Van Haneghem Wonen en Dromen bij Rozing TIPS TRENDS Kopke Rosé Port Nieuwe advertentiemogelijkheden in Tips Trends WINKEL VAN DE WEEK MODE TREND DE ONTDEKKING Tl PS TRENDS U ITKIJ KPOST 2 JUNI 2010 Van Haneghem - Vennewatersweg 17 - 1852 PT Heiloo - 072 5332417 Tuinbelevenis Steeds meer mensen hebben de behoefte om in hun tuin hetzelfde com fortabele gevoel te hebben als in hun woonkamer. Zowel buitenmeubelfa brikanten als tuinontwerpers ontwikkelen zich hierin daarom ook steeds meer door middel van ontwerp en materialen. Van Haneghem sluit zich als tuinontwerper hierbij volledig aan. Voor hen is het belangrijkste dat er een balans ontstaat tussen het interieur en het exterieur. Waarbij de tuin de tuin moet blijven en de tuinbelevenis behou den blijft. Of dit nu een grote of een kleine tuin is, binnentuin, dakterras of balkon, Van Haneghem ontwerpt uw tuin op maat. In elk ontwerp is terug te zien dat er goed gekeken is naar de wens van de klant, de archi tectuur van het huis en de omgeving. Hieromheen ontwerpt Van Haneghem een tuin die rust en evenwicht brengt. Van Haneghem denkt vanuit de lijnen van de architectuur en brengt dit over in de tuin. Denken zij aan modern, wordt er gekeken in rechte lijnen. Denken zij aan lande lijk, wordt er gekeken naar lossere vormen. Maar de basis vormen de rechte lijnen en de symmetrie die in het tuinontwerp terugkomen, zodat het in harmonie blijft met het huis. Aansluitend op het ontwerpbureau heeft Van Haneghem eigen hoveniers in dienst die uw tuin aanleggen; van bestrating en verlichting tot en met beplanting van bomen en borders. Van Haneghem denkt in een totaal concept en werkt in een totaalconcept. Tevens biedt Van Haneghem de mogelijkheid tot het uitvoeren van het tuinonderhoud.. Zodoende kunt u volop genieten van uw tuin! Naast een ontwerpbureau en hoveniersbedrijf heeft Van Haneghem een prachtige winkel met een ruime keuze uit hoogwaardige buitenmeubels en -accessoires. Meubels en accessoires die staan voor exclusiviteit, comfort, kwaliteit en duurzaamheid. Merken als Roda, Piet Boon, B&B Italia, Paola Lenti, Gandia Blasco, Emu, Tribu, Dedon, Royal Botania, Tuuei, Domani en Atelier Vierkant. Meubels die de sfeer uitstralen van natuur en duurzaamheid door materialen als onbehandeld teakhout, zink, klei, vlechtwerk in bijzonder vernieuwde uitvoeringen, transparante materialen en hoogwaardige buitenstoffen in natuurlijke kleurencombi naties die aanvoelen als binnenstoffen. Stuk voor stuk kenmerken die centraal staan voor 2010. De winkel is een verlengstuk van het ontwerp bureau waar u terecht kimt voor een advies in uw terrasinrichting op maat. Van Haneghem staat voor kwaliteit en duurzaamheid en biedt u daarom een hoge service aan. Dit is terug te zien in hun collecties maar vooral in hun werkwijzen. www.vanhaneghem.nl Wandmeubels en kastsystemen van Interstar, bekend van de zwevende opstelling, zijn ruimtelijk, mooi en tijdloos vormgegeven. Daarnaast zijn ze ook qua maat, vorm en kleurstelling inpasbaar in ieder interieur door de talloze mogelijkheden in samenstelling dankzij toepassing van losse ele menten. Zo kan door een innovatief inbouwsysteem een plasma tv of led scherm compleet onzicht baar verzinken in het wandmeubel wanneer men geen tv kijkt. Met als voordeel, dat niet de halve huiskamermuur in beslag wordt genomen door een prominent aanwezig zwart vlak. Ook kunnen sfeerhaarden van Faber in wandmeubels worden geïntegreerd. Rozing Wonen Dromen werkt al jaren prettig samen met het familiebedrijf uit Assen en voorziet de klant, als dealer van Interstar, van goed advies. Door middel van een driedimensionaal eomputerontwerp krijgt men bij Rozing Wonen Dromen vooraf een goed ruimtelijk inzicht hoe het naar wens samengestelde meubel in het totale interieur staat. Lian Rozing: „Wij winnen vooraf informatie in omtrent het doel van de opbergruimten en de ruimte waarin het meubel komt. Wandmeubels van Interstar zijn verkrijgbaar in diverse basiskleuren (en op verzoek in elke gewenste kleurstelling), waardoor woonstijlen in zit- en wandmeubels goed bij elkaar aansluiten. In plaats van door losse accessoires kan men nu ook door meubels kleur in het interieur aanbrengen." Rozing Wonen Dromen, Westerweg 261 in Heiloo. www.rozing.nl Cube enMagura bij Kroone Ueftinf Hardlopen: hype of een blijvertje? Met enthousiasme biedt de Ontdekking u deze elegante, vrouwelijke Rosé Port. Een vrolijke blend van rasechte Portugese druivensoorten zoals: Tinta Roriz, Touriga Franca en Touriga Naeional. De Kopke Rosé Port heeft een bloemige, florale neus. Zij is sappig en charmant met rode fruittonen. Fris geserveerd, een heerlijk zomers aperitief! Gebotteld in een unieke fles met dikke glazen bodem (0,5 liter.). Verkrijgbaar bij de Ontdekking voor 9,95. Onlangs hebben wij de Tips Trends themapagina's geïntroduceerd en de reacties er op waren zeer enthousiast. Op deze pagina's willen wij onze adverteerders de mogelijkheid bieden zich redactioneel te presente ren door middel van een zogeheten advertorial. Dus geen standaard advertentieruimtes, maar redactionele invulling met verwijzing naar uw onderneming. De redactieleden kunnen u hierbij adviseren en u kunt bijvoorbeeld een nieuw artikel of een product breder onder de aandacht brengen. De omvang van deze themapagina's houden wij bewust beperkt, waarmee exclusiviteit wordt gecreëerd wat de attentiewaarde vergroot. Om de styling van deze pagina's aantrekkelijk te houden zullen er geen logo's worden geplaatst, maar wel uw bedrijfsnaam, adresgege vens, web- en e-mailadres. Voor informatie over de Tips Trends, de tarieven en de mogelijkheden voor uw bedrijf, kimt u contact opnemen met Yvette Valkering, tel. 072-5351070 of mailen naaryvette@uitkijkpost.nl. www.de-ontdekking.euyvette@uitkijkpost.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 17