Scandinavian Living bij Huset Design Wijnproeverij bij brasserie in 't Groen TIPS TRENDS fresh Expositie bij Silhouet M0USSG ^ot^ntm^r"^ Twinnings Fresh Parkgolf 2010 aanstaande zondag ^\Vl\/;\V,y 2 JUNI 2010 UITKIJKPOST DESIGN KUNST Bij Huset Design Scandinavian Living in het Stationscentmm van Heiloo vind je van alles uit het mooie Scandinavië. De prachtige sieraden van het Zweedse Silke maken vanaf de ope ning van de winkel in 2007 deel uit van de collectie van Huset Design. Voor de kettingen van Silke wordt onder andere gebruik gemaakt van zilver, zijde, edelstenen en zoetwa terparels. De sieraden kunnen worden geknoopt zoals de draagster zelf wenst. Om de hals, enkel of pols geheel naar eigen fantasie en crea tiviteit van de vrouw die het draagt. Elk seizoen worden er weer nieuwe kleuren zijde maar ook nieuwe vormen en toepassingen van de Silke sieraden gelanceerd. Nieuw zijn de prachtige bedels van edelsteen en zilveren bloemen die je eenvoudig aan de zijden, leren of zilveren ketting klikt. Door de unieke stijl van de siera den passen deze zowel bij casual als bij avondkleding, stoer, romantisch of chique. Kom gerust eens langs om inspiratie op te doen! Huset Design Stationsweg 89A1 1851 LJ Heiloo 072 5320307 www.huset-design.nl Van 3 juni tot en met 28 juni exposeert Eline Hoogkamer bij Silhouet. Eline Hoogkamer schildert sinds 1983. Haar werk was aanvankelijk figura tief met sterke uitvergroting waardoor een herkenbare abstractie ontstond. Zij is daarvoor aangewezen op grote doeken, die de kleurharmonie als kenmerk voor haar werk demonstreren. Zij gebruikt daarbij voornamelijk olieverf. De onderwerpen komen op haar doeken tot leven, of het nu menselijke of dierlijke gestalten betreft of automobielen. Haar werk is deze maand te zien tijdens de openingstijden van Silhouet Interieur. U bent van harte welkom bij Silhouet op de Kennemerstaatweg 99-103 www.silhouetinterieur.nl PROEVEN Zondag 13 juni aanstaande houdt brasserie in 't Groen, gelegen in het landelijke groen bij de golfbaan in Heiloo, in samenwerking met kaashuis Tromp een wijnproeverij. Kaashuis Tromp is ook leverancier van wijn. Sandra Tromp is een erkend vinoloog en Willem van den Berg is een expert op het gebied van kaas en wijnen. Zij vinden advi seren van kaas, eten en wijn één van de boeiendste aspecten van het vak die er bestaan. Tijdens deze middag kunt u diverse wijnen uit alle windstreken komen proeven. Er bestaat uiteraard ook de mogelijkheid om de wijnen die geschonken worden, maar ook wijnen die bij kaashuis Tromp verkrijgbaar zijn, te bestellen. Na afloop wordt er een culinair 4-gangenmenu geserveerd in combinatie met een, met zorg geselecteerd, bijpassend wijnarrangement. Voor de wijnproeverij zullen de wijnen vanaf 16.00 uur voor u open staan. Vanaf 18.30 uur staan de sfeervol gedekte tafels voor u gereed en kimt u gebruik maken van het diner. U kunt zich inschrijven bij brasserie in 't Groen, Lagelaan 8 te Heiloo. Telefonisch kunt u zich natuurlijk ook aanmelden, 072-5051423. Kosten voor de proeverij en het menu met wijnarrangement bedragen 39,50 per persoon. MetTocktaüvantoeeftjes, "Tall en langzaam gegaarde kaKsribeye Gebra crème van ver^ rode wijnsaus Roquefort 'le Pj^emesclS Voor meer informatie kunt u terecht bij: Brasserie in 't Groen Lagelaan 8 1851 PC Heiloo 072-5051423 Kaashuis Tromp Winkelhof 't Loo 23 1851 HT Heiloo 072-5335483 TIP Een assortiment met drie variëteiten waar theeliefhebbers voor zullen smelten. Twinings Fresh Groene muntthee: een absoluut verfrissende smaak! Een combinatie van groene thee-blaadjes en verfrissende munt voor een intense theepauze. Twinings Fresh Perzikthee: een fruitige en zongerijpte smaak. Zwarte theeblaadjes met perzik aroma: ijsthee met een fantastische smaak waar zowel jonge als minder jonge theeliefhebbers dol op zullen zijn. Twinings Fresh Citrusthee: de licht zure en prikkelende smaak van citroen en sinaasappel! Zwarte theeblaadjes met een verkwikkend citrusvruchtenaroma voor wie houdt van lekker rinse ijsthee. Verkrijgbaar bij de Ontdekking voor 3,50. www.de-ontdekking.eu TIP Voor de golfwedstrijd Parkgolf wordt door de Lionselub ieder jaar in het groen rondom Heiloo een golfpar- eours voor één dag aangelegd. Deelname is mogelijk door flights van sponsors en ook door deelname van individuele spelers. De opbrengsten van dit feel good evenement komen ten goede aan verschillende goede doelen. De holes zijn al gemaaid om op zondag 6 juni in topvorm te verkeren. De Lionselub Heiloo, Limmen en de Egmonden organi seert die dag de negende editie van dit fundraising evenement. In totaal worden er achttien holes aangelegd. Zeven in de Zuiderneg, negen in het Heilooër Bos en twee bij voetbalve reniging HSV Dit is de uitvalsbasis van dit prachtige en sportieve evenement en hier kunt u ook deelnemen aan de Neary. Dit is een wedstrijd buiten Parkgolf om. Met Parkgolf Heiloo hopen de lions net als voorgaande jaren een cheque te overhandigen aan verschillende goede doelen. In 2009 werd 15.000 euro verdeeld. www.parkgolfheiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 16