn Ouderen Limmen) heeft 'Senioren Biljart Limmen' op dinsdag 11 mei onder grote belangstelling in het biljartpa leis in de Vredeburg het einde van de competitie afgesloten met een spetterende strijd voor de Harry Levering bokaal en het clubkampi oenschap. Voor deelname aan het clubkampioenschap waren de beste vier van de twee poules uitgenodigd voor deelname. Om de derde plaats moest Siern Brakenhof zijn meerde re erkennen in Jan Betjes. Voor de eerste en tweede plaats streden Piet Kaandorp en Nico Krom. Piet Kaandorp was superieur en won deze tweekamp en mag zich dus ook clubkampioen van het seizoen 2009/2010 noemen. Ruim vijftig senioren doen in de Vredeburg mee aan de competitie. Er wordt gespeeld in een 'drieban den competitie' en een A- en B- poule libre. Winnaar A-poule libre is Piet Kaandorp, in de B-poule ein digde Hans Balkenende als eerste na een barrage met Siern Brakenhoff. De drie beste 'drieban- ders' van dit seizoen werden ver eerd met een mooie beker en een flesje wijn. De winnaar was Jan Valkering, voor de tweede plaats tekende Siern van Veen en Siern Brakenhoff eindigde op een mooie derde plaats. Voor de Harry Levering bokaal wordt een 'Knock outsysteem' gehanteerd, wie ver liest ligt er uit. Drie ongeslagen bil jarters traden deze middag aan voor de eindstrijd. Jan van Wonderen bleef rustig, was geconcentreerd bezig, won zijn twee wedstrijden en mocht de hoofdprijs in ontvangst nemen. De tweede plaats was voor Hans Balkenende die Ben Piepers naar de derde plaats wees. een volleybalwedstrijd moeten spe len en zijn er weer twee rode-draad- spellen bedacht waar de teams getest worden op hun vaardigheid in combinatie met snelheid. Tevens wordt er gestreden om de Cor Metselaar trofee. Deze is in het leven geroepen voor het team dat zich het leukst verkleed heeft. Ook wordt er aan het einde van het toernooi een fair-play bokaal uitgereikt voor het sportiefste team. De spectaculaire opening van het toernooi zal plaatsvinden op het A-veld van sportpark Dampegheest op donderdag 27 mei om 18.15 uur. Voor de kleintjes is er dit jaar ook weer een minikermis. HEILOO - Afgelopen weekend heeft de F1 van HSV het voorjaar skampioenschap gevierd in de eerste klasse. Na lang wachten op een uitgestelde wedstrijd tussen de nummers twee en drie uit de poule kon eindelijk het kampioenschap officieel gevierd worden. Dit gebeurde tijdens het feestweekend van het 80-jarig bestaan van HSV, met bekers en (kinder-)champagne. Allemaal nat van de champagne kon er nog net een fotomoment van af voor ze weer verder gingen met het feestweekend van HSV. Aangeleverde foto HEILOO - Op zaterdag 15 mei is HSV E5 na een spannende, uitge stelde laatste competitiewedstrijd tegen de nummer 2 SVW de ongeslagen kampioen geworden van de poule! Op een bijna verla ten HSV-complex, gelukkig wel gevuld met veel supporters van beide teams werd SVW met 4-1 naar huis gestuurd. Met 84 doel punten vóór en slechts elf tegen is dit team de terechte kampioen geworden. Op de foto staan van links naar rechts: Nathan, Daniël, Britt, Anna, Seb, Cor, Chris en Quint en een stukje van coach Piet. Aangeleverde foto LIMMEN - Ook het team van Limmen E4 is kampioen geworden! Op de foto: Steven Bakker, Sven Kerssens, Job Min, Joran Zandbergen, Chris de Goede, Davey Piepers, Nick Groentjes, Luuk Rommel en de trotse leiders Hans Kerssens en Claus de HEILOO - Op Hemelvaartsdag werd door Zeevogels E4 om het kampioenschap gestreden. De laatste uitwedstrijd tegen het laag geklasseerde Koedijk moest gewonnen worden. Door een 4 - 7 overwinning werd het dik verdiende kampioenschap een feit. Uit tien wedstrijden werden 27 punten behaald. De jongelui werden verwend met pannenkoeken van het huis, gemaakt door Henny en Inge de vrouwen van de beide coaches Harry Gul en Ko Zentveld. Daarna werd het team nog bedankt door de sponsor met een rondrit in de paardentram. Aangeleverde foto Goede. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 25